Prof. Dr. H. Özgür ÖZDEMİR

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Antalya
5.0

Omurilik Tümörleri, Kitle Lezyonu, Baklofen Pompası Tedavisi

5.0

“Kızım Yaren Alkan'ın skolyoz ameliyatını yapan doktoruma çok teşekkür ediyorum.Çok korktuğumuz bir ş...” Devamı

Prof. Dr. H. Özgür ÖZDEMİR

Prof. Dr. Hasan Özgür ÖZDEMİR, 1970 yılında Antalya / Gazipaşa'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi'nde (ingilizce) başladığı tıp eğitimini 1995 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Akdeniz Üniversitesi'nde yaparak 2002 yılında Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2000-2017 yılları arasında Başkent Üniversitesi Beyin ve Sinir Cerrahisi bölümünde görev almıştır. 2008 yılında Türk Nöroşirürji Derneği board sınavını 1.likle, alıp yeterlik sertifikası aldı ve 2012 yılında ''Doçent Doktor'' olmuştur.

İyi derecede ingilizce bilmekte olan Prof.. Dr. Hasan Özgür ÖZDEMİR, evli ve bir kız çocuğu babası olup, 2012 yılında ''Doçent Doktor'' unvanından sonra 2019 yılı İstinye Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirürji Ana Bilim Dalında Profesör ünvanı almaya hak kazanmıştır. 

Prof. Dr. Hasan Özgür ÖZDEMİR  mesleki çalışmalarına Medical Park Antalya Hastanesi'nde devam etmektedir. TMS (Transkraniyal Manyetik Stimulasyon) ile ilgili çalışmalarını da Lara Davranış Bilimleri Merkezi'nde (Antalya TMS Merkezi) sürdürmektedir.

 

Hidrosefali

Merhabalar ayak şişmesi için annemi norolojiye götürdük çekilen mr sonucu doktor beyinde sıvı var beyin cerrahına gidin dedi. Biraz yürüme konuşma zorluğu da çekiyo tabi. Gittikten sonra doktorlar tek çözüm ameliyat dediler ve annem 63 yaşında. Ameliyat yaptırmak istemiyoruz. Annem daha önce felç geçirdi çünkü. Netten ameliyat risklerini de araştırdım. Annemin daha iyi olması için ne yapabiliriz? Yiyecek öneriniz var mı? Bu hastalığın ilaç tedavisi yok mu? Önerinizi bekliyorum ve mr sonucunun ra...

Daha Fazla
Prof. Dr. H. Özgür ÖZDEMİR

Prof. Dr. H. Özgür ÖZDEMİR tarafından cevaplandı

şant takılması uygun olabilir Cevabı görmek için tıkla.

10 Kasım 2020 tarihinde cevaplandı.

Korona virüs

Merhaba hocam. Babaannem yüksek tansiyon hastası yıllardır diyabet hastası yaşı 74. 3 4 sene önce kalp krizi geçirmişti ama iyileşti yani sorun kalmamıştı. Geçen hafta korona virüse yakalandığını öğrendik. İlaç verdiler ve ilaçtan dolayı midesi bulandı ve bayıldı. Hastahaneye kaldırıldı. Hastahanede 3.gününde kalp krizi geçirdi kalbi 15 dk kadar durmuş ve böbrekleri nerdeyse hiç çalışmıyormuş. Virüs akciğerlerindeymiş. Bilinci kapalı 3.derece yoğun bakımda. solunum cihazına bağlı. Ama dokunuld...

Daha Fazla
Prof. Dr. H. Özgür ÖZDEMİR

Prof. Dr. H. Özgür ÖZDEMİR tarafından cevaplandı

geçmiş olsun beyin cerrahiyi ilgilendiren bir durumu yok herhalde Cevabı görmek için tıkla.

10 Kasım 2020 tarihinde cevaplandı.

Polislik için sıkıntı olur mu

L5-s1 intervertebral disk mesafesi minimal daralmıştır.L5-s1 diskinde t2 ağırlıklı serilerde dejeneratif sinyal kaybı izlenmektedir.Polislik için bir sıkıntı olur mu ne yapmam gerekir cevaplarsanız sevinirim.

Prof. Dr. H. Özgür ÖZDEMİR

Prof. Dr. H. Özgür ÖZDEMİR tarafından cevaplandı

olmaz Cevabı görmek için tıkla.

10 Kasım 2020 tarihinde cevaplandı.

Medical Park Antalya Hastanesi
Fener Mah. Tekelioğlu Cad. No:7 Lara Muratpaşa/Antalya
Tedaviler
Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi Algolojik Girişimler Epiduroskopi Spinal Enstrümantasyon Mikrodiskektomi Migren Cerrahisi Vertigo Cerrahisi Nöroendoskopi Nöronavigasyon Omurga kırıkları (açık, kapalı cerrahisi, enstrümantasyon, omurga ve omurilik tümörleri) Omurga Stabilizasyon (İnstrumentasyon) Ameliyatları Omurga ve beyin biyopsisi Parkinson Hastalığı Tedavisi Parkinson, Alzheimer ve Serebral Palsi'de yeni tedavi yöntemleri Devamı

İlgi Alanları

Omurilik Tümörleri Kitle Lezyonu Baklofen Pompası Tedavisi Kifoplasti Hareket Bozuklukları Cerrahisi Hareket Bozuklukları Glial tümörler Glial Tümör Felç Epilepsi Tedavisi Epilepsi Cerrahisi Endoskopik Cerrahi Boyun kırıkları Boyun Ağrısı Beyin Kireçlenmesi
Devamı

Deneyimler

Özel Uncalı Meydan Hastanesi (2017 - Devam ediyor)
Başkent Üniversitesi (2003 - 2017)
Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi (1996 - 2002)
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Çocuk Nöroloji Ünitesi'nde nöromuskuler ve nörometabolik hastalıklar konusunda observer (1987 - 1995)

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
MA
Mus*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Kızım Yaren Alkan'ın skolyoz ameliyatını yapan doktoruma çok teşekkür ediyorum.Çok korktuğumuz bir şeydi başarıyla atlattık çok şükür.Kendisi güleryüzlü ilgili ve başarılı bir doktor. Başarılar diliyorum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
SB
Sua*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Özgür hocanı internet den araştırmalar sonucu bulduk ve iyi ki yolumuz kesişmiş annemin bel şikayetlerinden dolayı gittik ve MR sonucunda annem 3 ameliyatı aynı anda Özgür bey gerçekleştirdi bel fıtığı,bel kayması ve ömür ilik daralması ameliyatlarını gerçekleştirdi ve toplamda 6 adet vida takıldı hastanede 2 gece sonucunda taburcu olduk.Şimdi ameliyat olalı 2 ay oldu ve annem her gün Özgür hocaya dua ediyor.Eğer sizinde bir sağlık probleminiz var ise Özgür hocayı şiddetle tavsiye ederiz ilgisi ve alakalı ve hastasına cana yakınlığı ayrı zaten.Allah sizden razı olsun hocam başarılarınız devamını dilerim Fethiye den selamlar

MK
Mir*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Hidrosefali nedeniyle opere olan 4 ay boşa geçen tedavisi enfeksiyonlarından sonuç nihayet iyileştiren doktorumuz Prof. Dr. Hasan Özgür Özdemir'e teşekkür ediyorum.

TA
Tug*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Migren tedavim için tanıştığım Prof.Dr. Özgür Özdemir sayesinde TMS tedavisiyle tanışarak tüm ağrılarımdan kurtuldum. Darısı tüm ağrı çekenlerin şifa bulması dileğiyle..

TA
Tug*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Ulu önder Atatürk’ün beni Türk hekimlerine emanet edin sözünün tam karşılığı yakışıklı cana yakın 10 yıldır çektiğim boyun ağrılarımı küçük bir operasyonla ağrılarımdan kurtardı dünya durdukça durun Hocam allah razı olsun tüm ağrılarımdan kurtuldum ???

LY
Lev*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Zorlukla yürüyen bir akrabamı bel fıtiğindan ameliyat edip şuan günlük işlerine ve ağrısız hayatına devam edebiliyor ilgisine ve yaptığı başarılı ameliyat dan dolayı Prof dr Özgür özdemir beye çok teşekkür ederim Ve başarıların devamını dilerim..

ES
Ess*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Geçmeyen başağrılarım Özgür Hocamın sayesşnde geçti. Beyincik sarsması ameliyatından çok korkutmuşlardı ama Allah'a şükür kurtuldum. Allah razı olsun hocamdan.

AT
Ayş*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Eşimin daha önce ameliyat olduğu beyninde ve boynunda çıkan tümörleri nüksetti. Herkesin yapılmaz felç olur dediği hastayı Özgür Hocam ameliyat etti. Sağolsn sıkıntısız taburcu etti. Ellerine sağlık.

HG
Hal*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Babamın başında su birikmesi ve bunun için konuşamadığı söylendi. Doktor Özgür Bey belinden sant taktıktan sonra yürümesi ve konuşması düzeldi. Herkese teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.

HK
Hay*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Unutkanlık ve idrar kaçırması olan anneme Alzeimer dediler, parkinson dediler. Özgür Hocam belinden stent taktı çok şükür yürümesi hafızası düzeldi.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. H. Özgür ÖZDEMİR ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. H. Özgür ÖZDEMİR için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. H. Özgür ÖZDEMİR nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. H. Özgür ÖZDEMİR Medical Park Antalya Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. H. Özgür ÖZDEMİR hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. H. Özgür ÖZDEMİR Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanıdır. Omurilik Tümörleri, Kitle Lezyonu, Baklofen Pompası Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Algolojik Girişimler hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube