Prof. Dr. Elvan İşeri

Çocuk ve Ergen Psikiyatristi - Ankara

Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB), Öğrenme Güçlüğü, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları

Randevu Al 0 (850) 811 37 42

Doktorun Adresi

1071 Kızılırmak Mah. 1443. Cad. No: 25/A Blok K: 11 D: 81 Çukurambar  Çankaya, Ankara
Prof. Dr. Elvan İşeri Muayenehanesi

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

0 (850) 811 37 42
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Elvan İşeri Hakkında

Elvan İşeri Kimdir?

Prof. Dr. Elvan İŞERİ, 1968 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini Ankara'da bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1992 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1998 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden almış ve Çocuk Psikiyatrisi Uzmanı olmuştur.

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Anabilim Dalı'nda 2000 yılında Doçent, 2007 yılında da Profesör olan Dr. İŞERİ, halen üniversitede öğretim üyesi olarak akademik çalışmalarını sürdürmektedir.

Yurtiçi ve yurtdışında birçok dergide yayınlanmış bilimsel makalesi, kongrelerde sunulmuş araştırmaları, kitap bölüm çevirileri, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu konusunda yazılmış bir adet kitabı bulunan Prof. Dr. Elvan İŞERİ, Çocuk ve Gençlik Ruh Sağlığı Derneği ve Çocuk İstismarını Önleme Derneği başta olmak üzere pek çok derneğe üyedir. Ayrıca iki ayrı bilimsel derginin yayın kurulu üyeliğini de yürütmektedir.

Prof. Dr. Elvan İŞERİ, çocuk istismarını önleme ile ilgili olarak Gazi Üniversitesi Çocuk Koruma Merkezi'nde görev yapmış olup çalışma alanları içinde bebek psikiyatrisi de önemli yer tutmaktadır.

Mesleki çalışmalarına Gazi Üniversitesi'nin yanı sıra Çankaya'daki özel muayenehanesinde de devam eden Prof. Dr. Elvan İŞERİ, iyi derecede İngilizce bilmekte olup evli ve bir erkek çocuk annesidir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • GAZI ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB)
 • Öğrenme Güçlüğü
 • Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları
 • Obsesif Kompulsif Bozukluk
 • Otizm
Tedaviler
 • Bender gestalt motor algı testi
 • Psikanalitik psikoterapi
 • Aile çiz testi
 • Ankara gelişim tarama envanteri
 • Bilişsel Davranışçı Terapi
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 37 42

Elvan İşeri Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

f..

Sınava hazırlanan oğlumun o zorlu dönemindeki en büyük destekçilerinden yardımcılarındandır Elvan Hanım. Sınava konsantre olmakta zorlanan ve zor bir dönem yaşayan oğlumun imdadına yetişmiştir adeta. Eğer bugün istediği bölümü kazandıysa Elvan hanımın katkısı çok büyüktür. Zaten her görüşme sonrası ne kadar memnun kaldığını hep gelip bana da anlatmıştır. İlgisi ve destekleri için minnettarız gerçekten. 27-05-2017

nep..

Boşanma sürecinde yaşadığımız kötü durumların çocuğumuza yansımaması adına randevu alıp görüşmeye gitmiştim 3 sene önce. Açıkçası çok iyi bir konuşma oldu ve o süreci kazasız atlatmamızda çok büyük katkısı vardır Elvan hocanın. Çok teşekkürler tekrar hocam. 12-02-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Elvan İşeri tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Elvan İşeri ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Elvan İşeri ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 37 42

Prof. Dr. Elvan İşeri için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Elvan İşeri için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Elvan İşeri için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Elvan İşeri nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Elvan İşeri Prof. Dr. Elvan İşeri Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Elvan İşeri hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Elvan İşeri Çocuk ve Ergen Psikiyatristi, uzmanıdır. Bender gestalt motor algı testi, Psikanalitik psikoterapi, Aile çiz testi, Ankara gelişim tarama envanteri, Bilişsel Davranışçı Terapi, Çocuk depresyon ölçekleri, Çocuk kaygı ölçekleri, Cümle tamamlama testi, Denver gelişim tarama testi, Dikkat testleri alanlarında hizmet veriyor ve Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB), Öğrenme Güçlüğü, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Otizm hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Elvan İşeri için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Elvan İşeri muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Elvan İşeri muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Elvan İşeri hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Elvan İşeri hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Cmt 31 Tem
Paz 01 Ağu
Pzt 02 Ağu

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.