Prof. Dr. Evren Sarıfakıoğlu, Ankara, Dermatoloji

Prof. Dr. Evren Sarıfakıoğlu

Dermatoloji - Ankara

Dermaroller Uygulamaları, Pediatrik dermatoloji, İğneli Radyofrekans

Randevu Al 0 (850) 811 90 87

Adres

Tepe Prıme Avenue B Blok Kat:10 Daire: 86  Çankaya, Ankara
PROF.DR EVREN SARIFAKIOĞLU MUAYENEHANESİ

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Evren Sarıfakıoğlu Kimdir?

Prof.Dr. Evren Sarıfakıoğlu,1972 yılında ABD, Sakramento şehrinde doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından,Viyana Tıp Fakültesinde 1 yıl okudu ve daha sonraki Tıp Eğitimini Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini 1997 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yaparak 2002 yılında Dermatoloji Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık sonrası 2004 yılında Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalına başladı ve 2005 yılında aynı bölüme Yardımcı Doçent olarak atandı. 2008 yılında Ankara Tıp Fakültesi, Dermatoloji Anabilim Dalında Doçentlik ünvanını kazandı ve aynı yıl Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Bölümüne Ana Bilimdalı Başkanı olarak atandı. 12 yıllık Öğretim Üyeliği görevinde, birçok ulusal ve uluslarası kongrelerde yazısal ve sözel bildiriler taktim etti ve aynı zamanda panelist ve oturum başkanı olarak görev yaptı. Tıp Fakültesi Öğrenci eğitiminde katkısı oldu ve çoğunda ilk isim olduğu 55 uluslarası makalesi yayınlandı.

2016 Mayıs ayı itibariyle, kendi muayenehanesinde, eşi Plastik Cerrah Doçent Dr. Nedim Sarıfakıoğlu ile aynı merkezde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir. 

Prof.Dr. Evren Sarıfakıoğlu,Dr. Evren Sarıfakıoğlu EADV (European Academy of Dermatology and Venereology), ESPD (European Society for Pediatric Dermatology) üyesi olup Arman isminde birde oğlu vardır.

Diploma aldığı kurum

  • ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • BASKENT ÜNIVERSITESI (ANKARA)

İlgilendiği Hastalıklar

Dermaroller Uygulamaları

Pediatrik dermatoloji

İğneli Radyofrekans

Akne Vulgaris

Dermapen

Tedaviler

Terleme tedavisi

Dolgu uygulamaları

Fokuslu ultrason ile yüz ve vücut germe

Cilt bakımı ve akne tedavisi

Tırnak hastalıkları

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 90 87

Anlaşmalı Kurumlar

  • Axa Sigorta

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Evren Sarıfakıoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.