Prof. Dr. Esin Koç

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Ankara
5.0

Bebeklik Çağı Aşıları, Yenidoğan Takibi, Yenidoğan Sarılığı

5.0

“Şu an 5 ve 3 yaşlarında olan İki bebeğimi de doğduklarından itibaren takip eden, tarzını çok ama çok...” Devamı

Prof. Dr. Esin Koç

Prof.Dr. Esin KOÇ, 1962 yılında İzmir'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Dr. Sami Ulus Çocuk Hastanesi'nde yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Yenidoğan üst ihtisasını ise Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde yapmıştır.

Prof.Dr. Esin KOÇ, 1997 yılında Doçent ünvanını, 2003 yılında ise profesör ünvanını almıştır. Otuzdördü yurt dışı dergilerde yayınlanmış toplam 70 makalesi, 25’i yurt dışı kongrelerde sunulmuş 83 bildirisi mevcut olan Prof.Dr. Esin KOÇ, evli ve bir çocuk annesidir. 

Prof.Dr. Esin KOÇ, Çankaya'da yer alan muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Prof. Dr. Esin Koç Muayenehanesi
Kızılırmak mah.1450 sk. Ankara Ticaret Merkezi B blok Kat: 3 No:18 Çankaya/Ankara
Hizmetler
Çocuk beslenme Çocuk beslenme bozuklukları Çocuk beslenme bozuklukları izleme Çocuk infeksiyon hastalıklarının tanısı ve tedavisi Çocuklarda egzema Devamı

Hakkında

Prof.Dr. Esin KOÇ, 1962 yılında İzmir'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Dr. Sami Ulus Çocuk Hastanesi'nde yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Yenidoğan üst ihtisasını ise Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde yapmıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Bebeklik Çağı Aşıları Yenidoğan Takibi Yenidoğan Sarılığı İştahsız Çocuk Hışıltılı Çocuk Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
HA
Hev*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Şu an 5 ve 3 yaşlarında olan İki bebeğimi de doğduklarından itibaren takip eden, tarzını çok ama çok beğenip benimsediğimiz, özellikle de ilk etapta gerekmedikçe asla hemen ilaca başvurmayan çok değerli hekimimizdir. Hiçbir hekim arayışına girmeden kensini tanıdığımız için kendimizi şanslı sayıyoruz...

HA
Hev*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Bu arada randevu saatleri tıkır tıkır işleyen bir klinik olmakla birlikte yenidoğan bebekleriyle çok rahat edeceğiniz bir ortama sahiptir.

PG
Pel*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Merhaba. Benim kızım 26 haftalık ve 830 gr doğdu. 2 ay hastanede kaldık. Hastaneden çıktığımzdan beri Esin hocaya gidiyoruz. Çok ilgili bir doktordur ve çocuğunuzu kendi çocuğu gibi görerek ilgilenir. Kızım şuan 11 aylık ve bir kere hasta oldu hastalandığında da Esin hocanın tedavisiyle kolay atlattı. Ayrıca bir sıkıntınız olduğunda hemen ulaşabiliyorsunuz. Kabızlık, kusma, ishal, alerji bu gibi durumları her bebek yaşıyor. Biz de yaşadığımızda doktorumuzun tedavileri hemen işe yaradı. Esin hocayı herkese tavsiye ediyorum. Evladınızı güvenle emin ellere teslim edebilirsiniz.

PG
Pel*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Merhaba. Benim kızım 26 haftalık doğdu ve 2 ay hastanede kaldık. Hastaneden çıktığımızdan beri Neonatoloji Derneği Başkanı olan Esib hocamıza gidiyoruz. Kendisi mükemmel bir doktor. Çok ilgili. Sizin çocuğunuzu kendi çocuğu gibi görüyor. Herhangi bir durum olduğunda size anında cevap veriyor. Kızım şuan 11 aylık ve Esin hocamız sayesinde çok az hasta oldu ve kolay atlattı. Herhangi bir sorun olduğunda (kusma, kabızlık,hastalık vb.) tedavileri hemen etkili oldu. Herşeyi daha kolay atlattık doktorumuzun da ysrdımıyla. Herkese bebeklerini emin ellere teslim etmesi için hocamı tavsiye ediyorum.

LK
Ley*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

ayrı ayrı gittiğim 5 doktordan sonra esin hocayla tanıştım kendisine minnettarım çok güler yüzlü çok ilgili ve herşeyi ayrıntılı bir biçimde anlatan bir hoca kendisi. istediğim her zaman kendisine ulaşıp kafama takılan soruları sorduğumda her zaman cevap veriyor buda bir avantaj benm için.

NY
Nih*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Çocuğumun büyüme ve gelişme esnasında yaşadığı tüm sorunlar için yıllar önce gittiğim ve çok memnun kaldığım çok iyi bir doktordu. Çok sıcak canayakın bir insan kendisi. Oldukça bilgili ve bilgisini bütün konular hakkında en ince detayına kadar size anlatan, her an sorularınıza cevap veren iyi bir insan.

AT
Ayş*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Bebeğimizin ateşinin yükselmesi üzerine tavsiyeyle bulduğum ve bize çok yardımı dokunan çok iyi bir profesör doktor. Esin hocam allah sizden razı olsun. Korkumuzu atlattığın ve bizi bilgilendirdiğin için

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Esin Koç ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Esin Koç için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Esin Koç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Esin Koç Prof. Dr. Esin Koç Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Esin Koç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Esin Koç Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanıdır. Bebeklik Çağı Aşıları, Yenidoğan Takibi, Yenidoğan Sarılığı alanlarında hizmet veriyor ve Çocuk beslenme, Çocuk beslenme bozuklukları, Çocuk beslenme bozuklukları izleme hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube