Prof. Dr. Erol Tavmergen

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite - İzmir
5.0

Doğum, Histereskopi, Myom (Miyom), fibromyoma

“Canımız hocamız …Varlığınıza minnettarız iyi ki tanımışız sizi iyi ki size gelmişiz ..samimi sıcak k...” Devamı

Prof. Dr. Erol Tavmergen

Prof. Dr. Erol TAVMERGEN, 18 Aralık 1960 yılında İzmir'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını aynı üniversitede yaparak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Ayrıca Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite üzerine yan dal ihtisasını tamamlamıştır.

Uluslararası hakemli dergilerde yayınlanmış bir çok makalesi bulunmakta olan Prof. Dr. Erol TAVMERGEN, iyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir. Mesleki çalışmalarına ise, İzmir'de bulunan Tavmergen IVF Clinic devam etmektedir.

Prof. Dr. Erol Tavmergen Türk Jinekoloji Ve Obstetrik Derneği yönetim kurulu üyesidir.

Üye olduğu dernekler
Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği ( TJOD ) Genel Başkanı
Türk Ürojinekoloji ve Pelvik Rekonstruktif Cerrahi Derneği Yönetim Kurulu Üyesi
FIGO ( Dünya Kadın Doğum Federasyonu ) Yönetim Kurulu Üyesi
BAL Vakfı

 

Prof. Dr. Erol TAVMERGEN Muayenehanesi
1380 sk No 4 Alyans Apt. Kat.3 Daire 5/6 Konak/İzmir
Hizmetler
İnfertilite Cerrahi Endoskopik operasyonlar İnfertilite ve tüp bebek Kısırlık tedavisi Üreme Devamı
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretli) İkram Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Erol TAVMERGEN, 18 Aralık 1960 yılında İzmir'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını aynı üniversitede yaparak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Ayrıca Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite üzerine yan dal ihtisasını tamamlamıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

EGE ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

Almanca, İngilizce

Yayınlar

Tüm Yayınlar

Ekibim

Hatice Türkoğlu

Hilal Sevmezler

İlgi Alanları

Doğum Histereskopi Myom (Miyom), fibromyoma Genel Kadın Hastalıkları Ve Doğum Genital Estetik Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 41 16

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ZA
ZEY*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Ivf
Prof. Dr. Erol TAVMERGEN Muayenehanesi

Canımız hocamız …Varlığınıza minnettarız iyi ki tanımışız sizi iyi ki size gelmişiz ..samimi sıcak kanlılığınız ekip olarak çalışma potansiyeliniz herşeyinizle mükemmelsiniz en önemlisi de bize evlat sevgisini tattırdığınız için Allah elinize taş değdirmesin.. hiç düşünmeden araştırmadan gözünüz kapalı hocama gidin hiç ama hiç biryerde hocam kadar titizlikle, ekibiyle çalışan bir doktor ve klinik izmirde bulamazsınız..Çocuk sahibi olmak isteyenler gözünüz kapalı tek adres EROL TAVMERGEN(TAVMERGEN TÜP BEBEK MERKEZİ)olmalı sakın boş yere başka yerlerde zaman geçirmeyin ….

HE
Hak*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

2004 yilinda 2 kez histereskopik myomektomi ameliyatimi yaptı.beni sagligima kavuşturdu.2009 yilinda 42 yasimda yeniden anne oldum.Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.Bir arkadasim da ayni rahatsizligi olduğunu söyleyince hemen doktorumu tavsiye ettim.Allah razi olsun.

fe
Fad*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Tşk ederim cvbiniz icin

DP
Der*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

1 Sene içinde 3. deneme olacak. İnşallah bu sefer olacak inanıyorum ya da inanmak istiyorum. Çünkü eşimde bende çok istiyoruz. Allah nasip ederse tabi ki. Bu süreçte çok kez umutsuzluğa kapıldım ama her seferinde kalkıp yeniden başladın ve bu yüzdendir belki de içimde bir umut var. Hele ki olursa birde biri kız biri oğlan olursa mükemmel ötesi bir şey olacak :) Çok istiyorum çünkü muhteşem bir duygu olmalı düşüncesi bile beni heyecanlandırmaya yetiyor. Her şeyin çok güzel olmasından iyi sağlıklı ve hayırlısını dilemekten başka bir şey gelmiyor elimden. Bakalım zaman ne gösterecek süreç başlıyor :)

Cey*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Çok uzun ve meşakkatli bir süreçten sonra bugün burdayım. Önce Allah'tan sonra sizden çok umutluyum. İnşallah burda benimde yüzüm gülecek. Bekleme sürecinde etrafımda bir çok bayanın hamile olmasına şahit olmak içimdeki umudu gerçekten filizlendirdi. Ve doğru yerde olduğuma inandım. Ben ve eşim size tamamen tabii olmuş durumdayız. Küllerimizden yine sizin yardımınızla doğmak istiyoruz. Kendim ikiz eşi biri olarak en büyük hayalim, benim gibi bir kız bir erkek evlat sahibi olabilmek... Rabbim, sizinle başlayacağımız bu yolda yar ve yardımcımız olsun.

TE
Tür*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Güler yüzünüz verdiğiniz güven, huzur ile birlikte önce Allah'Tan sonra sizden o çok sevdiğim adamın iki tane çocuğunu dünyaya getirmek istediğimi affınızla belirtmek istedim.. Biri kız biri erkek olursa şahane :) Ne ben 3 erkekle baş edebilirim ne eşim 3 bayanın masrafının altından kalkabilir doktor bey.... Bilgilerinize sunmak istedim. Çok şahane olmasakta çok aşık bir çiftin umudu olmak ve daha bizim gibi nice çift... Her şey için teşekkür ederiz. İyi ki varsınız. :)

GK
Gür*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Eşimle 5 yıldır evliydik ve çocuğumuz olmuyordu. Kardeşimin arkadaşının tüp bebek tedavisi ile çocuk sahibi olduğunu öğrendiğimde, zaten az çok bu fikre sıcak bakan biz, direkt tavsiye ve referans üzerine Prof. Dr. Erol Tavmergen'le iletişime geçip randevumuzu aldık. Biraz heyecanlıydık, tüp bebek nedir ne değildir belki biraz biliyorduk ama işin uzmanından bunu öğrenmek ve bu sürece başlayacak olmak bizi heyecanlandırmıştı. İlk görüşmede hocamız bize tüp bebek nedir ile alakalı adeta bir sunum yaptı diyebilirim. A'dan Z'ye tüp bebek kavramını her şeyiyle açıkladı. Tüp bebek ile doğan çocukların, normal doğumdan hiçbir farkı olmadığını, artık günümüzde birçok evlilikte denenen bir çözüm olduğunu belirtti ve artık kararı verip bizde tedaviye başladık. 5 yıldır kavuşamadığımız evladımıza kısa bir süre içinde kavuşmak paha biçilemez bir duyguydu. Allah herkese nasip etsin inşallah. İnternetten tüp bebek nedir nasıl olur aşamaları vs. şeklinde araştırma yapacak ve buraları okuayacak herkese sesleniyorum. Prof. Dr. Erol Tavmergen'e ulaşmadan, karar vermeyin. Saygılar

ŞE
Şul*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Bundan tam 5 sene önce tüp bebek nedir videolarını izleyip takip etmeye başlamıştım doktor Erol Tavmergen'i. Tüp bebek hakkındaki bilgilendirici tarzı eşimle beni etkilemişti. Daha önce hiçbir kadın hastalıkları ve doğum doktorunun bu denli açıklayıcı yazılarını ve videolarını görmemiş olmamdan ve çocuk isteğimizden dolayı tüp bebek ile ilgili randevuyu alıp gittik Erol Bey'e. Görüşmemizde tüp bebek nedir kısmından başlayıp, teknik olarak sürecin nasıl geliştiğinden, neden çocuğumuz olmuyor sorusundan, kısırlık nedir kısmına kadar öncelikle bütün her şeyi açıkladı ve ilerleyen zamanlarda hemen tüp bebek tedavisine başladık ve tabii ki mutlu son. Bizi çocuğumuza kavuşturan Erol bey'e çok minnettarız ve ne desek yetersiz kalır gibimize geliyor. Tüp bebek nedir sorusuyla çıktığımız yolda bugün 4 yaşındaki kızımızı kucağımıza alıyorsak Erol hocanın sayesinde. Bu sorunu yaşayan binlerce belki milyonlarca insan var. Eğer sizde tüp bebek nedir sorusunu, nasıl olur sorusunu kendinize sorup işin içinden çıkamıyorsanız, kendinizi Prof. Dr. Erol Tavmergen gibi bu konuda uzman bir kadın hastalıkları ve doğum doktoruna emanet edebilirsiniz.

AS
Ayş*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

2013 yılıydı. Birtakım sıkıntılar yaşıyorduk ve çocuğumuz olmuyordu. Doğum yapmak, çocuk sahibi olmak ve çocuk yetiştirmek istiyorduk. Eşimin arkadaşı tavsiye verdi ve randevu aldık gittik. İlk olarak sorduğum soru hocam tüp bebek nedir? oldu. Tüp bebek nedir sorusunun cevabını biliyorum ama böylesine yetkin bir kadın doğum uzmanından her detayını öğrenmek ve bu işe artık tamam demek istiyordum. Sonra hocam tüp bebek nedir biliyor musun diye başlayıp bize bütün detayları anlattı ve direkt sonuca geliyorum, bugün 3 yaşında oldukça sağlıklı Deniz'imize kavuştuk. Buraları okuyan arkadaşlara söylüyorum, şu an çaresizsiniz biliyorum ama hiç vakit kaybetmeyin. Tüp bebek hakkında ne biliyorsanız muhtemelen bir çoğunda yanılıyorsunuz. Erol hocam bu işin en doğru ve en yetkin adresi. Her şey için çok teşekkürler... Ayşe S.

MS
Mel*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

3 sene önce doğum dönemimde, doğumumu gerçekleştiren ve bizleri çok sağlıklı çocuğumuza kavuşturarak çok mutlu eden çok iyi bir kadın doğum doktoru. Kendi alanında çok tecrübeli ve bilgili bir insan. Çok rahat güvenebilirsiniz. Doğum, kontrol, hamilelik gibi konularla alakalı internetten doktor araştırması yapan kadınlar için söylüyorum, Erol hoca gerek bilgisiyle, gerek titizliğiyle çok kaliteli birisidir.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Erol Tavmergen ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Erol Tavmergen için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Erol Tavmergen için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Erol Tavmergen ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508114116

Prof. Dr. Erol Tavmergen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Erol Tavmergen Prof. Dr. Erol TAVMERGEN Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Erol Tavmergen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Erol Tavmergen Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite uzmanıdır. Doğum, Histereskopi, Myom (Miyom), fibromyoma alanlarında hizmet veriyor ve İnfertilite Cerrahi, Endoskopik operasyonlar, İnfertilite ve tüp bebek hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 811 41 16

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube