Prof. Dr. Bülent Boyar, Adana, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Prof. Dr. Bülent Boyar

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Adana

Lop Rezeksiyonu(Epilepsi Cerrahisi), Vertigo, Hareket Bozuklukları

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Gazi Paşa Bulvarı No:5/1  Çukurova, Adana

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Bülent Boyar Kimdir?

Prof. Dr. Bülent Boyar, Beyin ve Sinir Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Bülent Boyar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Bülent Boyar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Bülent Boyar kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. B Boyar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Bülent Boyar için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. B Boyar şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Bülent Boyar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Bülent Boyar bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Bülent Boyar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Bülent Boyar Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Epiduroskopi, Boyun fitiği cerrahisi, Mikrodiskektomi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Lop Rezeksiyonu(Epilepsi Cerrahisi), Vertigo, Hareket Bozuklukları, Boyun Ağrısı, Multipl Subpial Transeksiyon hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Bülent Boyar için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Bülent Boyar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Bülent Boyar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. B Boyar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Bülent Boyar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. B Boyar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.