Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Prof. Dr. Bülent Erol, İstanbul, Üroloji

Prof. Dr. Bülent Erol

Üroloji - İstanbul

Sertleşme Olmaması (Empotans, Erektil Disfonksiyon, İktidarsızlık), Pelvik Organ Sarkması, Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu)

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Doktor Ersin Cad.  Kadıköy, İstanbul
İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Bülent Erol tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Bülent Erol kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. B Erol ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Bülent Erol için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. B Erol şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Bülent Erol nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Bülent Erol İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Bülent Erol hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Bülent Erol Üroloji, uzmanıdır. Kan elektrolit testi, Eswt, Abdominal ultrasonografi, Mesane kanser ameliyatı, Kısırlık tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Sertleşme Olmaması (Empotans, Erektil Disfonksiyon, İktidarsızlık), Pelvik Organ Sarkması, Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu), Mesane Problemleri, Erkek Kısırlığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Bülent Erol için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Bülent Erol muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Bülent Erol hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. B Erol ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Bülent Erol hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. B Erol hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.