Prof. Dr. Cengiz Açıkel, İstanbul, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Prof. Dr. Cengiz Açıkel

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Yara İzi Tedavisi (Skar Revizyonu), Meme Estetiği, Jinekomasti

Takvim talep et

Doktorun Adresi

Barbaros Mah. Ihlamur Bulv. Sarkaç Sok. No: 1 Ağaoğlu My Prestige İş Merkezi K: 2 D: 9-10  Ataşehir, İstanbul
Prof. Dr. Cengiz AÇIKEL Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Cengiz Açıkel Hakkında

Cengiz Açıkel Kimdir?

Prof. Dr. Cengiz AÇIKEL, 1982 yılında Ankara GATA Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp öğrenimini 1988 yılında Derece ile bitirmiştir.1989-1991 yılları arasında Erzincan 3. Ordu Karargah Grup Komutanlığı'nda Pratisyen Hekimlik görevi yapmıştır. İhtisasını 1991-1997 yılları arasında Ankara GATA Tıp Fakültesi'nde tamamlamıştır.1997-2000 yılları arasında GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği'nde Uzman doktor olarak görev yapmıştır.

2002-2003 yılları arasında Amerika'nın Texas Eyaletine bağlı Dallas Şehrinde bulunan 'University of Texas Southwestern Medical Center at Dallas'ta Plastik Cerrahi Ana Bilim Dalı Araştırma görevlisi olarak görev yapmıştır.

2000-2005 yılları arasında GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği'nde Yardımcı Doçent Doktor olarak hizmet vermiştir. 2005-2006 yılları arasında ise yine GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği'nde Doçent Doktor olarak çalışmıştır. 2006 yılında Erzurum Mareşal Çakmak Asker Hastanesinde hizmet vermiştir. 2007- 2009 yılları arasında Ankara GATA Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı'nda hizmet vermiştir. 2009 yılının Eylül ayında Özel Acıbadem Hastanesi'nde çalışmaya başlamıştır. 2010-2012 yılları arasında Acıbadem Üniversitesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Ana Bilim Dalı'nda Doçent Doktor olarak görev almıştır ve 2012 yılının Eylül ayından 2014 yılının Ekim ayına kadar Profesör olarak hizmet vermiştir.

 2014 yılından itibaren mesleki çalışmalarına İstanbul'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk babası olan Prof. Dr. Cengiz AÇIKEL, İngilizce bilmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI

Yabancı Diller

  • İngilizce

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Cengiz Açıkel kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. C Açıkel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Cengiz Açıkel için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. C Açıkel şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Cengiz Açıkel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Cengiz Açıkel Prof. Dr. Cengiz AÇIKEL Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Cengiz Açıkel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Cengiz Açıkel Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. Kepçe kulak estetiği, Lipoplasti, Redüksiyon mammoplasti (meme küçültme), Yağ enjeksiyonları, Çene estetiği, Dudak ve yüz dolgusu, Estetik cerrahi, Vücut şekillendirme, Burun estetiği (Rinoplasti), Karın germe - abdominoplasty (tummy tuck)(liposakşın) alanlarında hizmet veriyor ve Yara İzi Tedavisi (Skar Revizyonu), Meme Estetiği, Jinekomasti, Burun Estetiği, Göz Kapağı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Cengiz Açıkel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Cengiz Açıkel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Cengiz Açıkel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. C Açıkel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Cengiz Açıkel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. C Açıkel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.