Prof. Dr. Hakan Bozcuk

Dahiliye - İç Hastalıkları, Tıbbi Onkoloji - Antalya
5.0

Kemoterapi, Mesane (İdar Kesesi) Kanseri, Testis Kanseri (Testis Tümörü)

5.0

“Hastalığımı öğrendiğim günden itibaren ve hala devam eden tedavi sürem içerisinde gerek muayenemde g...” Devamı

Prof. Dr. Hakan Bozcuk

Prof. Dr. Hakan BOZCUK, 9 Eylül 1966 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1984 yılında Hacettepe üniversitesi (ingilizce) Tıp Fakültesi'inde başladığı tıp eğitimini 1991 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 1991 - 1996 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni tamamlayarak Dahiliye Uzmanı olmuştur. Uzmanlık eğitimi sonrasında 1997- 1999 yılları arasında ihtisasını yaptığı üniversitede Tıbbi Onkoloji dalında yan dal uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.

St. Bartholomew’s Hospital'de misafir araştırma uzmanı olarak, Addenbrooke’s Hospital'de misafir onkoloji uzmanı olarak, Norfolk Norwich Hospital'de klinik ve onkoloji uzmanı olarak, Akdeniz Üniversitesi'nde, Tıbbi Onkolog olarak, görev almış olan  Prof. Dr. Hakan BOZCUK, 2000 - 2002 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, ''Tıbbi Onkoloji Yardımcı Doçent Doktor'' unvanı ile, yine aynı üniversitede 2002 - 2009 yılları arasında ''Tıbbi Onkoloji Doçenti'' unvanı ile çalışmalarını sürdürmüştür. Gold Coast Hospital'de, 2007 - 2008 yılları arasında Tıbbi Onkoloji uzmanı olarak görev almış ve 2009 - 2014 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, ''Tıbbi Onkoloji Profesörü'' unvanı almıştır. 

Prof. Dr. Hakan BOZCUK, iyi derecede ingilizce bilmekte ve uluslararası hakemli dergilerde yayınlanmış bir çok makalesi bulunmaktadır. Mesleki çalışmalarına ise, bölüm başkanlığınıda yaptığı Antalya Medical Park Hastanesi'nde devam etmektedir.

Akreditasyolar ;

Queensland’de  Tıbbi Onkoloji için kayıta kabül, Queensland-AVUSTRALYA, Ekim 2007

ESMO Tıbbi Onkoloji uluslararası sınavında başarı (150 üstü katılımcıda 7. sıra) ,Nice-FRANSA, Ekim 2002

British Council Sponsorluğu ile GMC kayıta kabül ,Londra-İNGİTERE, Haziran 1998

FMGEMS sınavında başarı(Amerika) , Ankara-TURKİYE, Ocak1992 

Üyelikler ;

Antalya Onkoloji Derneği -(2007-…)

ESMO (European Society for Medical Oncology) -(2002-...)

ASCO (American Society of Clinical Oncology)-(2002-...)

TOG (Türk Onkoloji Grubu)-(2002-...)

Diğer profesyonel aktiviteler ve eğitim ;

Austin Journal of Lung Cancer Research Editoryel Bord üyeliği ,Antalya-TÜRKİYE, 2015

ESMO kursu ders verme teklifi ,Ankara- TÜRKİYE, 2006

Akciğer kanseri oturum başkanlığı, ESMO eğitim toplantısı, Rodos-YUNANİSTAN, 2004

St.Bartholomew’s Hospital, Stem Cell Transplantation Unit ,Londra- İNGİLTERE, 1998

St.Bartholomew’s Hospital, Statistics Course Programme ,Londra- İNGİLTERE, 1998

St.Bartholomew’s Hospital, Computer Course Programme, Londra- İNGİLTERE, 1998

The Royal Marsden NHS Trust, Seminar Course in Oncology, Londra-İNGİLTERE, 1998

Acil Tıp Eğitim Programı ,Ankara- TÜRKİYE, 1995

MSIC Radiology - TYKS Hospital ,Turku-FİNLANDİYA, 1990

 

 

patoloji sonucum

hocam yaşım 32,endoskopi sonucumda yazan bilgiler (Z çizgisi 38.cm de,düzenli hiatus diafragmatikus ile aynı düzeyde.Gastrik pililer Z çizgisine kadar uzanmaktadır.Özafagus mukozası normal görünümdedir.Kardia,fundus ve korpus normal.Endoskopi retroversiyona getrirldiğinde kardia pilileri endoskopu sıkı bir şekilde sarmaktadır.Antrum hiperemik görünümdedir.Antrumdan (Ş:1) ve korpustan (Ş:2) biyopsileri alındı.Pilor formedir.Bulbus forme,mukozası normaldir.Duedonum 2.segment mukozası normaldir.TAN...

Daha Fazla
Prof. Dr. Hakan Bozcuk

Prof. Dr. Hakan Bozcuk tarafından cevaplandı

Önceki yorumlara benzer düşünüyorum. Kontrollerinizi aksatmayın. Risk ufaktır, ancak vardır. İyi tak... Cevabı görmek için tıkla.

2 Ağustos 2018 tarihinde cevaplandı.

Mide bulantısı halsizlik

Hocam merhabalar yaklaşık 4 ay önce başlayan aşırı mide bulantısı , iştahsızlık ve 5-6 kilo verdim . Daha sonra 2 kilo aldım tekrar .Fakülte hastanesine başvurdum. Endoskopi yapıldı gastrit ve mide fıtığı çıktı . Buna ek olarak bu süreç içersinde farklı zamanlarda 3 kere tüm abdomen usg yapıldı , ust batın tomografisi çekildi . Başka bir sıkıntı bulunmadı temiz çıktı . En son 3 hafta önce kan tetkikleri yapıldı . Hormon , biyokimya , hemogram . Onlarda da bir sıkıntı Yok . 3 sene önce de kolonos...

Daha Fazla
Prof. Dr. Hakan Bozcuk

Prof. Dr. Hakan Bozcuk tarafından cevaplandı

Psikolojik de olabilir.Kanser dışı sindirim sistemi rahatsızlıkları da aynı bulguları verir. Psikia... Cevabı görmek için tıkla.

2 Ağustos 2018 tarihinde cevaplandı.

Akciğer hastalığı

Hocam babam 52 yasinda sigara iciyor.bt sonucu=antikopulmoner pencerede 16×14 mm boyutunda ln izlendi.sağ akciğer üst lob posterior segmentte 49×68 mm bir alanda konsolidasyon,hava sivi seviyesi alani mevcuttur.apse?komşuluğundaki akciğer dokusunda buzlu cam gorunumu mevcuttur.plevral effuzyon izlenmedi.mediastunal vaskular yapilar ve kalp konfigirasyonu normal izlenmektedir.hocam bu neyi ifade ediyor ilçe dahiliye doktoru sadece antibiyotik verdi.bu nedir hocam yardimci olursaniz çok teşekkür ...

Daha Fazla
Prof. Dr. Hakan Bozcuk

Prof. Dr. Hakan Bozcuk tarafından cevaplandı

Akciğerde enfeksiyon bulguları var. Mutlaka göğüs hastalıklarını da görsün. Nadiren altından kanser ... Cevabı görmek için tıkla.

2 Ağustos 2018 tarihinde cevaplandı.

Özel Medicalpark Antalya Hastane Kompleksi
Fener, Tekelioğlu Cd. No:7, 07160 /
Hizmetler
Kanserde beslenme Kanser tedavisi sonrası takip Kanser tedavisinde antikor tedavisi Kemoterapi (İlaçla Kanser Tedavisi) Yetişkin kanser ve tedavisi (Kemoterapi, immoterapi ve hedefe yönelik tedaviler) Devamı
Özel Medicalpark Antalya Hastane Kompleksi
Fener, Tekelioğlu Cd. No:7, 07160 Muratpaşa/Antalya
Hizmetler
Kanserde beslenme Kanser tedavisi sonrası takip Kanser tedavisinde antikor tedavisi Kemoterapi (İlaçla Kanser Tedavisi) Yetişkin kanser ve tedavisi (Kemoterapi, immoterapi ve hedefe yönelik tedaviler) Devamı

İlgi Alanları

Kemoterapi Mesane (İdar Kesesi) Kanseri Testis Kanseri (Testis Tümörü) Baş Ve Boyun Kanserleri Ürolojik Tümörler Tarama Yöntemleri Kökeni Belli Olmayan Metastatik Tümörler Iskelet Sistemi Tümörleri Yumuşak Doku Kanseri (Sarkom Kanseri) Jinekolojik Tümörler Böbrek Tümörleri Göğüs Kanseri Kanserden Korunma Genel Tıbbi Onkoloji Prostat Kanseri
Devamı

Deneyimler

Medical Park Hastanesi, Tıbbi Onkoloji Bölümü,Tıbbi Onkoloji Direktörü - Bölüm başkanlığı (2014 - Devam ediyor)
Akdeniz Üniversitesi, Tıp Fakültesi, Tıbbi Onkoloji Bölüm başkanlığı- Tıbbi Onkoloji Profesörü (Eylül 2009’da olundu) (2009 - 2014)
Gold Coast Hospital, Dept. of Hematology and Oncology-Medikal onkoloji bölüm başkanı-(Queensland-AVUSTRALYA) (2007 - 2008)
Akdeniz Üniversitesi, Tıp Fakültesi ,Tıbbi Onkoloji Doçenti (Nisan 2002’de olundu) (2002 - 2009)
Akdeniz Üniversitesi, Tıp Fakültesi, Tıbbi Onkoloji Yardımcı Doçenti (Mayıs 2000’de olundu) (2000 - 2002)
Akdeniz Üniversitesi, Tıp Fakültesi,Tıbbi Onkolog (Aralık 1999’da olundu) (1999 - 2000)
Akdeniz Üniversitesi, Tıp Fakültesi,Onkoloji Uzmanlığı (1999 - 1999)
Addenbrooke’s Hospital, Clinical Oncology Department,Misafir Onkoloji Uzmanı,Cambridge-İNGİLTERE (1999 - 1999)
Norfolk & Norwich Hospital, Clinical Oncology Department,Klinik Onkoloji Uzmanlığı, Norwich-İNGİLTERE (1998 - 1999)
St. Bartholomew’s Hospital, Medical Oncology Department,Misafir Araştırma Uzmanı, Londra-İNGİLTERE (1997 - 1998)
Akdeniz Üniversitesi, Tıp Fakültesi,Onkoloji Uzmanlığı (1997 - 1997)
Akdeniz Üniversitesi, Tıp Fakültesi,İç Hastalıkları Uzmanlığı (En üst %1 dilimde TUS uzmanlık sınavının kazanılması) (1996 - 1996)
Akdeniz Üniversitesi, Tıp Fakültesi,İç Hastalıkları Uzmanlığı (1996 - 1997)
Hacettepe Üniversitesi, Tıp Fakültesi (İngilizce Tıp)Tıp Doktoru- (Üniversite sınavında en üst %1 dilimde derece) (1984 - 1991)

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Fil*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Hastalığımı öğrendiğim günden itibaren ve hala devam eden tedavi sürem içerisinde gerek muayenemde gerekse kontrollerimde şahsıma gösterdiği yaklaşımdan ve ilgisinden dolayı memnuniyet duyduğumu belirtmeyi kendime borç bilirim. Buna bağlı olarak doktorum Hakan Şat Bozcuk'a çok teşekkür eder yaşamın daima sağlık, huzur ve güzellikler getirmesini ister, meslek hayatında başarılarının devamını dilerim.

SY
Sad*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Hakan bey insan olarak mükemmel bir insan. Çok şeyi aşmış mütevazi alçak gönüllü nazik naif bir insan.. Hakan beyin hekimliğine gelirsem çok başarılı ne yaptığını iyi bilen çok iyi bir onkoloji profesörü. Ben hastanenin ismine gelmedim Hakan Hoca için geldim. Hakan hoca başka bir hastaneye gitse açık söyliyim bende peşinden giderim. Allah böyle hekimleri başımızdan eksik etmesin.

MK
Meh*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Doktorum Hakan bey'den memnunum. Dalında çok başarılı buluyorum. Hastalarına yeterli ilgiyi gösteriyor.

FE
Fat*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Hakan bey doktorum olduğu için çok memnunum. İlgisinden çok memnun kaldım ayrıca incitmeden konuştuğu için ayrıca teşekkür ederim.

