Prof. Dr. Fatih Ağalar, İstanbul, Genel Cerrahi

Prof. Dr. Fatih Ağalar

Genel Cerrahi - İstanbul

Kanser, Safra Kanalı Taşları, Kalın Bağırsak Kanseri

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

-  Kadıköy, İstanbul
MEDICANA KIZILTOPRAK

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Fatih Ağalar Hakkında

Fatih Ağalar Kimdir?

Prof. Dr. Fatih AĞALAR, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1986 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. Bu tıp fakültesi'nde 1998 yılına kadar hasta kabulü yapmıştır.

1988 Yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı Yardımcı Doçent kadrosuna atanmış ve 1999 yılında Doçent Doktor unvanı almış ve

aynı kurumda Araştırma Hastaneleri Acil Tıp Ana Bilim Dalı Başkanlığı idari görevini üstlenmiş ve Acil Tıp AD kurucu öğretim üyesi olmuştur.

Prof. Dr. Fatih AĞALAR, 2001 - 2003 yılları arasında Yıldırım Beyazıt Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hasta kabulü yapmış 2003 - 2011 yılları arasında Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, hasta kabulü yapmış ve 2005 yılında ''Profesör Doktor'' unvanı almıştır. 2005 - 2010 yılları arasında Cerrahi Tıp Bilimleri Başkanlığı, 2006 yılında Tıp Fakültesi Dekanlığı görevini yürütmüştür. Aynı kurumda Üniversite Yönetim Kurulu, Fakülte Yönetim Kurulu ve Üniversite Senato üyeliği yapmıştır.  Sağlık Bakanlığınca Tıpta Uzmanlık Kurulu tarafından yapmış olduğu aktiviteler, bakım ve tedavisini üstlendiği hastalar, yönettiği yoğun bakım deneyimi değerlendirilmiş ve kendisine Yoğun Bakım Uzmanlık Diploması verilmiştir. 2011 yılından, 2017 yılının Haziran ayına kadar Anadolu Sağlık Merkezi (in affiliation with Johns Hopikins Medicine) özel hastanesinde genel cerrahi kliniğinde görev yapmıştır. Ayrıca, aynı kurumun acil servisler koordinatörlüğü ve tıbbi idari konsey üyeliği görevlerini de yürütmüştür.

Prof. Dr. Fatih AĞALAR, Ulusal ve Uluslar arası 250 civarında makale, bildiri, kitap ve kitap bölümü yazarlığı bulunmaktadır. Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Ana bilim dalı öğretim üyeliği yanı sıra aynı üniversitenin, Koşuyolu İhtisas Hastanesi'nde Genel cerrahi kliniğinde çalışmaktadır.

Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Kanser
 • Safra Kanalı Taşları
 • Kalın Bağırsak Kanseri
 • Rektum Kanseri
 • Onkoplastik Meme Cerrahisi
Tedaviler
 • Anorektal bölge cerrahisi
 • Anorektal Hastalıklar ve Kolorektal Cerrahi (Kolon, rektum, anüs iyi ve kötü huylu tümörlerine girişimler, barsak kanserleri)
 • Fıtık cerrahisi; Kasık ve kesiyeri fıtıkları, Nüks Fıtıklar (Laparoskopik ve standart yöntemlerle)
 • Kalın Bağırsak (Kolon) kanseri tedavisi
 • Laparoskopik safra kesesi ameliyatı
Diplomalar ve Sertifikalar

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

in..kgöz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bir hastanın gözü kapalı bir şekilde kendisini teslim edebileceği mükemmel bir doktor ve aynı zamanda muhteşem bir insan.. Türkiye'nin en iyi Genel Cerrahı. 23-01-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Fatih Ağalar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Anal fistül

  Selam hocam anal fistülden ameliyat oldum 4 ay oldu arada bir kaşıntı ve sümük renginde akıntı oluyor ameliyat oldum doktora gidiyorum bişe yok diyor siz nediyosunz saygılar

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Fatih Ağalar

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Rektum ca kemoterapi sonrasi nötropeni

  Merhaba hocam, babama 49 yaşında aralık 2019da rektum ca teşhisi konuldu. ocak ayında kolostomi takıldı. sonrasinda ışın ve kemoterapi başladı. cerrahi aşaması pandemi nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi ve kemoterapi almaya devam etti. temmuzda ameliyata girdi ancak tümörün aort üzerine oturmuş ol... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Fatih Ağalar

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.