Prof. Dr. Erdinç Aydın

Göz Hastalıkları - İzmir - Karabağlar

Göz Travmaları, Retina Dekolmanı, Sarı Nokta (Makula Dejenerasyonu)

Randevu Al 0 (850) 474 25 96 Soru Sor

Doktorun Adresi (2)

Alsancak, Ali Çetinkaya Blv No:79  Konak, İzmir
Dünyagöz İzmir Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) İkram Oyun Odası Kredi kartı ile ödeme Nakit
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi, Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Kliniği, Basın Sitesi  Karabağlar, İzmir
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi, Göz Hastalıkları AD

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

Erdinç Aydın Hakkında

Erdinç Aydın Kimdir?

Prof. Dr. Erdinç Aydın Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1992 yılında mezun olmuştur. TUS da Türkiye 59. olarak, Uludağ Üniversitesi Göz Hastalıkları Anabilim dalında uzmanlık eğitimini başarı ile tamamlamıştır. İnönü Üniversitesi Göz Hastalıkları Hastanesi'nde 1999-2001 yılları arasında Öğretim görevlisi olarak 1,5 yıl çalışmıştır.

2001 yılında Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesinin ve Göz Anabilim Dalının kurucu Ögretim Üyeliğini yapan Prof. Dr. Erdin Aydın, 2003 yılında Üniversite tarafından görevli olarak Amerika Birleşik Devletleri, Luisiana eyaleti, New Orleans şehrinde, Tulane Universitesi Sağlık Bilimleri Merkezi, Vitreoretinal Cerrahi Bölümünde Prof.Dr. Gholam A. Peyman (Vitrektomi cihazını ilk tasarlayan ve üretmiş olup, Oftalmoloji de LASIK de dahil 51 patenti mevcuttur) ile birlikte retina ve kornea neovaskularizasyon modelleri, ilaç uygulamaları ve geliştirilmesi, stem cell, ayrıca retinanın vasküler hastalıklarının tıbbı ve cerrahi klinik uygulamaları konularında 1 yıl süre ile fellow olarak çalışmıştır. 2006 yılında Sağlık Bakanlığı Ulucanlar Göz Hastanesi, 2. Klinik, Retina Biriminde vitreoretinal cerrahide retinotomi, retinektomi ve ağır silikon kullanımı konularında 2 ay süre çalışmıştır.

Yenidoğan Retinopatisi (ROP) Tıbbı ve Cerrahi Tedavisi konusunda William Beamount Hospital , Department of Ophthalmology, Royal Oak, MI, USA da eğitim almıştır. Uluslararası Oftalmoloji Birliğinin (ICO) Yeterlilik Sınavlarını ve Üst Düzey Yeterlilik Sınavını geçerek FICO unvanını almıştır. Geliştirdiği sütürlü göz içi lens yerleştirilmesi tekniği birçok ulusal ve uluslararası dergide yayınlanmıştır.

Doçent unvanını 2006 yılında almıştır. 2009 yılına kadar Gaziosmanpaşa Üniversitesi Göz Anabilim Dalı ve Retina-Uvea birim başkanlıklarını yürütmüş olup, 2013 yılında İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalında Ögretim Üyesi (Prof. Dr.) olarak görevine başlamıştır. Bu görevine halen devam etmektedir.

Prof. Dr. Erdinç Aydın hastalarına Dünyagöz İzmir Hastanesi'nde hizmet vermektedir.

 

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ULUDAG ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Göz Travmaları
 • Retina Dekolmanı
 • Sarı Nokta (Makula Dejenerasyonu)
 • Retina Problemleri
 • Uveitler
Tedaviler
 • Blefarospazm tedavisi
 • Katarakt ameliyatı
 • Makula ödemi
 • Blefaroplasti
 • Prp tedavisi
Diplomalar ve Sertifikalar
Ödüller
 • FICO (30.05.2019)
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 25 96

Erdinç Aydın Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 24-12-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Erdinç Aydın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Erdinç Aydın Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Katarak ameliyatı

  Hocam glikom hastasıyım.gözümde katarak oluştu.göz tansiyonum 20_21 oldu.doktor kapalı açı glikom olduğunu katarak ameliyatının tansiyonu düşüreceğini söyledi.sol gözümden oldum tansiyon 16 ya düştü.alkon merceğin tek odaklı olanını kullandı.çok odaklı merceģin göz tansiyonu hastalara uygun olmayaca... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Erdinç Aydın

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Doğuştan pitozis

  Hocam doğuştan sağ gözümde kapak düşüklüğü ve şaşılık vardı. 5 yaşımda bacağımdan kas alınarak operasyon geçirdim kısmi olarak düzeldi şuan 25 yaşındayım tekrar kapak ameliyatı olmak istiyorum fakat uyurken gözümün daha açık kalması durumundan önerilmedi gittiğim doktorlar tarafından. tekrar size... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Erdinç Aydın

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Erdinç Aydın ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Erdinç Aydın ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 25 96

Prof. Dr. Erdinç Aydın için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Erdinç Aydın için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Erdinç Aydın için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Erdinç Aydın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Erdinç Aydın Dünyagöz İzmir Hastanesi İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi, Göz Hastalıkları AD Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Erdinç Aydın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Erdinç Aydın Göz Hastalıkları, uzmanıdır. Blefarospazm tedavisi, Katarakt ameliyatı, Makula ödemi, Blefaroplasti, Prp tedavisi, Medikal Retina, PRK (Fotorekraktif Keratektomi), Multifokal göz içi lensleri, OCT (Optik Koherens Tomografi), Prematüre retinopatisinde göz muayenesi alanlarında hizmet veriyor ve Göz Travmaları, Retina Dekolmanı, Sarı Nokta (Makula Dejenerasyonu), Retina Problemleri, Uveitler hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Erdinç Aydın için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Erdinç Aydın muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Erdinç Aydın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Erdinç Aydın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Erdinç Aydın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.