Prof. Dr. Ender Terzioğlu, Antalya, Dahiliye - İç Hastalıkları

Prof. Dr. Ender Terzioğlu

Dahiliye - İç Hastalıkları - Antalya

Hemolitik Üremik Sendrom (HUS), Fizyopatoloji, Rektum Kanseri (Kalın Bağırsak Kanseri)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

100 yıl Bulvarı Tezgel apt No 96 Kat 1  Konyaaltı, Antalya

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ender Terzioğlu Hakkında

Ender Terzioğlu Kimdir?

Prof. Dr. Ender Terzioğlu, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Ender Terzioğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ender Terzioğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ender Terzioğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. E Terzioğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ender Terzioğlu için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. E Terzioğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Ender Terzioğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ender Terzioğlu bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ender Terzioğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ender Terzioğlu Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır. Eksternal radyoterapi, Wegamed, Keratinin kan testi, Akciğer ve plevra biyopsisi, Kriyoablasyon alanlarında hizmet veriyor ve Hemolitik Üremik Sendrom (HUS), Fizyopatoloji, Rektum Kanseri (Kalın Bağırsak Kanseri), Gıda Zehirlenmesi (Besin Zehirlenmesi), Divertiküler Bağırsak Hastalığı (Divertikülozis) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Ender Terzioğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ender Terzioğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ender Terzioğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. E Terzioğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ender Terzioğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. E Terzioğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.