Prof. Dr. Fatih Ağalar, İstanbul, Genel Cerrahi

Prof. Dr. Fatih Ağalar

Genel Cerrahi - İstanbul

Kanser, Safra Kanalı Taşları, Kalın Bağırsak Kanseri

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Koşuyolu Mah. Koşuyolu Cad. No: 168  Kadıköy, İstanbul
Yeditepe Üniversitesi İhtisas Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Fatih Ağalar Hakkında

Fatih Ağalar Kimdir?

Prof. Dr. Fatih AĞALAR, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1986 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. Bu tıp fakültesi'nde 1998 yılına kadar hasta kabulü yapmıştır.

1988 Yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı Yardımcı Doçent kadrosuna atanmış ve 1999 yılında Doçent Doktor unvanı almış ve

aynı kurumda Araştırma Hastaneleri Acil Tıp Ana Bilim Dalı Başkanlığı idari görevini üstlenmiş ve Acil Tıp AD kurucu öğretim üyesi olmuştur.

Prof. Dr. Fatih AĞALAR, 2001 - 2003 yılları arasında Yıldırım Beyazıt Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hasta kabulü yapmış 2003 - 2011 yılları arasında Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, hasta kabulü yapmış ve 2005 yılında ''Profesör Doktor'' unvanı almıştır. 2005 - 2010 yılları arasında Cerrahi Tıp Bilimleri Başkanlığı, 2006 yılında Tıp Fakültesi Dekanlığı görevini yürütmüştür. Aynı kurumda Üniversite Yönetim Kurulu, Fakülte Yönetim Kurulu ve Üniversite Senato üyeliği yapmıştır.  Sağlık Bakanlığınca Tıpta Uzmanlık Kurulu tarafından yapmış olduğu aktiviteler, bakım ve tedavisini üstlendiği hastalar, yönettiği yoğun bakım deneyimi değerlendirilmiş ve kendisine Yoğun Bakım Uzmanlık Diploması verilmiştir. 2011 yılından, 2017 yılının Haziran ayına kadar Anadolu Sağlık Merkezi (in affiliation with Johns Hopikins Medicine) özel hastanesinde genel cerrahi kliniğinde görev yapmıştır. Ayrıca, aynı kurumun acil servisler koordinatörlüğü ve tıbbi idari konsey üyeliği görevlerini de yürütmüştür.

Prof. Dr. Fatih AĞALAR, Ulusal ve Uluslar arası 250 civarında makale, bildiri, kitap ve kitap bölümü yazarlığı bulunmaktadır. Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Ana bilim dalı öğretim üyeliği yanı sıra aynı üniversitenin, Koşuyolu İhtisas Hastanesi'nde Genel cerrahi kliniğinde çalışmaktadır.

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

in..kgöz

Bir hastanın gözü kapalı bir şekilde kendisini teslim edebileceği mükemmel bir doktor ve aynı zamanda muhteşem bir insan.. Türkiye'nin en iyi Genel Cerrahı. 23-01-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Fatih Ağalar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Midede ağrılar

  Hocam peki helikobakteri mikrobu antibiyotikle geçermi şuanda doktorumun verdiği antibiyotikleri kullanıyorum teşekkürler

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Fatih Ağalar

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Rektumda polip

  Hocam teşekkürler iyi bayramkar diliyorum hocam kanama gözle görülür aşikar bi şekilde oluyor haftada 4/5 kez hemoraid için kullandıgım fitil bitince kanama başladı tekrar bunla ilgili öneriniz nedir acaba 1 ay önce kolonoskopi olmuştum

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Fatih Ağalar

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Fatih Ağalar kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. F Ağalar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Fatih Ağalar için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. F Ağalar şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Fatih Ağalar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Fatih Ağalar Yeditepe Üniversitesi İhtisas Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Fatih Ağalar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Fatih Ağalar Genel Cerrahi, uzmanıdır. Anorektal bölge cerrahisi, Anorektal Hastalıklar ve Kolorektal Cerrahi (Kolon, rektum, anüs iyi ve kötü huylu tümörlerine girişimler, barsak kanserleri), Fıtık cerrahisi; Kasık ve kesiyeri fıtıkları, Nüks Fıtıklar (Laparoskopik ve standart yöntemlerle), Kalın Bağırsak (Kolon) kanseri tedavisi, Laparoskopik safra kesesi ameliyatı, Meme Kanseri ve onkoplastik cerrahi ameliyatları, Mide Cerrahisi, Robotik Cerrahi, Safra yolları cerrahisi, Tiroid cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Kanser, Safra Kanalı Taşları, Kalın Bağırsak Kanseri, Rektum Kanseri, Onkoplastik Meme Cerrahisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Fatih Ağalar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Fatih Ağalar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Fatih Ağalar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. F Ağalar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Fatih Ağalar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. F Ağalar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.