MB
Met*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Sayın Prof. Dr. Hakan Bozcuk bilmem sizi anlatmaya kelimeler yeterli olur mu yıl 28/03/2003 günlerden çarşamba saat 12:45 ilk muayenemiz çok nazik karşılaması güler yüzü ve insana cesaret veren bakışlarını hiç unutamam ilk muayeneden sonra ekibim ve ben elimizden gelen yardımı yapacağız demesi bana daha çok güven verdi çünkü daha önce bu hastalıktan çok korkuyordum tedaviye başladık beş ay gibi uzun ve zorlu bir tedavi sonrasında Allah'a şükürler olsun iyileştin daha sonra rutin kontrollerim devam etti. Yıl 2018 şu an itibarıyla sağlığım gayet iyi durumda Allah ekibinden ve Hakan Bozcuk'tan binlerce kez razı olsun. Not: Tavsiyem üzerine giden eş ve dostlarımın hepsi çok memnun olduklarını ve sağlıklarına kavuştuklarını söylüyorlar..

SD
Sev*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

2016 Eylül'de geçmeyen bir karın ağrısı şikayeti ile hastaneye yattım. İki gün içinde ameliyata karar verildi. Kolon kanseri olduğumu öğrendim. Bir ay sonrası. Medikal Park'a gelerek doktorum Hakan Bey'le tanıştım. Sekiz kemoterapi gördüm. Bu sürede bütün çalışan her bölümdeki doktorlarımız ve ekipleriyle çok güzel bir bağ oluştu. Hep güler yüzlü ve anlayışlı tavırlarıyla buna hep destek verdiler. Bu sayede sağlığıma kavuştum. Şu anda rutin kontrollerimize devam ediyorum. Ben bu hastalığı yendim. Benden destek ve emeğini esirgemeyen doktorum hakan bey ve ekibine kemoterapi bölümünde çalışan bütün ekip arkadaşlara. Candan teşekkürlerimi sunuyorum. Herkese beden ve ruh sağlığımızın daim olması dileği ile teşekkürler.

CS
C. S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Sayın Hakan Bozcuk hocamız Türkiyenin sayılı onkoloji doktorlarından gördüğüm kadarıyla, çok sevecen, gülecen ve cana yakın bir doktor. Bana teşhis konulanı 9 ay oldu her seferinde çok ilgili ve alakalı davrandı. Çok hastası olmasına rağmen hiç ilgisini ve takibini eksik etmedi. Antalya ve çevresi hatta diğer illerden de gelecek olanlara kesinlikle tavsiye ederim.

İT
İsm*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Hakan Bozcuk doktorumuz önce gelen hastayı iyice dinliyor, derdini soruyor sorduktan sonra tahlillerine göre tedavi nasıl olacaksa onu anlatıyor ve tedaviyi ona göre yapıyor. Ben yetmiş yaşındayım çok doktor gördüm. Hastanın derdini dinlemiyorlar kendi bildiklerini okuyorlar ama hakan hoca öyle değil. Benim hanımımın kanser hastası tedavisi sonuç veriyor çok memnunum.

OD
Orh*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Prof. Dr. Hakan Bozcuk, gördüğüm doktorlar içinde en iyisi. Verdiği tedavi ile kendimi iyi hissediyorum. Allah razı olsun. Kendisine ihtiyacım olduğunda hemen ulaşabiliyorum. Allah razı olsun.

ŞA
Şük*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Prof. Dr. Hakan Bozcuk çok sıcak ve samimi buluyorum hasta ile dialoğu çok iyiydi. İkna edici, inandığım ve güvendiğim doktorum zaten kendimi önce Allaha sonrada doktorum Pr. Doktor Hakan Bozcuk'a emanet etmişim..

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Hakan Bozcuk ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Hakan Bozcuk için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Hakan Bozcuk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Hakan Bozcuk Özel Medicalpark Antalya Hastane Kompleksi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Hakan Bozcuk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Hakan Bozcuk Dahiliye - İç Hastalıkları, Tıbbi Onkoloji uzmanıdır. Kemoterapi, Mesane (İdar Kesesi) Kanseri, Testis Kanseri (Testis Tümörü) alanlarında hizmet veriyor ve Kanserde beslenme, Kanser tedavisi sonrası takip, Kanser tedavisinde antikor tedavisiKanserde beslenme, Kanser tedavisi sonrası takip, Kanser tedavisinde antikor tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube