Prof. Dr. H. Özgür ÖZDEMİR

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Antalya
5.0

Omurilik Tümörleri, Kitle Lezyonu, Baklofen Pompası Tedavisi

5.0

“Özgür hocanı internet den araştırmalar sonucu bulduk ve iyi ki yolumuz kesişmiş annemin bel şikayetl...” Devamı

Prof. Dr. H. Özgür ÖZDEMİR

Prof. Dr. Hasan Özgür ÖZDEMİR, 1970 yılında Antalya / Gazipaşa'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi'nde (ingilizce) başladığı tıp eğitimini 1995 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Akdeniz Üniversitesi'nde yaparak 2002 yılında Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2000-2017 yılları arasında Başkent Üniversitesi Beyin ve Sinir Cerrahisi bölümünde görev almıştır. 2008 yılında Türk Nöroşirürji Derneği board sınavını 1.likle, alıp yeterlik sertifikası aldı ve 2012 yılında ''Doçent Doktor'' olmuştur.

İyi derecede ingilizce bilmekte olan Prof.. Dr. Hasan Özgür ÖZDEMİR, evli ve bir kız çocuğu babası olup, 2012 yılında ''Doçent Doktor'' unvanından sonra 2019 yılı İstinye Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirürji Ana Bilim Dalında Profesör ünvanı almaya hak kazanmıştır. 

Prof. Dr. Hasan Özgür ÖZDEMİR  mesleki çalışmalarına Medical Park Antalya Hastanesi'nde devam etmektedir. TMS (Transkraniyal Manyetik Stimulasyon) ile ilgili çalışmalarını da Lara Davranış Bilimleri Merkezi'nde (Antalya TMS Merkezi) sürdürmektedir.

 

Medical Park Antalya Hastanesi
Fener Mah. Tekelioğlu Cad. No:7 Lara Muratpaşa/Antalya
Hizmetler
Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi Algolojik girişimler Epiduroskopi Spinal enstrümantasyon Devamı

Hakkında

Prof. Dr. Hasan Özgür ÖZDEMİR, 1970 yılında Antalya / Gazipaşa'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi'nde (ingilizce) başladığı tıp eğitimini 1995 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Akdeniz Üniversitesi'nde yaparak 2002 yılında Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 09.1987
Deneyim: 35 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Yayınlar

Tüm Yayınlar

İlgi Alanları

Omurilik Tümörleri Kitle Lezyonu Baklofen Pompası Tedavisi Kifoplasti Hareket Bozuklukları Cerrahisi Devamı

Deneyimler

Özel Uncalı Meydan Hastanesi (2017 - Devam ediyor)
Başkent Üniversitesi (2003 - 2017)
Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi (1996 - 2002)
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Çocuk Nöroloji Ünitesi'nde nöromuskuler ve nörometabolik hastalıklar konusunda observer (1987 - 1995)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SB
Sua*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Özgür hocanı internet den araştırmalar sonucu bulduk ve iyi ki yolumuz kesişmiş annemin bel şikayetlerinden dolayı gittik ve MR sonucunda annem 3 ameliyatı aynı anda Özgür bey gerçekleştirdi bel fıtığı,bel kayması ve ömür ilik daralması ameliyatlarını gerçekleştirdi ve toplamda 6 adet vida takıldı hastanede 2 gece sonucunda taburcu olduk.Şimdi ameliyat olalı 2 ay oldu ve annem her gün Özgür hocaya dua ediyor.Eğer sizinde bir sağlık probleminiz var ise Özgür hocayı şiddetle tavsiye ederiz ilgisi ve alakalı ve hastasına cana yakınlığı ayrı zaten.Allah sizden razı olsun hocam başarılarınız devamını dilerim Fethiye den selamlar

MK
Mir*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Hidrosefali nedeniyle opere olan 4 ay boşa geçen tedavisi enfeksiyonlarından sonuç nihayet iyileştiren doktorumuz Prof. Dr. Hasan Özgür Özdemir'e teşekkür ediyorum.

TA
Tug*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Migren tedavim için tanıştığım Prof.Dr. Özgür Özdemir sayesinde TMS tedavisiyle tanışarak tüm ağrılarımdan kurtuldum. Darısı tüm ağrı çekenlerin şifa bulması dileğiyle..

TA
Tug*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Ulu önder Atatürk’ün beni Türk hekimlerine emanet edin sözünün tam karşılığı yakışıklı cana yakın 10 yıldır çektiğim boyun ağrılarımı küçük bir operasyonla ağrılarımdan kurtardı dünya durdukça durun Hocam allah razı olsun tüm ağrılarımdan kurtuldum ???

LY
Lev*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Zorlukla yürüyen bir akrabamı bel fıtiğindan ameliyat edip şuan günlük işlerine ve ağrısız hayatına devam edebiliyor ilgisine ve yaptığı başarılı ameliyat dan dolayı Prof dr Özgür özdemir beye çok teşekkür ederim Ve başarıların devamını dilerim..

ES
Ess*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Geçmeyen başağrılarım Özgür Hocamın sayesşnde geçti. Beyincik sarsması ameliyatından çok korkutmuşlardı ama Allah'a şükür kurtuldum. Allah razı olsun hocamdan.

AT
Ayş*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Eşimin daha önce ameliyat olduğu beyninde ve boynunda çıkan tümörleri nüksetti. Herkesin yapılmaz felç olur dediği hastayı Özgür Hocam ameliyat etti. Sağolsn sıkıntısız taburcu etti. Ellerine sağlık.

HG
Hal*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Babamın başında su birikmesi ve bunun için konuşamadığı söylendi. Doktor Özgür Bey belinden sant taktıktan sonra yürümesi ve konuşması düzeldi. Herkese teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.

HK
Hay*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Unutkanlık ve idrar kaçırması olan anneme Alzeimer dediler, parkinson dediler. Özgür Hocam belinden stent taktı çok şükür yürümesi hafızası düzeldi.

KK
Kad*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Mersin Bozyazı da ikamet ediyorum yasım 32 23 yasında bel fıtığı oldum bir tavsiye üzerinegittim özgür beye tavsiye edene de TSK ediyorum hayattaki iyiliklerimden biri oldu özgür beye gitmek ameliyat oldum Allah razı olsun eline sağlık çok iyiyim ve de biraz ağır işte çalışmak zorundayım Allah a çok şükür çok iyiyim eline sağlık özgür hocam kesinlikle tavsiye ederim

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. H. Özgür ÖZDEMİR ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. H. Özgür ÖZDEMİR için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. H. Özgür ÖZDEMİR nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. H. Özgür ÖZDEMİR Medical Park Antalya Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. H. Özgür ÖZDEMİR hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. H. Özgür ÖZDEMİR Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanıdır. Omurilik Tümörleri, Kitle Lezyonu, Baklofen Pompası Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Algolojik girişimler hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube