Prof. Dr. Elvan İşeri, Ankara, Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Prof. Dr. Elvan İşeri

Çocuk ve Ergen Psikiyatristi - Ankara

Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB), Öğrenme Güçlüğü, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları

Randevu Al 0 (850) 811 37 42

Adres (2)

1071 Kızılırmak Mah. 1443. Cad. No: 25/A Blok K: 11 D: 81 Çukurambar  Çankaya, Ankara
Prof. Dr. Elvan İşeri Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit
Emniyet Mah. Mevlana Bulvarı (Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi, Gazi Hastanesi binasının 4. Katında yer almaktadır.)  Çankaya, Ankara
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Anabilim Dalı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Elvan İşeri Kimdir?

Prof. Dr. Elvan İŞERİ, 1968 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini Ankara'da bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1992 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1998 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden almış ve Çocuk Psikiyatrisi Uzmanı olmuştur.

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Anabilim Dalı'nda 2000 yılında Doçent, 2007 yılında da Profesör olan Dr. İŞERİ, halen üniversitede öğretim üyesi olarak akademik çalışmalarını sürdürmektedir.

Yurtiçi ve yurtdışında birçok dergide yayınlanmış bilimsel makalesi, kongrelerde sunulmuş araştırmaları, kitap bölüm çevirileri, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu konusunda yazılmış bir adet kitabı bulunan Prof. Dr. Elvan İŞERİ, Çocuk ve Gençlik Ruh Sağlığı Derneği ve Çocuk İstismarını Önleme Derneği başta olmak üzere pek çok derneğe üyedir. Ayrıca iki ayrı bilimsel derginin yayın kurulu üyeliğini de yürütmektedir.

Prof. Dr. Elvan İŞERİ, çocuk istismarını önleme ile ilgili olarak Gazi Üniversitesi Çocuk Koruma Merkezi'nde görev yapmış olup çalışma alanları içinde bebek psikiyatrisi de önemli yer tutmaktadır.

Mesleki çalışmalarına Gazi Üniversitesi'nin yanı sıra Çankaya'daki özel muayenehanesinde de devam eden Prof. Dr. Elvan İŞERİ, iyi derecede İngilizce bilmekte olup evli ve bir erkek çocuk annesidir.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • GAZI ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB)
 • Öğrenme Güçlüğü
 • Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları
 • Obsesif Kompulsif Bozukluk
 • Otizm

Tedaviler

 • Bender gestalt motor algı testi
 • Psikanalitik psikoterapi
 • Aile çiz testi
 • Ankara gelişim tarama envanteri
 • Bilişsel davranışçı terapi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 37 42

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

f..

Sınava hazırlanan oğlumun o zorlu dönemindeki en büyük destekçilerinden yardımcılarındandır Elvan Hanım. Sınava konsantre olmakta zorlanan ve zor bir dönem yaşayan oğlumun imdadına yetişmiştir adeta. Eğer bugün istediği bölümü kazandıysa Elvan hanımın katkısı çok büyüktür. Zaten her görüşme sonrası ne kadar memnun kaldığını hep gelip bana da anlatmıştır. İlgisi ve destekleri için minnettarız gerçekten. 27-05-2017

nep..

Boşanma sürecinde yaşadığımız kötü durumların çocuğumuza yansımaması adına randevu alıp görüşmeye gitmiştim 3 sene önce. Açıkçası çok iyi bir konuşma oldu ve o süreci kazasız atlatmamızda çok büyük katkısı vardır Elvan hocanın. Çok teşekkürler tekrar hocam. 12-02-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Elvan İşeri tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
.