Prof. Dr. Bülent Menteş, Ankara, Genel Cerrahi

Prof. Dr. Bülent Menteş

Genel Cerrahi - Ankara

Proktoloji, Kolon Kanseri, Hemoroid (Basur) Ve Çatlaklar

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Konya Yolu (Mevlana Bulvarı) Ege Plaza No:182/28 Balgat  Çankaya, Ankara
Prof. Dr. B. Bülent MENTEŞ Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Bülent Menteş Kimdir?

Prof. Dr. Bülent MENTEŞ, tıp eğitimini Gazi üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine aynı fakültede yapmış ve 1993 yılında Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. 1993-1995 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü'nde temel immünoloji, tümör immünolojisi, epidemiyoloji, kanser biyokimyası ve radyasyon onkolojisi dersleri almıştır.

Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda 2000 yılında Doçent, 2005 yılında ise Profesör olan Dr. MENTEŞ, 1997-2003 yılları arasında asistan editör olarak Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi resmi yayını Gazi Medical Journal’da görev almıştır. 1998 yılında Royal Liverpool University Hospital Colorectal Unit'de görev almış, burada Dr. MJ Hershman ile beraber kolorektal cerrahi ve pelvik taban cerrahisi ile ilgili ameliyatlara katılmıştır. Ayrıca, anal USG ve anorektal fizyoloji laboratuvarında eğitime katılmıştır.

The American Society of Colon and Rectal Surgeons ve Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Derneği üyesi Prof. Dr. Bülent MENTEŞ, 2000 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı bünyesinde Stomaterapi Ünitesini ve Proktoloji Ünitesini kurmuştur. Bu üniteler, Türkiye'deki ilk örnekler olarak eğitim ve tedavi hizmetlerini halen yoğun olarak sürdürmektedirler.

Aynı zamanda 1997 yılından bu yana Tıp Fakültesi IV. dönem öğrencilerine; Pelvik taban hastalıkları, benign anorektal hastalıklar, Akut appendisit, Kolorektal kanserler teorik derslerini ve cerrahide karın muayenesi derslerini ve Gazi Üniversitesi Sağlık Meslek Eğitim Yüksek Okulu öğrencilerine tüm Genel Cerrahi teorik derslerini anlatmaktadır.

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı Kolorektal Cerrahi grubunda öğretim üyesi olarak çalışmakta olan Prof. Dr. Bülent MENTEŞ, Ankara - Çankaya'da bulunan özel muayenehanesinde de hastalarını kabul etmektedir.

Prof. Dr. Bülent MENTEŞ, Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Derneği'nin süreli yayını olan Kolon ve Rektum Hastalıkları Dergisi'nin editörlüğünü yapmaktadır. Ayrıca kendisinin 42'si uluslararası dergilerde yayınlanmış makaleler olmak üzere 150'yi aşkın yazılı eseri vardır.

Anlaşmalı Kurumlar

  • Anadolu Sigorta
  • Türkiye İş Bankası
  • TC Merkez Bankası
  • TOBB İTO

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
9 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ğatay..tinbay

Sayın Bülent hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. Her yönü ile proffosyonel bir doktor. Hemoroit problemim için, yıllarca onlarca doktorla görüşüp muhtelif tedaviler denedim. Ama şunu anladımki hepsi zaman kaybıymış. Size minnettarım hocam. Allah size ömür sağlık ve mutluluk versin. Sizin gibi doktorlar yetiştirmeniz dileğiyle .... 15-12-2018

�im..ir

Gayet ilgili ve elinden geldiğince hızlı cevap vermeye çalıştığı ve insanları yeterince aydınlattığı için kendisine teşekkür ediyorum. 31-07-2018

diz..diz

5 gun once bir rahatsizligim ile ilgili operasyon gecirdim.Prof Dr Bulent Mentes hocamin gerceklestirdigi operasyon gercekten cok cok basarili.Agri,aci neredeyse yok...Hocama ne kadar tesekkur etsem az ama...Sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum...Allah uzun saglikli omurler versin... 19-03-2016

in..�NCİ

Soruma hemen cevap aldım çok ilgili çok teşekkür ederim 25-12-2015

han..IR

Gerçekten bende çok memnunum çok ilgili ve açıklayıcı cevap verdiği için çok teşekkür ediyorum kendisine 29-11-2015

a..i

Sorularıma kısa sürede cevap verip ilgilendiğiniz için teşekkür ederim 19-11-2015

ra..t

Turkiyede doktor kelimesinin karsiligi=Bulent Mentes keske her doktor sizin gibi olabilse.. 10-10-2015

anonar..ci

kendisine çok teşekkür ederim. aycan onar 17-09-2015

şra..�kun

İlgi ve cevabınız için çok teşekkürler, iyi çalışmalar.. 01-09-2015

9 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Bülent Menteş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.