Prof. Dr. Erdinç Ünlüer

Üroloji - İstanbul
5.0

Prostat Büyümesi, Ürolojik Kanserler Ve Tedavisi, Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar

5.0

“63 yaşındayım tahmini bir ay kadar önce idrarda yanma ve idrar yapmada sıkıntı yaşamam nedeniyle ha...” Devamı

Prof. Dr. Erdinç Ünlüer

Prof.Dr. Süleyman Erdinç ÜNLÜER,  lisans öncesi eğitimlerini başarıyla tamamlamasının ardından 1979 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olarak Tıp Doktoru ünvanı almıştır. Lisans eğitimi sonrasında, ihtisas eğitimini ise 1990 yılında İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Üroloji Anabilim Dalında yapmıştır. 2011 yılında Kars Kafkas Üniversitesinde Üroloji Anabilim Dalı Başkanlığı yapmış ve Profesör ünvanı almıştır.

Prof.Dr. Süleyman Erdinç ÜNLÜER, 1979 yılında Asistan Doktor olarak Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde, 1979-1983 yılları arasında Uzman Doktor olarak Gümüşsuyu Askeri Hastanesi Üroloji Kliniğinde, 1984-1985 yılları arasında Uzman Doktor olarak SSK Okmeydanı Eğitim Hastanesi Üroloji Kliniğinde, 1985-1990 yılları arasında Klinik Şef Yardımcısı olarak yine SSK Okmeydanı Eğitim Hastanesi Üroloji Kliniğinde, 1990-1992 yılları arasında Klinik Şefi olarak SSK İstanbul Eğitim Hastanesi Üroloji Kliniğinde ve 1992-2011 yılları arasında Kars Kafkas Üniversitesi Üroloji Anabilim Dalı Başkanı olarak görev yapmıştır. Şu an Gayrettepe'de bulanan Florence Nightingale Hastanesinde mesleki çalışmalarına devam etmektedir. 

Türk Tabipler Odası, Türk Üroloji Derneği, AUA (American Urological Association), EUA (European Urological Assosiation ), SIU (Society İnternational Urology), Türk Androloji Derneği, Endoüroloji Derneği ve Türk Uro-Onkoloji Derneği üyesi olan Prof.Dr. Süleyman Erdinç ÜNLÜER, Tübitak Liseler Arası Kimya Yarışmasında Türkiye Üçüncülüğü Ödülü, Tubitak’tan Karşılıksız Bilim Adamı Yetiştirme Bursu, 3- Pediatri Bölümünde En İyi Performans Gösteren Tıp Öğrencilerine Verilen Doğramacı Ödülü kazanmıştır.

Prof. Dr.Erdinç ÜNLÜER Muayenehanesi
Güzelbahçe Sok. Yonca Apt. No: 25/ 14 Şişli/İstanbul
Hizmetler
Kapalı-açık prostat ameliyatı Böbrek ultrasonu Perkütan böbrek cerrahisi Radikal prostatektomi Prostat tedavisi Devamı

Hakkında

Prof.Dr. Süleyman Erdinç ÜNLÜER,  lisans öncesi eğitimlerini başarıyla tamamlamasının ardından 1979 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olarak Tıp Doktoru ünvanı almıştır. Lisans eğitimi sonrasında, ihtisas eğitimini ise 1990 yılında İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Üroloji Anabilim Dalında yapmıştır. 2011 yılında Kars Kafkas Üniversitesinde Üroloji Anabilim Dalı Başkanlığı yapmış ve Profesör ünvanı almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Prostat Büyümesi Ürolojik Kanserler Ve Tedavisi Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Erkeklerde Sertleşme Sorunu Erkek Kısırlığı Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ET
Ekr*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

63 yaşındayım tahmini bir ay kadar önce idrarda yanma ve idrar yapmada sıkıntı yaşamam nedeniyle hastane sitesinden yapmış olduğum araştırma sonucunda randevu alarak kendileri ile tanıştım. Erdinç beyin hastasını ilgi alaka ve cana yakınlığı ile karşılaması, yapmış olduğu kontrollerden sonra tedavi sürecini ve yapılması gerekenleri açık anlaşılır şekilde anlatması ve rahatsızlık üzerine sonuç odaklı olarak gittiğini gördüm. Hastaları ile 24 saat ilgilenen ender hocalardan birisi olması nedeniyle kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Ekrem TOKAY

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Erdinç Ünlüer ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Erdinç Ünlüer için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Erdinç Ünlüer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Erdinç Ünlüer Prof. Dr.Erdinç ÜNLÜER Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Erdinç Ünlüer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Erdinç Ünlüer Üroloji uzmanıdır. Prostat Büyümesi, Ürolojik Kanserler Ve Tedavisi, Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar alanlarında hizmet veriyor ve Kapalı-açık prostat ameliyatı, Böbrek ultrasonu, Perkütan böbrek cerrahisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube