Prof. Dr. Evren Sarıfakıoğlu, Ankara, Dermatoloji

Prof. Dr. Evren Sarıfakıoğlu

Dermatoloji - Ankara

Dermaroller Uygulamaları, Pediatrik dermatoloji, İğneli Radyofrekans

Randevu Al 0 (850) 811 90 87

Doktorun Adresi

Tepe Prıme Avenue B Blok Kat:10 Daire: 86  Çankaya, Ankara
PROF.DR EVREN SARIFAKIOĞLU MUAYENEHANESİ

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Evren Sarıfakıoğlu Hakkında

Evren Sarıfakıoğlu Kimdir?

Prof.Dr. Evren Sarıfakıoğlu,1972 yılında ABD, Sakramento şehrinde doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından,Viyana Tıp Fakültesinde 1 yıl okudu ve daha sonraki Tıp Eğitimini Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini 1997 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yaparak 2002 yılında Dermatoloji Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık sonrası 2004 yılında Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalına başladı ve 2005 yılında aynı bölüme Yardımcı Doçent olarak atandı. 2008 yılında Ankara Tıp Fakültesi, Dermatoloji Anabilim Dalında Doçentlik ünvanını kazandı ve aynı yıl Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Bölümüne Ana Bilimdalı Başkanı olarak atandı. 12 yıllık Öğretim Üyeliği görevinde, birçok ulusal ve uluslarası kongrelerde yazısal ve sözel bildiriler taktim etti ve aynı zamanda panelist ve oturum başkanı olarak görev yaptı. Tıp Fakültesi Öğrenci eğitiminde katkısı oldu ve çoğunda ilk isim olduğu 55 uluslarası makalesi yayınlandı.

2016 Mayıs ayı itibariyle, kendi muayenehanesinde, eşi Plastik Cerrah Doçent Dr. Nedim Sarıfakıoğlu ile aynı merkezde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir. 

Prof.Dr. Evren Sarıfakıoğlu,Dr. Evren Sarıfakıoğlu EADV (European Academy of Dermatology and Venereology), ESPD (European Society for Pediatric Dermatology) üyesi olup Arman isminde birde oğlu vardır.

Diploma aldığı kurum

 • ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • BASKENT ÜNIVERSITESI (ANKARA)

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Dermaroller Uygulamaları
 • Pediatrik dermatoloji
 • İğneli Radyofrekans
 • Akne Vulgaris
 • Dermapen

Tedaviler

 • Terleme tedavisi
 • Dolgu uygulamaları
 • Fokuslu ultrason ile yüz ve vücut germe
 • Cilt bakımı ve akne tedavisi
 • Tırnak hastalıkları

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 90 87

Anlaşmalı Kurumlar

 • Axa Sigorta

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Evren Sarıfakıoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Evren Sarıfakıoğlu ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Evren Sarıfakıoğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 90 87

Prof. Dr. Evren Sarıfakıoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Evren Sarıfakıoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Evren Sarıfakıoğlu için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Evren Sarıfakıoğlu hangi kurumlar Evren Sarıfakıoğlu ile anlaşmalı?
Prof. Dr. Evren Sarıfakıoğlu ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Axa Sigorta )

Prof. Dr. Evren Sarıfakıoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Evren Sarıfakıoğlu PROF.DR EVREN SARIFAKIOĞLU MUAYENEHANESİ Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Evren Sarıfakıoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Evren Sarıfakıoğlu Dermatoloji, uzmanıdır. Terleme tedavisi, Dolgu uygulamaları, Fokuslu ultrason ile yüz ve vücut germe, Cilt bakımı ve akne tedavisi, Tırnak hastalıkları, Saç dökülmesi, Mezoterapi, Leke mezoterapisi, Fraksiyonel lazer tedavisi, Deri kanserleri alanlarında hizmet veriyor ve Dermaroller Uygulamaları, Pediatrik dermatoloji, İğneli Radyofrekans, Akne Vulgaris, Dermapen hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Evren Sarıfakıoğlu için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Evren Sarıfakıoğlu muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Evren Sarıfakıoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Evren Sarıfakıoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Evren Sarıfakıoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.