Prof. Dr. Ekmel Tezel

Genel Cerrahi, Meme Cerrahisi - Ankara
5.0

Göğüs Kanseri, Meme Kisti, Meme Kanseri Cerrahisi

“Tek taraflı meme başından sıvı ve kan gelmesi şikayetimiz ile Sn. Ekmel hocamıza müracaat ettik ve b...” Devamı

Prof. Dr. Ekmel Tezel

Prof. Dr. Ekmel TEZEL, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalında tamamlayarak Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. Japonya’da Nagoya Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Kliniğinde doktora yapmıştır. Houston’da MD Anderson Cancer Center’da ve Düsseldorf’ta European Academy of Senology’de meme cerrahisi üzerine çalışmıştır.

Halen Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda öğretim üyesidir.

Türk Cerrahi Derneği, Ankara Meme Hastalıkları Derneği, Türkiye Endoskopik ve Laparoskopik Cerrahi Derneği olmak üzere pek çok derneğin üyesi olan Prof. Dr. Tezel, Ankara Meme Hastalıkları Derneği yönetim kurulu üyesidir.

Prof. Dr. Ekmel TEZEL özel muayenehanesi'nde hastalarını kabul etmektedir.

Prof. Dr. Ekmel Tezel
Cinnah Cad. 38/9 Kat:2 Çankaya/Ankara
Hizmetler
Meme kanseri ve onkoplastik cerrahi ameliyatları Meme koruyucu cerrahi Meme hastalıkları tanı ve tedavisi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Ekmel TEZEL, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalında tamamlayarak Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. Japonya’da Nagoya Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Kliniğinde doktora yapmıştır. Houston’da MD Anderson Cancer Center’da ve Düsseldorf’ta European Academy of Senology’de meme cerrahisi üzerine çalışmıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Göğüs Kanseri Meme Kisti Meme Kanseri Cerrahisi Meme Hastalıkları Meme Kanseri Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 51 90

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SR
Sar*** R***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce
Meme koruyucu cerrahi
Prof. Dr. Ekmel Tezel

Tek taraflı meme başından sıvı ve kan gelmesi şikayetimiz ile Sn. Ekmel hocamıza müracaat ettik ve bu vesile ile kendisini tanıma fırsatımız oldu. İlk muayeneden teşhis ve cerrahi müdahale ile tedavi aşamalarına ve sonrasında kontrol ziyaretlerinde gerek bilgi ve donanımı ve gerekse uzun yıllara sair tecrübesi ile bizi oldukça rahatlatan ve çok başarılı bir ameliyat ile bu süreci atlatmamıza ve eski sağlığımıza kavuşmamıza yardımcı olan değerli hocamıza ne kadar teşekkür etsek sanırım az. Gönül rahatlığı ile memnuniyetimizi ifade eder, hastalara acil şifalar dileriz. Sarah&Rasim çifti.

ET
Ebr*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Ekmel Hocam aklımdaki tüm sorulara cevap vererek çok ilgiliyle yaklaştı.Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum.

ÜY
Ümr*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Doktorumuz Ekmel Tezel tarafından 23.10.2021 tarihinde ameliyat edildim. Çok başarılı bir ameliyat geçirdim. Hocamın ellerine sağlık. Kendimi çok şaslı buluyorum. Tanıştığımızda ona güvenmiştim. Beni hiç yanıltmadı.

EK
Elv*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Ekmel hocam çok iyi bir hekim olmasının yanında ,hasta psikolojisinden de çok iyi anlayan bir insandır .Güleryüzlü , ilgili ve işinin ehli bir hekimdir . 3.Evre meme ca teşhisi ile çok tedirgin bir şekilde gittiğim hocam pozitif yaklaşımıyla beni rahatlattı ve yönlendirdi .Kemoterapi sürecinde de her daim hastasının yanında ve ulaşılabilirdir. Kemoterapi sonrasında olduğum başarılı operasyon ile lenflerimi temizleyip kitleyi de aldı . Sonsuz teşekkür ediyorum. iyi ki varsınz değerli hocam

AK
Ayn*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

2021 yılının mart ayında Ekmel Bey ile rahatsızlığın nedeniyle tanıştık ve ameliyatımı gerçekleştirdi... Ameliyatım son derece başarılı geçti ve ben sayesinde normal hayatıma çok kısa sürede geri döndüm... Bu zaman zarfında gösterdiği ilgi ve psikolojik destek için kendisine çok teşekkür ederim...

Yas*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Değerli Hocamla bu sene Mayıs ayında rutin kontroller sırasında tanıştım tavsiye üzerine. Sol meme total mastektomi ve sol koltukaltı lenf nodları metastaz ameliyatlarım neticesinde Meme kanseri teşhisi ile tedavim başlamış oldu. Erken teşhis, yerinde ve doğru zamanda cerrahi müdahale sayesinde hayatıma mümkün olduğunca çabuk devam etme şansını yakaladım. Cerrahi becerilerinin yanısıra, tüm bu süreçte en duyarlı, en şefkatli ve en sabırlı yol arkadaşım olduğu için Ekmel Hocam'a sonsuz teşekkürler.

CU
Coş*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

İlk olarak babam için gitmistik. Başarılı bir safra kesesi ameliyatı yapmıştı. Sonra anneme meme kanseri teşhisi koydu ve başarılı bir ameliyat ile temizledi. Ekmel hocama teşekkürler. Kendinizi tereddütsüz teslim edebilirsiniz.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
AA
A A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Sevgili doktorum Ekmel Bey’e nasıl teşekkür edeceğimi gerçekten bilmiyorum. Çok hızlı gelişen bir süreç sonucu, kendisi ile tanışmamızın üçüncü gününde, Ekmel Bey tarafından ameliyat edildim. Zaten tartışılmaz tıbbi bilgisinin yanında, karşılaştığımız ilk andan itibaren bende oluşturduğu güven duygusu, beni ve ailemi rahatlatan şefkat dolu tavrı ve böylesine kritik bir süreci başarıyla yönetmesi sayesinde kendimi tamamen emin ellerde hissettim. Her türlü soruma sabırla cevap veren ve her an ulaşılabilir olan Ekmel Bey’e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Tüm süreç boyunca, beni psikolojik olarak inanılmaz şekilde destekleyen, teşhisten ameliyat olup iyileşmeme kadar olan zaman diliminde yanımda olan, ve de başladığım tedavi süreci boyunca da yanımda olacağını hissettiren doktoruma, iyi bir insan olduğu için minnetlerimi sunuyorum. Siz bana “keşke doktor olsaydım ve insanları sizin gibi iyileştirip, onlara sizin gibi yardımcı olabilseydim” dedirten çok iyi bir doktorsunuz. Sonsuz sevgi ve teşekkürlerimle...

AG
A. G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Hastalandığımı öğrendiğimde en büyük iyi tarafı Ekmel Hoca'nın karşıma çıkması oldu. Evet çok kötü bir süreç karmakarışık duygular içerisindeydim. Tarifi mümkün olmayan psikolojik bir süreç ama dediğim gibi Ekmel Hocam bu süreci çok kolay atlatmamı sağladı hastalığım aklıma bile getirmedim bu süreçte yanımda olan Hocama çok çok teşekkür ederim İyi ki varsınız hocam İyi ki sizi bu yolda bu süreçte Allah karşıma çıkardı Dilerim tüm hastaların karşısında sizin gibi Doktorlar çıkar Allah sizi iyi ki yanımda kıldı. Mesleğiniz de en iyisisiniz dilerim Allah tüm hastaların karşısında benim Doktorum Ekmel Tezel gibi bir doktor çıkarır ve bu süreci benim gibi kolay atlatırlar Çünkü ben sizin sayenizde bu süreci kolay atlattım hayata küsmeden atlattım size bin kere Teşekkürler hocam

RG
R. G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Rutin kontrol sırasında çıkan meme kanseri hastalığı dünyamı alt üst etti bir yakınımın tavsiyesi ile Ekmel Hoca ile tanıştım ilk karşılaştığım andan itibaren doğru kişi olduğunu anladım sıcak yaklaşımı hastasına verdiği güven beni etkiledi ameliyatım da başarılı geçti önemli kriterlerden biri de kendisine rahatlıkla ulaşılabilmesi kendisine güveniyorum ve iyi ki ekmel hoca karşıma çıktı diyorum sonsuz teşekkürler sevgi ve selamlarımla.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ekmel Tezel ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Ekmel Tezel için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Ekmel Tezel için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Ekmel Tezel ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508115190

Prof. Dr. Ekmel Tezel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Ekmel Tezel Prof. Dr. Ekmel Tezel bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Ekmel Tezel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Ekmel Tezel Genel Cerrahi, Meme Cerrahisi uzmanıdır. Göğüs Kanseri, Meme Kisti, Meme Kanseri Cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Meme kanseri ve onkoplastik cerrahi ameliyatları, Meme koruyucu cerrahi, Meme hastalıkları tanı ve tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 811 51 90

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube