Prof. Dr. Ebru Kolsal

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nörolojisi - İstanbul
4.9

Nöralterapi, Felç (İnme), Gelişim Testi (Zihinsel Ve Fiziksel Gelişim)

“Bebekler için bile verdiği net cevaplar için, bizi arafta bırakmadığı için çok teşekkürler. İstanbul...” Devamı

Prof. Dr. Ebru Kolsal

Prof Dr. Ebru Kolsal, tıp eğitimini 1999 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamladı. 1999 ile 2004 yılları arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümünde ihtisasını sürdürdü.

Prof Dr. Ebru Kolsal, 2005 ile 2008 yılları arasında Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana bilim dalında görev yaptı ve yardımcı doçentlik unvanını aldı. Dr. Kolsal, 2008 ile 2011 Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Nöroloji bölümünde yandal uzmanlığını tamamladı.

Prof Dr. Ebru Kolsal, 2011 ile 2014 yılları arasında Bakırköy Prof Dr. Mazhar Osman Ruh ve Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi Çocuk Nöroloji Kliniği'nde; 2014 ile 2015 yılları arasında Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesi Çocuk Nöroloji Kliniği'nde hastalarına hizmet verdi. Halen kendi muayenehanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

çocukluk epilepsisi

Merhaba Hocam, 8 yaşında oğlum ara ara başım dönüyor diyordu 1-2 dakika süren durumlardi bizde bunun üzerine çocuk nöroloji uzmanına baş vurduk. nörolojik muayenede bir bulguya rastlamadi ve EEG , MR istedi. sonuçlarda MR temiz çıktı ancak EEG si bozuk çıktı. ve oksipitol lop epilepsisi tanısını koydu. Depalex 300 mg ilaca başladık 10 gün oluyor. merak ettiğimiz bu geçici bir hastalik mı. yani çok endişeliyiz bu konuda . biraz açıklama getirebilirmisiniz. çok teşekkür ederim

Prof. Dr. Ebru Kolsal

Prof. Dr. Ebru Kolsal tarafından cevaplandı

Çok geçmiş olsun.Cocukluk cağı söyleşilerinin geçici olan birçok tipi olmakla beraber en doğru bilgi... Cevabı görmek için tıkla.

16 Kasım 2019 tarihinde cevaplandı.

yürüme bozuklugu

Merhaba doktor bey benim oğlum şuan bir buc uk yaşında boyu 83 cm kg on iki on üç kg sizde bu sonucları normal mi ama henüz benim yaptığım yemeklerden yemiyor daha örneğin dolam kuru fasulye vs gibi bu yemekleri verdiğim zamn tükürükle ben de sebzeleri haşlayıp blendirden geçirip çorba seklind3 veriyordum şuan artık çorbada yemiyor sabahları kahvaltı olarak iki yumurta ve bir su bardağı taze sıkılmış portakal suyu içiyor ve iki elmalı yoğurt veriyorum öğlene doğru birde pilav ve makarna yiyor d...

Daha Fazla
Prof. Dr. Ebru Kolsal

Prof. Dr. Ebru Kolsal tarafından cevaplandı

Merhabalar çocuğunuz sizin yediğiniz herşeyi yiyebilir durmda artık. Yeni ve farklı gıdalrı özellikl... Cevabı görmek için tıkla.

14 Şubat 2019 tarihinde cevaplandı.

bebeğinin 4 aylık 10 günlük bas cevresi 44

bebeğinin4 aylık bas cevresi 44 boyu 67 transfontanel ultrasonografi çekildi sonuç klinik suphe halinde kesitsel guruntuleme ile degerlendirme onerilir..Izlenebilen serebral parankim alanlarda belirgin hemoraji saptanmadi diyor...ventrikül çapları ve kortikal sulkuslar normal genişlikte diyor...hocam gözleri normal bakiyor goz takipi iyi ama aşağı bazen bakarken geniş açıyor gözleri iri oluyir ne yapmaliym..boynunu tutuyor adım adiyor ıyi gelişimi normal

Prof. Dr. Ebru Kolsal

Prof. Dr. Ebru Kolsal tarafından cevaplandı

ŞÜPHELERİNİZ VARSA GÖZ HAREKETLERİ İLE İLGİLİ ÇOCUK NÖROLOJİ UZMANINCA DEĞERLENDİRİLMESİNDE FAYDA VA... Cevabı görmek için tıkla.

15 Ekim 2018 tarihinde cevaplandı.

Doç. Dr. Ebru KOLSAL Muayenehanesi
Zuhuratbaba Mah. Şenyuva Sok. Zeylan Konakları İnça Apt. Kat: 2/4 Bakırköy/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Apgar skoru Büyüme hormonu testi Otizm görüntüleme ve tanısı Riskli bebek takibi Tüberkülin deri testi(tdt) Devamı
İmkanlar
Wi-fi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof Dr. Ebru Kolsal, tıp eğitimini 1999 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamladı. 1999 ile 2004 yılları arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümünde ihtisasını sürdürdü. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Nöralterapi Felç (İnme) Gelişim Testi (Zihinsel Ve Fiziksel Gelişim) Gerilim Tipi Baş Ağrısı (Stres Baş Ağrısı) Guillain-Barre Sendromu Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 433 42 01

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.9

Zamanlama

4.9

İlgi

4.9

Ortam

4.9
Sed*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Bebekler için bile verdiği net cevaplar için, bizi arafta bırakmadığı için çok teşekkürler. İstanbul için büyük bir kazanç, biz Ankaralılar için büyük bir kayıp oldu. Umarım kıymetinizi bilirler Ebru hocam.

NG
Nur*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

sorulan her soruya çok güzel açıklayıcı cevaplar veriyor çok teşekkür ederiz hocam bizleri aydınlattığınız için...

DD
Dem*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

verdiğiniz yanıt için çok teşekkür ederim

Ayd*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Allahraz ı olsun hocamizdan her sorumuza içtenlikle vakit ayırarak cevap vermesinden dolayı eşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum.

eb
Esm*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Ebru hanım mükemmel bir doktor. Çocuğumla çok ilgilendi, doktor doktor gezdik sonunda doktorumuzu bulduk. Şiddetle tavsiye ederim

Ban*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Doğduğundan beri oğlumun doktoru. Hem oğlum hem de biz kendisini çok seviyoruz. Oğluma yaklaşımı, hassasiyeti, rahat tavırları bizi çok etkiledi. "Her şeyin çözümü bulunur" yaklaşımına hayran olduğum doktorumuzu gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.Teşekkürler Ebru hanım!

dk
Dil*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Kendisinin çocuklara yaklaşımı, koyduğu teşhis ve tedavi ile her zaman tercih ettiğimiz bir doktor olmuştur.Minnetlerimizi sunarız.

ab
Arz*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

kendisinin yakın ilgisi ve erken tedaviye başlamamız sayesinde bebeğim şu anda sağlıklı Allah ondan razı olsu

CK
Cah*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Epilepsi ve gelişimsel bozukluklar konusunda gerçek bir uzman ve çocuklara yaklaşımı çok iyi biri

NK
Nim*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Çok değerli bir doktor kendisi. İyi ki onunla karşılaşmışız. Sayesinde, ilgisiyle, yardımlarıyla çocuğumuz şuan daha iyi, nöbetleri durdu. Her zaman ilgili ve alakalıydı. Tekrar çok teşekkür etmek istedim.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ebru Kolsal ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Ebru Kolsal için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Ebru Kolsal için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Ebru Kolsal ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504334201

Prof. Dr. Ebru Kolsal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Ebru Kolsal Doç. Dr. Ebru KOLSAL Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Ebru Kolsal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Ebru Kolsal Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nörolojisi uzmanıdır. Nöralterapi, Felç (İnme), Gelişim Testi (Zihinsel Ve Fiziksel Gelişim) alanlarında hizmet veriyor ve Apgar skoru, Büyüme hormonu testi, Otizm görüntüleme ve tanısı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube