Prof. Dr. Cüneyt Kayaalp

Genel Cerrahi, Gastroenteroloji Cerrahisi - İstanbul

Rektum Kanseri, Karaciğer Metastaz, Obezite

Randevu Al 0 (850) 474 28 52

Doktorun Adresi

Koşuyolu, Koşuyolu Cd. No: 168, 34718 Kadıköy/İstanbul  Ataşehir, İstanbul
Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Kredi kartı ile ödeme Nakit

Cüneyt Kayaalp Hakkında

Cüneyt Kayaalp Kimdir?

Prof. Dr. Cüneyt Kayaalp, 1965 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1989 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise,  Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak, 1994 yılında Genel Cerrahi uzmanı olarak mezun olmuştur.

Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi’nde Gastroenteroloji Cerrahisi üst ihtisasını yapmış ve İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda öğretim üyesi olarak, 2005-2020 yılları arasında Gastroenteroloji Cerrahisi Bilim Dalı Başkanı ve Karaciğer Nakli Enstitüsü olarak görev yapmıştır.


Mesleki çalışmalarına Yeditepe Üniversitesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda Gastroenteroloji Cerrahisi Bilim Dalı Başkanı olarak görevine devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 04 2005

Tecrübe: 16 yıl 5 ay

Deneyimler
 • İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi
  04 2005 - Şu Anda
İlgilendiği Hastalıklar
 • Rektum Kanseri
 • Karaciğer Metastaz
 • Obezite
 • Obezite ameliyatı
 • Obezite Cerrahisi
Tedaviler
 • Laparoskopik gastrik bypass
 • Mide - Bağırsak Hastalıkları Cerrahisi
 • Laparoskopik splenektomi
 • Laparoskopik safra kesesi ameliyatı
 • Laparoskopik safra kesesi ameliyatı
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 28 52
Anlaşmalı Kurumlar
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Groupama Sigorta

Cüneyt Kayaalp Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

lüye..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hastalığımla ilgili görüş aldığım, hocam,benim anlıyabileceğim dilde, değerli vaktini bana ayırdı ve güleryüzlü, sabırla anlattı,beni rahatlattı, doktor arayışında olanlara tavsiye ediyorum, kendisinde başarılar diliyorum. 16-09-2021

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 23-03-2021

it..�e
Zamanlama
İlgi
Ortam

Böyle dr böyle insan yeryüzüne çok zor gelir malatya sizi asla unutmayacak ben ve eşim aslanın aslası Allah siz korusun çocuklarınıza ve size ihtiyacı olan herkese bağışlasın yüreği güzel insan Mehterbaba 27-12-2020

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Cüneyt Kayaalp tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Cüneyt Kayaalp ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Cüneyt Kayaalp ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 28 52

Prof. Dr. Cüneyt Kayaalp için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Cüneyt Kayaalp için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Cüneyt Kayaalp için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Cüneyt Kayaalp hangi kurumlar Cüneyt Kayaalp ile anlaşmalı?
Prof. Dr. Cüneyt Kayaalp ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta )

Prof. Dr. Cüneyt Kayaalp nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Cüneyt Kayaalp Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Cüneyt Kayaalp hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Cüneyt Kayaalp Genel Cerrahi, ,Gastroenteroloji Cerrahisi uzmanıdır. Laparoskopik gastrik bypass, Mide - Bağırsak Hastalıkları Cerrahisi, Laparoskopik splenektomi, Laparoskopik safra kesesi ameliyatı, Laparoskopik safra kesesi ameliyatı, Laparoskopik roux en y gastroplastisi, Laparoskopik reflü cerrahisi, Laparoskopik kolon ve rektum hastalığı cerrahisi, Laparoskopik Kolon ve Rektum Cerrahisi, Laparoskopik kolon rezeksiyonu alanlarında hizmet veriyor ve Rektum Kanseri, Karaciğer Metastaz, Obezite, Obezite ameliyatı, Obezite Cerrahisi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Cüneyt Kayaalp için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Cüneyt Kayaalp muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Cüneyt Kayaalp muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Cüneyt Kayaalp hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Cüneyt Kayaalp hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al


.