Prof. Dr. Deniz Demir

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İstanbul
5.0

Burun Estetiği (Rinoplasti), Baş Boyun Kanseri, Kulak Zarı Ameliyatı

5.0

“Tüm süreç boyunca her detayı bize bizzat kendisi anlatarak içimizi rahatlattı ve çok ilgiliydi aklım...” Devamı

Prof. Dr. Deniz Demir

Doç. Dr. Deniz Demir,1976 yılında Trabzon’da doğan Dr Deniz Demir. İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinden (Çapa Tıp ) 1999 yılında mezun oldu. Aynı yıl tıpta uzmanlık sınavını kazanarak İstanbul Tıp Fakültesinde (Çapa Tıp ) Kulak Burun Boğaz ihtisasına başladı ve 2004 yılında Kulak Burun Boğaz uzmanı olmuştur.

İlk görev yeri olan  Zonguldak Çaycuma Devlet Hastanesi’nde operatör doktor olarak atanmıştır. Aynı yıl yedek subay olarak Ankara GATA Askeri Hastanesi’nde KBB Anabilim Dalında askerlik görevine tabip asteğmen olarak başlamıştır. Askerlik görevini tamamlayıp, 2009 yılında Keşan Devlet Hastanesi’ne tayin olmuştur. 2014 yılında uzman doktor olarak, 2015 yılında ise Yardımcı Doçent olarak Sakarya Üniversite Tıp Fakültesi’nde çalışmalarını sürdürmüştür. Aynı yıl içerisinde Türk Kulak Burun Boğaz Derneğinin eğitim bursuna hak kazanarak ABD’ de, Pittsburgh Üniversitesi Tıp Merkezi’nde baş ve boyun kanserleri alanında çalışmıştır. Dosya ve sözlü sınavlarda başarılı olarak 2017 yılında Doçentlik ünvanını almıştır.

Eylül 2021 tarihine kadar aynı Üniversite’de yüksek lisans ve doktora öğrenci yetiştiren Dr. Deniz Demir İstanbul Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde çalışmalarına devam etmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı dergilerde yayınlanmış 50’nin üzerinde araştırma makalesi vardır. Evli ve iki çocuk sahibi olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

 

Web Sitesi:https://www.drdenizdemir.com/

İstanbul Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Feyzullah Cad. No:39 Maltepe / İstanbul Maltepe/İstanbul
Hizmetler
Açık teknik rinoplasti Adenoidektomi Alarplasti Apne tedavisi Bademcik ameliyatı Devamı

Hakkında

Doç. Dr. Deniz Demir,1976 yılında Trabzon’da doğan Dr Deniz Demir. İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinden (Çapa Tıp ) 1999 yılında mezun oldu. Aynı yıl tıpta uzmanlık sınavını kazanarak İstanbul Tıp Fakültesinde (Çapa Tıp ) Kulak Burun Boğaz ihtisasına başladı ve 2004 yılında Kulak Burun Boğaz uzmanı olmuştur. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi

Uzmanlık Aldığı Kurum

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 04.1999
Deneyim: 24 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Burun Estetiği (Rinoplasti) Baş Boyun Kanseri Kulak Zarı Ameliyatı Bademcik Ve Genizeti Botoks Ve Dolgu Devamı

Hobiler

Tenis Fotografçılık Devamı

Deneyimler

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (2021 - Devam ediyor)
Sakarya Üniversite Doçent (2017 - 2021)
Sakarya Üniversite Tıp Fakültesi Yardımcı Doçent (2015 - 2017)
Pittsburgh Üniversitesi Baş ve Boyun Kanserleri Merkezi (Amerika Birleşik Devletleri) (2015 - 2017)
Keşan Devlet Hastanesi (2009 - 2014)
Zonguldak Çaycuma Devlet Hastanesi (2004 - 2008)
İstanbul Tıp Fakültesinde (Çapa Tıp ) (1999 - 2004)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ÖT
Özg*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce
Burun estetiği (rinoplasti)
İstanbul Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Tüm süreç boyunca her detayı bize bizzat kendisi anlatarak içimizi rahatlattı ve çok ilgiliydi aklımızdaki tüm korkular silindi ve sonuç muhteşem oldu ellerinize sağlık çok beğendik çok teşekkür ederiz hocam

ÖT
Özg*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce
Burun estetiği (rinoplasti)
İstanbul Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Tüm süreç boyunca her detayı bize bizzat kendisi anlatarak içimizi rahatlattı ve çok ilgiliydi tüm korkularımız silindi ve sonuç muhteşem oldu ellerinize sağlık çok beğendik çok teşekkür ederiz hocam

MT
Mar*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce
Kulağa tüp takılması
İstanbul Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Çocuğum 3 yaşında.Geniz eti ameliyatı oldu ve kulağa tüp takıldı.Çocuğa yaklaşımı için ayrı teşekkür etmek isterdim.Doktorlardan korkan çocuğum Deniz hocamızın muayene koltuğuna kendi rızasıyla oturuyordu.Her anne gibi çocuğumun ameliyat olmasını istemiyordum.Deniz hoca ile son ana kadar bekledik ve gerçekten ameliyat olması gerektiğini anladım.Ameliyatta ne yapılacağından takılacak tüpten ameliyat risklerinden detaylı bahsetti.Aklımıza takılan tüm sorulara çok net ve tek tek cevap verdi doktorumuz.Ameliyat günü gönül rahatlığıyla çocuğumu teslim ettim.Şimdi ameliyat olalı 1 ay geçti ve kulak sıkıntımız ,gece burun tıkanıklığı sorunumuz ortadan kalktı.Tekrar çok teşekkür ederim . Altında hem de Ruşça yorum yapmak isterdim. Моему ребенку 3 года.Ему удалили аденоиды и вставили трубку в ухо.Я хотела бы отдельно поблагодарить доктора за подход к ребенку.Боясь врачей, мой ребенок садился в кресло по собственному желанию.Как и любая мать, я не хотела, чтобы моему ребенку делали операцию.Мы с доктором ждали до последнего , и я поняла, что ему действительно нужна операция.Врач подробно рассказал о том,как и что будут делать и о рисках ,которые могут быть.На все мои вопросы ( а я очень придирчивый человек ) очень четко ,а главное понятным языком ответил на все вопросы.В день операции я с душевным спокойствием отдала своё чадо.Прошёл уже 1 месяц с операции и проблемы с ушами и ночным заложенным носом исчезли.Еще раз большое спасибо

NM
Nur*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce
Rinoplasti
İstanbul Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Dr.Deniz Bey'e,burnumdan rahat nefes alamama sorunum ve rinoplasti sebebiyle muayeneye gittim ve ameliyatımı oldum. Rinoplasti kısmı görüntüyle alakalı olduğu için biraz çekimserdim. Doktor Bey'in sosyal medya hesabinda ki bilgilendirici videoları ve yaptığı doğal rinoplasti görselleri karar sürecimi hızlandırdı.Kendisine muayeneye gittiğimde sormak istediğim merak ettiğim konuları paylastım. Doktor Bey, ameliyat öncesi ve sonrası gayet ilgili, istediğim zaman sorularıma dönüşte bulundu. Ameliyatı olduğum hastane temiz,herkes çok ilgili, bir üniversite hastanesi ve hekimim zaten alanında uzman bir Doç.Dr., bunlar süreci atlatmamda çok yardımcı oldu. Gönül rahatlığıyla Dr.Deniz Demir'e tedavi olabilirler.İsteklerimi ve beklentilerimi doğru tespit ettiği ve bu süreci kolay bir şekilde geçirmemi sağladığı için kendisine çok teşekkür ederim .Bu arada burnumu çok beğeniyorum ve memnunum. :)

NM
Nur*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce
Rinoplasti
İstanbul Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Dr.Deniz Bey'e,burnumdan rahat nefes alamama sorunum ve rinoplasti sebebiyle muayeneye gittim ve ameliyatımı oldum. Ameliyat öncesi, sonrası,ameliyatın yapılışı gibi merak ettiğim konularla ilgili kısa bir video ve yorum araştırması yapmıştım.Rinoplasti kısmı görüntüyle alakalı olduğu için biraz çekimserdim. Doktor Bey'in sosyal medya hesabinda ki bilgilendirici videoları ve yaptığı doğal rinoplasti görselleri karar sürecimi hızlandırdı.Kendisine muayeneye gittiğimde sormak istediğim merak ettiğim konuları paylastım. Doktor Bey, ameliyat öncesi ve sonrası gayet ilgili, istediğim zaman sorularıma dönüşte bulundu. Ameliyatı olduğum hastane temiz,herkes çok ilgili, bir üniversite hastanesi ve hekimim zaten alanında uzman bir Doç.Dr., bunlar süreci atlatmamda çok yardımcı oldu. Gönül rahatlığıyla Dr.Deniz Demir'e tedavi olabilirler.İsteklerimi ve beklentilerimi doğru tespit ettiği ve bu süreci kolay bir şekilde geçirmemi sağladığı için kendisine çok teşekkür ederim .Bu arada burnumu çok beğeniyorum ve memnunum. :)

Hal*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce
Kulak zarı (timpanoplasti) ameliyatları
İstanbul Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Son derece memnun kaldım. Ameliyat süreciyle ilgili yeterli bilgiyi aldım ve sonrasında sonuçtan gayet memnunum. İşitmem eski haline döndü ve kulak zarım artık kapalı

Sed*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce
Kulak estetiği
İstanbul Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Estetik yaptırmak istiyordum fakat karar vermekte zorlanıyordum. Muayene oldum ve tereddütsüz yaptırmak için ameliyat günü aldım. Deniz bey ameliyat sürecini çok güzel bir şekilde anlattı. Aklımda soru işareti kalmadı. Ameliyat süreci ve sonrası çok rahat geçti. Sonuçtan da çok memnun kaldım Deniz beye çok teşekkür ederim.

CA
Can*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce
Kulak cerrahisi
İstanbul Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Çok ilgili bir doktor.Cok güzel ve detaylı muayene etti.Cok açıklayıcı konuşması ve her sorumuza verdiği cevaplar ile çok memnun kaldım.

HB
Hat*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Adenoidektomi
İstanbul Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Deniz hocam kızımı adenoid+tonsil küçültme ameliyatı yaptı.ameliyat süresi ve sonrasında her konuda açıklayıcı anlayışlıydı.bilgisi ve becerisi sayesinde bu süreci çok rahat geçirdik.eline emeğine sağlık herşey için teşekkür ediyorum ve herkese gözüm kapalı öneririm kendisini

BB
Ber*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Baş dönmesi (vertigo) tanı ve tedavileri
İstanbul Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Muhteşem bir doktor herşey için teşekkür ederim...❤

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Deniz Demir ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Deniz Demir için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Deniz Demir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Deniz Demir İstanbul Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Deniz Demir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Deniz Demir Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB uzmanıdır. Burun Estetiği (Rinoplasti), Baş Boyun Kanseri, Kulak Zarı Ameliyatı alanlarında hizmet veriyor ve Açık teknik rinoplasti, Adenoidektomi, Alarplasti hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube