Prof. Dr. Bülent Akduman, Zonguldak, Üroloji

Prof. Dr. Bülent Akduman

Üroloji - Zonguldak

Prostat Büyümesi, Varikosel, Ürolojik Tümörler

Randevu Al 0 (850) 474 04 84

Adres

10 Temmuz Mah. Acılık Cad. No:11 Kat:5 (Belediye Çokkatlı Otopark Yanı)  Merkez, Zonguldak
Prof.Dr Bülent Akduman Özel Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Hakkında

Bülent Akduman Kimdir?

Prof. Dr. Bülent Akduman 1970 yılında Ankara’da doğdu. Ankara’da Kavaklıdere İlkokulu ve Mimar Kemal Lisesi’nin ortaokul bölümünü bitirdikten sonra 1987 yılında Kayseri Fen Lisesi’nden mezun oldu.

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1993 yılında mezun olduktan sonra yine aynı fakültede Üroloji ihtisasına başladı. İhtisası süresinde 1997 yılında 6 ay süre ile Amerika Birleşik Devletleri Washington Üniversitesi Üroloji Kliniğinde “Visiting Fellow” (misafir üroloji doktoru) olarak çalıştı.

1999 yılında Üroloji uzmanı olan Dr.Akduman aynı yıl Kanada’ya giderek bir yıl süre ile Toronto  Üniveristesi ÜrolojiKliniği’nde “Research Fellow” (araştırmacı üroloji doktoru-üroloji uzmanı) olarak çalıştı. Üroloji doktoru olarak 2000-2001 ve 2005-2006 yıllarında Amerika Birleşik Devletleri Colorado Üniversitesi Üroloji Kliniği’nde 2 yıl süre ile “Üroonkoloji” alanında “Clinic Fellow” (üroloji doktoru-üroloji uzmanı) olarak çalışan Dr. Akduman bu süre içerisinde başta prostat kanseri olmak üzere çok sayıda bilimsel çalışma yaptı. Üroloji dokroru olarak çalıştığı süre içerisinde prostatın cerrahi tedavisi yanı sıra prostatta brakiterapi ve kriyoterapi alanlarında eğitim aldı.

Üroloji uzmanı olarak çok sayıda ulusal ve uluslararası toplantılarda konuşmalar yapan Dr. Akduman 2012 yılında iki ay süre ile gittiği YÖK bursu ile Almanya’nın Heidelberg Üniversitesi’nde laparaskopi eğitimi aldı.

Yüzün üzerinde ulusal ve uluslar arası bilimsel çalışmalar yapan üroloji uzmanı Dr. Akduman’ın uluslararası kitaplarda yazdığı üç adet bölüm bulunmaktadır.

Bülent Ecevit Üniversitesi’nde (Zonguldak Karaelmas Üniversitesi) 1999 yılında Yardımcı Doçent Doktor olarak çalışmaya başlayan Dr. Akduman 2005 yılında yine aynı üniversitede (Bülent Ecevit ÜniversitesiZonguldak Karaelmas Üniversitesi) Doçent, 2011 yılında Profesör ünvanı aldı.

 Bülent Ecevit Üniversitesi’nde (Zonguldak Karaelmas Üniversitesi) Cerrahi Bilimler Başkanlığı, Anabilim Dalı Başkanlığı, Fakülte Kurulu üyeliği ve Fakülte Yönetim Kurulu üyeliği gibi çok sayıda idari görev yaptı.

Amerikan Üroloji Derneği, Avrupa Üroloji Derneği, Türk Üroloji Derneği ve Üroonkoloji Derneği üyesi olan Dr. Akduman bu derneklerde yönetim kurulu üyeliği ve prostat kanseri çalışma grubu sekreterlikleri yaptı.

Halen Avrupa Üroloji Board’u Türkiye delegesi olan Dr. Akduman Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi ÜrolojiAnabilim Dalı’nda öğretim üyesi olarak çalışmakta olup ayrıca mesleki çalışmalarına özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • GAZI ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

  • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

  • Prostat Büyümesi
  • Varikosel
  • Ürolojik Tümörler
  • Üriner Sistem Taşları (Böbrek Ve İdrar Yolları Taşı)
  • Üreter (İdrar Yolları ) Taşları URS Ve RIRC

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 04 84

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Bülent Akduman tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Bülent Akduman ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Bülent Akduman ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 04 84

Prof. Dr. Bülent Akduman için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Bülent Akduman için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Bülent Akduman için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Bülent Akduman nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Bülent Akduman Prof.Dr Bülent Akduman Özel Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Bülent Akduman hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Bülent Akduman Üroloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Prostat Büyümesi, Varikosel, Ürolojik Tümörler, Üriner Sistem Taşları (Böbrek Ve İdrar Yolları Taşı), Üreter (İdrar Yolları ) Taşları URS Ve RIRC hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Bülent Akduman için muayene ücreti nedir?

Prof. Dr. Bülent Akduman muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Bülent Akduman muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Bülent Akduman hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. Bülent Akduman hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.