Prof. Dr. Erdinç Ünlüer

Üroloji - İstanbul

Prostat Büyümesi, Ürolojik Kanserler Ve Tedavisi, Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Güzelbahçe Sok. Yonca Apt. No: 25/ 14  Şişli, İstanbul
Prof. Dr.Erdinç ÜNLÜER Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Erdinç Ünlüer Hakkında

Erdinç Ünlüer Kimdir?

Prof.Dr. Süleyman Erdinç ÜNLÜER,  lisans öncesi eğitimlerini başarıyla tamamlamasının ardından 1979 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olarak Tıp Doktoru ünvanı almıştır. Lisans eğitimi sonrasında, ihtisas eğitimini ise 1990 yılında İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Üroloji Anabilim Dalında yapmıştır. 2011 yılında Kars Kafkas Üniversitesinde Üroloji Anabilim Dalı Başkanlığı yapmış ve Profesör ünvanı almıştır.

Prof.Dr. Süleyman Erdinç ÜNLÜER, 1979 yılında Asistan Doktor olarak Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde, 1979-1983 yılları arasında Uzman Doktor olarak Gümüşsuyu Askeri Hastanesi Üroloji Kliniğinde, 1984-1985 yılları arasında Uzman Doktor olarak SSK Okmeydanı Eğitim Hastanesi Üroloji Kliniğinde, 1985-1990 yılları arasında Klinik Şef Yardımcısı olarak yine SSK Okmeydanı Eğitim Hastanesi Üroloji Kliniğinde, 1990-1992 yılları arasında Klinik Şefi olarak SSK İstanbul Eğitim Hastanesi Üroloji Kliniğinde ve 1992-2011 yılları arasında Kars Kafkas Üniversitesi Üroloji Anabilim Dalı Başkanı olarak görev yapmıştır. Şu an Gayrettepe'de bulanan Florence Nightingale Hastanesinde mesleki çalışmalarına devam etmektedir. 

Türk Tabipler Odası, Türk Üroloji Derneği, AUA (American Urological Association), EUA (European Urological Assosiation ), SIU (Society İnternational Urology), Türk Androloji Derneği, Endoüroloji Derneği ve Türk Uro-Onkoloji Derneği üyesi olan Prof.Dr. Süleyman Erdinç ÜNLÜER, Tübitak Liseler Arası Kimya Yarışmasında Türkiye Üçüncülüğü Ödülü, Tubitak’tan Karşılıksız Bilim Adamı Yetiştirme Bursu, 3- Pediatri Bölümünde En İyi Performans Gösteren Tıp Öğrencilerine Verilen Doğramacı Ödülü kazanmıştır.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Prostat Büyümesi
 • Ürolojik Kanserler Ve Tedavisi
 • Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar
 • Erkeklerde Sertleşme Sorunu
 • Erkek Kısırlığı
Tedaviler
 • Kapalı-açık prostat ameliyatı
 • Böbrek ultrasonu
 • Perkütan böbrek cerrahisi
 • Radikal prostatektomi
 • Prostat tedavisi

Erdinç Ünlüer Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

em..AY

63 yaşındayım tahmini bir ay kadar önce idrarda yanma ve idrar yapmada sıkıntı yaşamam nedeniyle hastane sitesinden yapmış olduğum araştırma sonucunda randevu alarak kendileri ile tanıştım. Erdinç beyin hastasını ilgi alaka ve cana yakınlığı ile karşılaması, yapmış olduğu kontrollerden sonra tedavi sürecini ve yapılması gerekenleri açık anlaşılır şekilde anlatması ve rahatsızlık üzerine sonuç odaklı olarak gittiğini gördüm. Hastaları ile 24 saat ilgilenen ender hocalardan birisi olması nedeniyle kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Ekrem TOKAY 17-04-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Erdinç Ünlüer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Erdinç Ünlüer Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Tüm batin

  Sayın hocam, adım yaşar kalyoncu, 2016 yılındaki tüm batın ultrasyonu çekimimde yalnızca 1. derece yağlanma vardı. iki yıl sonra 09.11.2018 günü. tüm batın ultrasyonum aşağıdaki gibidir. karaciğer büyüklüğü normaldir. konturları düzgün, ekojenitesi grade 1... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Erdinç Ünlüer

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kroni̇k prostati̇t

  Sayın hocam 63 yaşındayım,şi̇kayeti̇m - i̇drar yaparken yanma var - sık idrara çıkma ihtiyacı oluyor - geceleri idrara çıkma ihtiyacı var -bi̇rkaç kez - yumurtalıklarım da, mesanede bazen ağrı var, bel bölgesinde ve makat etrafında ağrım oluyor (uzmanlık tezi) teziniz okuduğumda kroni̇k pro... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Erdinç Ünlüer

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Erdinç Ünlüer kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. E Ünlüer ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Erdinç Ünlüer için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. E Ünlüer şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Erdinç Ünlüer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Erdinç Ünlüer Prof. Dr.Erdinç ÜNLÜER Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Erdinç Ünlüer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Erdinç Ünlüer Üroloji, uzmanıdır. Kapalı-açık prostat ameliyatı, Böbrek ultrasonu, Perkütan böbrek cerrahisi, Radikal prostatektomi, Prostat tedavisi, Varikoselektomi, Mesane kanser ameliyatı, Kadınlarda cinsel isteksizlik alanlarında hizmet veriyor ve Prostat Büyümesi, Ürolojik Kanserler Ve Tedavisi, Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar, Erkeklerde Sertleşme Sorunu, Erkek Kısırlığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Erdinç Ünlüer için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Erdinç Ünlüer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Erdinç Ünlüer hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. E Ünlüer ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Erdinç Ünlüer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. E Ünlüer hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.