Prof. Dr. Cemalettin Camcı

Genel Cerrahi - İstanbul
5.0

Mini Gastrik bypass, Tüp mide, Mide Kanseri

“İşini iyi yapan ve hatalarıyla özenle ilgilenen bir hekim. Teşekkür ederiz kendisine.” Devamı

Prof. Dr. Cemalettin Camcı

Prof. Dr. Cemalettin Camcı,1968 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde,1985 yılında başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak, 1991 yılında tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1992-1998 yılları arası Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. Uzmanlık eğitimi sırasında Norveç Hükümeti ile Türk Hükümeti arasındaki Kültürel Değişim Anlaşması çerçevesinde verilen bursu kazanarak Norveç’in tek transplantasyon merkezi olan Rikshospitalet-Oslo’da 1995 yılında 4 ay süreyle çalışmıştır.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 4 yıl süre ile uzman doktor olarak görev almıştır. Daha sonra Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalına Yardımcı Doçent olarak atanan Prof. Dr. Cemalettin CAMCI, Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde kurulması planlanan Organ Nakli Merkezi eğitimleri için Amerika Birleşik Devletleri Oklahoma Eyaleti Oklahoma City'de bulunan Nazih Zuhdi Transplantation Institute’de 2004-2005 yılları arasında Karaciğer Nakli eğitimini aldı. Mart 2006 yılında Üniversiteler Arası Kurul tarafından gerçekleştirilen Doçentlik Sınavında başarılı olarak Üniversite Doçenti Ünvanını almıştır.

Prof. Dr. Cemalettin Camcı, 2007-2008 yılları arasında Nazih Zuhdi Transplantation Institute’den teklif alarak Organ Transplant Research Scientist kadrosunda çalışmıştır. 2009 yılında Kayseri Acıbadem Hastanesi’nde Genel Cerrahi Doçenti olarak çalışmaya başlayan Prof. Dr. Cemalettin CAMCI, 2012 yılında İstanbul Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda Profesörlüğe atanmıştır. Dekan Yardımcısı, Cerrahi Tıp Bilimleri Bölüm Başkanı, Genel Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı ve İstanbul Bilim Üniversitesi Hastaneleri Ameliyathaneler koordinatörü olarak İstanbul Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesi Şişli Florence Nightingale Hastanesinde bilim ve eğitim hizmeti vermiştir. Mesleki çalışmalarına şu anda kendi özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

Instagram: @profdrcemalettincamci

Web Sitesi: Prof. Dr. Cemalettin Camcı

Prof. Dr. Cemalettin Camcı Muayenehanesi
Teşvikiye, Hakkı Yeten Caddesi Terrace Fulya Center 1.Blok K:6 No: 18, 34365 Şişli/İstanbul
Hizmetler
Fıtık cerrahisi; Kasık ve kesiyeri fıtıkları, Nüks Fıtıklar (Laparoskopik ve standart yöntemlerle) Guatr(Tiroid), paratiroid ve diğer endokrinolojik cerrahi hastalıkları, Sinir monitörizasyonu Hemoroid(basur) Ve Çatlaklar(fissür) ve Anal Fistül, Gluteal Apse gibi proktolojik girişimler Anal fistül Safra yolları cerrahisi Devamı
İmkanlar
Otopark (Ücretli) Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Cemalettin Camcı,1968 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde,1985 yılında başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak, 1991 yılında tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1992-1998 yılları arası Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. Uzmanlık eğitimi sırasında Norveç Hükümeti ile Türk Hükümeti arasındaki Kültürel Değişim Anlaşması çerçevesinde verilen bursu kazanarak Norveç’in tek transplantasyon merkezi olan Rikshospitalet-Oslo’da 1995 yılında 4 ay süreyle çalışmıştır. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 05.1998
Deneyim: 24 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Yayınlar

Tüm Yayınlar

Ödüller

Camcı C, Aygen E, Doğru O, Ayten R, Girgin M. İkinci derece internal hemoroidlerin tedavisinde band ligasyonu prosedürüne Kalsiyum Dobesilatın katkısı. 1. Çukurova Kolo-Proktoloji Sempozyum ve Kursu, Adana, Mayıs, 2003. En İyi Sözlü Bildiri 2. lik ödülü.

Tüm Ödüller

İlgi Alanları

Mini Gastrik bypass Tüp mide Mide Kanseri Obezite Obezite ameliyatı Devamı

Deneyimler

Muayene (2016 - Devam ediyor)
İstanbul Bilim Üniversitesi Prof. Dr. (2012 - 2017)
Kayseri Acıbadem Hastanesi (2009 - 2012)
Fırat Üniversitesi Yrd. Doç. Dr. (2002 - 2009)
Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi (1998 - 2002)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 76 15

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
MY
Mes*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

İşini iyi yapan ve hatalarıyla özenle ilgilenen bir hekim. Teşekkür ederiz kendisine.

HK
Hak*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Kıl dönmesi rahatsızlığını bayrama 2 hafta kala geçirmiştim ailem ve Çevremdeki insanlara ameliyat olmam gerektiğini söylüyorlardı Ben de bir gün Sınava mı yarıda bırakıp çıktım internette şans eseri Cemalettin Hocamızı gördüm ve aradım sadece görüşmeye gelmiştim ama bir bakalım dedi hocamız Allah razı olsun ameliyatsız bir şekilde kurtuldum cidden emeğinin hakkını veren bir hocamız var

EM
Ert*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Yaklaşık olarak iki yıldır yaşadığım kıl dönmesi rahatsızlığımı tedavi sürecinin sıkıntılarından dolayı sürekli olarak ertelemiştim. ta ki internette cemalettin hocaya rastlayana kadar iyi ki buraya gelmişim 4 seansta hocamız rahatsızlığını tedavi etti gerek hocamız gerekse çalışanlarının güler yüzlü hoş sohbeti sayesinde kendimi çok sıcak bir ortamda hissettim eğer bu rahatsızlıktan muzdarip iseniz mutlaka cemalettin hocamıza gelmelisiniz.

MA
Mer*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Yaklaşık 3 sene önce ağrılı kıl dönmesi ameliyatı olmuştum. Ameliyat hatası yüzünden nüks etti. Tekrar ameliyat olmak skıntılı bir durum olacağını düşündüm araştırmalarım sonucu cemalettin hocayla olmasından dolayı tercih ettim. Acısız ağrısız bir tedavi sürecine girdik. Durumdan dolayı tahmini tedavi süresini biraz aştık ama bu hastalığımın biraz ilerlemesinden dolayıydı. tedavimi başarı ile sonuçlandı. herşey için teşekkür ederim. eğer kıl dönmesi sorununuz varsa düşünmeden ve ilerlemeden kıl dönmesi için cemallettin hocaya gelin.

MO
Met*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Hocamızın güleryüzü ve ileri seviye tekniği ile kıl dönmesi probleminden dikişsiz,ağrısız, günlük hayatımı etkilemeden bu sorundan kurtuldum ayrıca ücret konusunda çok uygun olduğunu söylemeliyim diğer görüştüğüm yerler dikişli veya lazer tedavisiyle daha fazla ücret istiyorlardı hocamıza teşekkür ederim.

ÖÇ
Öme*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

2 farklı protologa giderek başladığım bu süreçte fistül ile karıştırılan kıl dönmesi problemimi 8 seansın sonunda gideren hocamıza teşekkür ederim.

FZ
Fur*** Z***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Yaklaşık 3 sene ve 5 ameliyat sonrası kabusum olan ''kıl dönmesi'' hastalığından, saygı değer hocamız Cemallettin Bey sayesinde kurtuldum. Ne kadar teşekkür etsem, dua etsem azdır. Sinek ısırığı kadar acı ve 10'ar dakikalık 3 seanstan sonra 2 hafta sonrası için kontrole çağrıldım. Bugün o kontrol günü. Hocamızın tedavin tamamlanmış, iyileşmişsin cümlesinin verdiği mutluluk inanılmaz. Ayrıca içeriye ilk girdiğim andan itibaren ilgi ve alakası için çalışan diğer değerli abim ve ablamda da ayrıca teşekkür ederim. Teşekkürler.

İB
İbr*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Her şeyden önce iyi insan; zaten gerisini Allah verdikçe vermiş. İnsanlara ve hayata olan bakışı açısından iyi ki tanıdım. İyi ki hayatımızın bir parçası oldu. Sevgi ve saygılarımla.

SY
Son*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

1 senedir kıl dönmesinden şakiyatçiydim. Ameliyat olmak istemediğim için Cemalettin Hoca'yı buldum. Gerçekten tek kelimeyle mükemmel bir doktor. Güler yüzlü ve çok anlayışlı bir insan. Beni bu dertten kurtardığı için önce Allah'a sonra kendisine minnettarım. Başarılarıın devamını temenni ederim. Bu arada personel çok gülen yüzlü ve samimi. Hepsine başarılar dilerim.

EK
Ers*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Cemalettin Hocam ile kıl dönmesi rahatsızlığım dolayısıyla tanıştım. İlk seanstan, oturmada güçlük çekiyordum. Akıntı ve ağlarım vardı. Cemalettin Hocam'ın rahatsızlığım ile ilgili bilgilendirme sonrası aynı gün tedaviye başladım. Seanslarda herhangi bir ağrı, iş hayatımda aksama olmadı. Günlük yaşantımda aksama olmadı. Toplam 4 seansta tedavim sonuçlandı. Cemalettin Hocam'a samimiyeti ve içtenliği için çok teşekkür ediyorum. Sevgi ve saygılarımla.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Cemalettin Camcı ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Cemalettin Camcı için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Cemalettin Camcı için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Cemalettin Camcı ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508117615

Prof. Dr. Cemalettin Camcı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Cemalettin Camcı Prof. Dr. Cemalettin Camcı Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Cemalettin Camcı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Cemalettin Camcı Genel Cerrahi uzmanıdır. Mini Gastrik bypass, Tüp mide, Mide Kanseri alanlarında hizmet veriyor ve Fıtık cerrahisi; Kasık ve kesiyeri fıtıkları, Nüks Fıtıklar (Laparoskopik ve standart yöntemlerle), Guatr(Tiroid), paratiroid ve diğer endokrinolojik cerrahi hastalıkları, Sinir monitörizasyonu, Hemoroid(basur) Ve Çatlaklar(fissür) ve Anal Fistül, Gluteal Apse gibi proktolojik girişimler hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 811 76 15

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube