Prof. Dr. Gültekin Faik Hobikoğlu

Kardiyoloji - İstanbul

Girişimsel Kardiyoloji, Stent, Anjio

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gültekin Faik Hobikoğlu Hakkında

Gültekin Faik Hobikoğlu Kimdir?

Prof. Dr. Gültekin Faik HOBİKOĞLU 1994 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde eğitim almıştır. Mezun olduktan sonraki 4 sene Siyami Ersek Hastanesi Kardiyoloji Kliniği'nde Asistanlığına 1998 yılına kadar devam etmiştir.1998-2006 yılları arasında Siyami Ersek Hastanesi Kardiyoloji Kliniği Uzman Doktor olarak çalışmıştır. Aynı hastanede Doçentliğini almıştır.

Prof.Dr.Gültekin Faik HOBİKOĞLU, İstanbul Bahçelievler'de bulunan Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL DR. SIYAMI ERSEK GÖGÜS KALP VE DAMAR
İlgilendiği Hastalıklar
 • Girişimsel Kardiyoloji
 • Stent
 • Anjio
 • Hipertansiyon
 • Kapak Hastalıkları
Tedaviler
 • Kardiyak stent
 • Nonkoroner damarın cerrahi olmayan revaskülarizasyon
 • Abdominal aort anevrizmasının endovasküler onarımı
 • Balon valvüloplasti
 • Eforlu ekg

Gültekin Faik Hobikoğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ne..abulut
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok kıymetli bir hocamızdır.Kendisine minnettarız ailecek.Kendisini şuanki hastahanede tanıdık ayrıldığı evrede çok üzüldük sonra bulduk hatta suan bulunduğu hastahaneye kırgın olduğum halde kendisi için gidiyorum babamla.babamın 3.kalp krizinde kendisine hastahane gece yarısı ulaştı o kadar güzel yönettiki herşeyi.Babamı önce Allah’a sonra Gültekin hocamıza emanet ettik.Babamı başka doktora asla götüremiyorum ki götürmem de zaten.Ve ne zaman kendisine birşey soracak olsam hemen dönüş yapar ilgisi alakası hasta yakınının psikolojisini o Kadar iyi anlıyorki.Pandemi sürecinin bitmesini bekliyoruz babamın 6 ayda bir rutin kontrolleri vardı ama 1 yıldır korkudan götüremedim.En kısa zamanda görüşmek dileğiyle hocam.Erzincan’ımın iftiharı.Rabbim sizi ailenize ve sevdiklerinize bağışlasın iki cihandada yüzünüz hep gülsün.Dualarımızdasınız canımız hocamız 07-05-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Gültekin Faik Hobikoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Gültekin Faik Hobikoğlu Cevapladığı Sorular

 • Efç işlemi sonucu

  Sn doç dr gültekin fai̇k bey iyi günler dilerim.geçen hafta uludağ tıp fakültesinde zaman zaman sık ( 700 adet/gün) zaman zaman çok nadir görülen ekstrasistollerim için efç işlemi oldum. efç sonrası dr um bana önemli bir şey in olmadığını sadece kalp hızlanmaya başlarken belirli bir aralıkta az da o... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Gültekin Faik Hobikoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kalp kası qenişlemesi

  Merhaba hocam benim eşimde kalp kası qenişlemesi var 15mm hipertrofk kardiyomiyopati yazlmış sonucuna bu hastalk iyileşir mi yani düzelir mi eşim asker işini yapmasına engel mi aydınlatrsanz sevinirim beloc zok kullanıyor ilaç olarak

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Gültekin Faik Hobikoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Gültekin Faik Hobikoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. G Faik Hobikoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Gültekin Faik Hobikoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. G Faik Hobikoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Gültekin Faik Hobikoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Gültekin Faik Hobikoğlu Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Gültekin Faik Hobikoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Gültekin Faik Hobikoğlu Kardiyoloji, uzmanıdır. Kardiyak stent, Nonkoroner damarın cerrahi olmayan revaskülarizasyon, Abdominal aort anevrizmasının endovasküler onarımı, Balon valvüloplasti, Eforlu ekg, Implante edilebilen kardiyoverter defibrilatör (icd), Kalıcı kalp pili, Kalıcı kalp pili, Perkutan mitral balon valvuloplasti, Perkutan mitral balon valvuloplasti alanlarında hizmet veriyor ve Girişimsel Kardiyoloji, Stent, Anjio, Hipertansiyon, Kapak Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Gültekin Faik Hobikoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Gültekin Faik Hobikoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Gültekin Faik Hobikoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. G Faik Hobikoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Gültekin Faik Hobikoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. G Faik Hobikoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.