Prof. Dr. Esin Şenol, Ankara, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

Prof. Dr. Esin Şenol

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji - Ankara

Virus Hastalıkları, Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar, Antimikrobiyal Tedavi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Güniz Sok. No : 48/6 Kavaklıdere  Çankaya, Ankara
Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Esin Şenol Hakkında

Esin Şenol Kimdir?

Prof. Dr. Esin ŞENOL, 23 Mart 1963 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1987 yılında başarıyla tamamlayarak tıp unvanı almıştır. İhtisasını ise, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak 1992 yılında Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı olmuştur.

1992 - 20113 Yılları arasın da Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde görev almış ayrıca bu fakültede ''Yrd. Doç Dr, Doç. Dr. ve Prof. Dr. Unvanlarını almıştır.

Mesleki gelişim adına bir çok kurs ve eğitim sertifika programını başarıyla tamamlayan Prof. Dr. Esin ŞENOL, mesleki çalışmalarına Ankara'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • GAZI ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 04 1992

Tecrübe: 27 yıl 4 ay

Yayınlar

 • Eur J Clin Microbiol Infect Dis. 2018 Mar;37(3):537-544 “Pharmacoeconomic evaluation of micafungin versus caspofungin as definitive therapy for candidaemia and invasive candidiasis (IC) in Turkey”
 • Mycoses. 2017 Nov;60(11):714-722. “Cost-effectiveness analysis of anidulafungin vs fluconazole for the treatment of invasive candidiasis (IC) in Turkey”
 • Turk J Haematol. 2015 Jun;32(2):100-17. doi: 10.4274/tjh.2014.0277. “Recommendations for Risk Categorization and Prophylaxis of Invasive Fungal Diseases in Hematological Malignancies: A Critical Review of Evidence and Expert Opinion (TEO-4)”
 • Mycoses. 2017 Nov;60(11):714-722. doi: 10.1111/myc.12651. Epub 2017 Jul 12. “Cost-effectiveness analysis of anidulafungin vs fluconazole for the treatment of invasive candidiasis (IC) in Turkey.”
 • Eur J Clin Microbiol Infect Dis. 2018 Mar;37(3):537-544. doi: 10.1007/s10096-017-3147-9. Epub 2017 Nov 28. “Pharmacoeconomic evaluation of micafungin versus caspofungin as definitive therapy for candidaemia and invasive candidiasis (IC) in Turkey

Deneyimler

 • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi
  04 1992 - 08 2019
 • GÜADEK (Gazi Üniversitesi Akademik Değerlendirme ve Akreditasyon Ofisi) - Kurucu
  07 2005 - 08 2007
 • Gazi Üniversitesi - Erişkin Aşı Merkezi - Kurucu
  07 2018 - 08 2019
 • KLİMİK DERNEĞİ - Erişkin Bağışıklama Çalışma Grubu - Başkan
  07 2013 - 08 2019
 • Febril Nötropeni Derneği - Genel Sekreteri
  03 2005 - 05 2011

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Esin Şenol tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Hiv bulasma riski

  Hocam eşimin kardeşi askerden geldi benim de 11 yaşında bir çocuğum var askerden gelen kişi dışardan geldi ellerini yikamadan çocuğumun yüzüne dokundu bende yuzunu su ve sabunla yikamak istedim ama yuzundeki sabublu su agzina ve bogazina kacti çocuğum da malum disleri yeni cikan ve dis curukleri va... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Esin Şenol

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Hiv duo ultra vidas testi

  Hocam merhabalar ben düzen laboratuvarında23. gün hiv duo ultra vidas testi oldum negatif geldi herhangi bir kemoterapi organ nakli tedavisi ve bağışıklık sistemini zayıflatıcı ilaç felan kullanmıyorum test yeterlimidir konuyu kapatabilir miyim?

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Esin Şenol

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Esin Şenol kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. E Şenol ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Esin Şenol için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. E Şenol şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Esin Şenol nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Esin Şenol Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Esin Şenol hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Esin Şenol Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, uzmanıdır. Aşılama yöntemi, Enfeksiyon Tedavileri alanlarında hizmet veriyor ve Virus Hastalıkları, Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar, Antimikrobiyal Tedavi, Hastane Enfeksiyonları, Kronik Hepatitler hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Esin Şenol için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Esin Şenol muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Esin Şenol hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. E Şenol ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Esin Şenol hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. E Şenol hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.