Prof. Dr. Engin Ersöz

Diş Hekimi, Restoratif Diş Tedavileri - Ankara
5.0

20 Lik Diş Çekimi, Ağız Bakım Uzmanı, Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı)

5.0

“Diş tedavimle ilgili daha önce farklı diş kliniklerinden (özel muayenehane, diş hastanesi, diş hekim...” Devamı

Prof. Dr. Engin Ersöz

Prof. Dr. Engin Ersöz, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı eğitimini 1998 yılında başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır. Yine aynı fakültede seramik laminalar konusunda doktora yaparak uzmanlığımı almıştır.1999 yılında Doçent, 2012 yılında da Profesör ünvanını almıştır. 

Prof. Dr. Engin Ersöz,mesleki çalışmalarına ise şu an Engin Ersöz Diş Kliniği'nde devam etmektedir.

 

Engin Ersöz Diş Kliniği
Meşrutiyet Caddesi 16/6 Çankaya/Ankara
Hizmetler
Porselen laminate veneer İmplant uygulaması Inlay - onlay (porselen dolgu) Kompozit dolgu Konservatif Diş Tedavisi Devamı

İlgi Alanları

20 Lik Diş Çekimi Ağız Bakım Uzmanı Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı) Ağız Cerrahisi Ağız Hastalıkları Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Meh*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
24 gün önce

Diş tedavimle ilgili daha önce farklı diş kliniklerinden (özel muayenehane, diş hastanesi, diş hekimliği fakültesi… vs) hizmet aldım. Bunların içinde en iyi hizmeti, Engin Hocamın diş kliniğinden aldım. Halbuki Ankara’da diş tedavisi için birçok defa gitmiş olduğum bir diş hekimliği fakültesi alanında öncü bir klinikti. Ancak amalgam dolgularımdan rahatsız olduğum halde bunları söktürememiştim. Ücreti mukabilinde olmasına rağmen diş hekimliği fakültesindeki hocalar amalgam sökümünü yapmadılar (Sökülürken tehlikeli olan civa buharına maruz kalıyorlarmış). Daha sonra Engin Hocam ile tanıştık. İyi ki tanışmışım. Hem şahsımın hem de eşimin diş tedavilerini çok güzel bir şekilde gerçekleştirdi. Her aşamada bizleri bilgilendirdi ve sorularımıza içtenlikle cevap verdi. Amalgamlarımdan sorunsuz bir şekilde kurtuldum. Hocam, amalgam dolgularımın yerine son derece doğal, estetik görünümlü, yüksek biyouyumluluğa sahip olan monolitik zirkonyum (yeni nesil zirkonyum kuron) taktı ve çok memnunum. Artık sağlıklı dişlere sahibim ve dişlerimle barışığım. Ayrıca eşimin dişleri oldukça sorunluydu ve bunlar her diş hekiminin kolayca çözebileceği türden sorunlar da değildi. Hocam, eşimin diş tedavisini büyük bir titizlikle üstlendi. Bize bu konuda çok yardımcı oldu. Kendisinden Allah razı olsun. Engin Hoca, restoratif diş tedavisi uzmanı. Onun, alanındaki en iyi diş hekimlerinden biri olduğunu düşünüyorum. Diş beyazlatma düşünenler için, klinikte dünyanın 1 numaralı Alman Diş Beyazlatma Sistemi Flaesh de mevcut. Ücretlere gelince, herhangi bir akademik kariyeri olmadığı halde, sektörde akademisyenlerden fazla ücret talep eden diş hekimlerini bildiğimden buradaki ücretlerin makul olduğunu (piyasanın üzerinde olmadığını) rahatlıkla söyleyebilirim. Diğer taraftan, klinik oldukça hijyenik ve nezih. Çalışanları, hoca gibi güler yüzlü insanlar ve aralarında bir uyum var. Klinikte, üst düzey hizmet veriliyor. Değerli hocama ve ekibine teşekkürler…

FK
Füs*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Değerli hocamı internet aracılığı ile tanıdım, üç hekime gitmeme rağmen sorunuma çözüm getiremediler Engin hocam sıfır acıyla sorunuma anında çözüm getirdi çok memnun kaldım eşim ve ben tüm tedavilerimizi Engin hocama yaptıracagız mükemmel ötesi bir hekim alanında bir numara hocam ve ekibine çok teşekkür ederiz ortam çok hijyenik ve steril iyi ki varsınız degerli hocam.

GA
Gam*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Uzun araştırmalarım sonucunda buldum Engin Bey'i. Dişçi fobimi yenmemi sagladılar.Ben cok memnun kaldım.Kesinlikle hiç düsünmeden gidebilirsiniz.

ZT
Zey*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Pandemi süresinde en korktuğum oldu ve hem benim hem de 84 yaşında annemin dişlerimizde problem çıktı, Titreyerek gittiğimiz muayehaneden güle oynaya çıktık, çok teşekkürler Sn Ersöz

OE
Orç*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

30 yıldır çok ciddi derecede diş hekimi korkum vardı. Engin hoca ile tanıştıktan sonra samimiyeti ilgisi çok hoşuma gitti. Dişimde inanılmaz bir ağrı vardı kendisi kanal tedavisi olacağını aşamalarını nasıl yapıldığını tek tek anlattı. Engin hocanın bu ilgisi korkumu yenmeme yardımcı oldu ve tedaviye başladık. Hiç birşey hissetmedim el becerisi gerçekten mükemmel ve çok memnun kaldım 30 yıl sonra bana bu korkuyu yendiren tedavimi mükemmel şekilde yapan Engin hocaya çok teşekkür ederim iyi ki tanışmışız hocam bundan sonra hiç düşünmeden en ufak bir sorunda direk yanınızdayım. Tekrar çok ama çok teşekkür ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
NK
Naz*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Yaklaşık on yıl önce Engin Hoca nın hastası oldum. Herkes gibi bende diş doktorlarından uzak duran bir hasta oldum. Ama şimdi kendisine o kadar çok güveniyorum ki ondan başka diş hekimine gidemiyorum. Sorunu daha sonra olabilecekleri yapılabilecek işlemleri başımıza nelerin gelebileceğini biz hastaların anlayabileceği dilde anlatıyor. Bu yüzden ailecek onun hastası olduk.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
NA
Nes*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Öncelikle gittiğiniz diş hekimi muayenesi bilindik muayenelere hiç benzemiyor sizi karşılayan çok güler yüzlü asistanı hidayet hanım sonrasında içeriye girdiğinizde çok değişik ama çok hoş bir ortam önce bir rahatliyorsunuz .Engin hocam işin ehli parmakları sihirli adam işleminizin ne zaman yapıldığını bile anlamıyorsunuz çok titiz ve çok hassas çalışır kendileri hiçbir olasılığı bırakmaz en doğru seçeneği size anlatır uzun uzun bana yapılan işlem emax çok memnunun hem sağlıklı dişlerim oldu hemde estetik olarak çok güzel oldu kendisine çok teşekkür ederim herkese de tavsiye ederim çok ama çokk memnun kalacaksiniz

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Engin Ersöz ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Engin Ersöz için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Engin Ersöz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Engin Ersöz Engin Ersöz Diş Kliniği bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Engin Ersöz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Engin Ersöz Diş Hekimi, Restoratif Diş Tedavileri uzmanıdır. 20 Lik Diş Çekimi, Ağız Bakım Uzmanı, Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı) alanlarında hizmet veriyor ve Porselen laminate veneer, İmplant uygulaması, Inlay - onlay (porselen dolgu) hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube