Prof. Dr. Bülent Akduman

Üroloji - Zonguldak
5.0

Prostat Büyümesi, Varikosel, Ürolojik Tümörler

“İlimizde ünvan alan doktorlar şehrimizden ayrılıyor fakat ünvan alıp profesörlük mertebesine ulaşan ...” Devamı

Prof. Dr. Bülent Akduman

Prof. Dr.Bülent Akduman, 1970 yılında Ankara’da doğmuştur. Ankara’da Kavaklıdere İlkokulu ve Mimar Kemal Lisesi’nin ortaokul bölümünü bitirdikten sonra 1987 yılında Kayseri Fen Lisesi’nden mezun oldu.

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1993 yılında mezun olduktan sonra yine aynı fakültede Üroloji ihtisasına başladı. İhtisası süresinde 1997 yılında 6 ay süre ile Amerika Birleşik Devletleri Washington Üniversitesi Üroloji Kliniğinde “Visiting Fellow” (misafir üroloji doktoru) olarak çalıştı.

1999 yılında Üroloji uzmanı olan Dr.Akduman aynı yıl Kanada’ya giderek bir yıl süre ile Toronto  Üniveristesi ÜrolojiKliniği’nde “Research Fellow” (araştırmacı üroloji doktoru-üroloji uzmanı) olarak çalıştı. Üroloji doktoru olarak 2000-2001 ve 2005-2006 yıllarında Amerika Birleşik Devletleri Colorado Üniversitesi Üroloji Kliniği’nde 2 yıl süre ile “Üroonkoloji” alanında “Clinic Fellow” (üroloji doktoru-üroloji uzmanı) olarak çalışan Dr. Akduman bu süre içerisinde başta prostat kanseri olmak üzere çok sayıda bilimsel çalışma yaptı. Üroloji dokroru olarak çalıştığı süre içerisinde prostatın cerrahi tedavisi yanı sıra prostatta brakiterapi ve kriyoterapi alanlarında eğitim almıştır.

Üroloji uzmanı olarak çok sayıda ulusal ve uluslararası toplantılarda konuşmalar yapan Dr. Akduman 2012 yılında iki ay süre ile gittiği YÖK bursu ile Almanya’nın Heidelberg Üniversitesi’nde laparaskopi eğitimi aldı.

Yüzün üzerinde ulusal ve uluslar arası bilimsel çalışmalar yapan üroloji uzmanı Dr. Akduman’ın uluslararası kitaplarda yazdığı üç adet bölüm bulunmaktadır.

Bülent Ecevit Üniversitesi’nde (Zonguldak Karaelmas Üniversitesi) 1999 yılında Yardımcı Doçent Doktor olarak çalışmaya başlayan Dr. Akduman 2005 yılında yine aynı üniversitede (Bülent Ecevit ÜniversitesiZonguldak Karaelmas Üniversitesi) Doçent, 2011 yılında Profesör ünvanı aldı.

 Bülent Ecevit Üniversitesi’nde (Zonguldak Karaelmas Üniversitesi) Cerrahi Bilimler Başkanlığı, Anabilim Dalı Başkanlığı, Fakülte Kurulu üyeliği ve Fakülte Yönetim Kurulu üyeliği gibi çok sayıda idari görev yaptı.

Amerikan Üroloji Derneği, Avrupa Üroloji Derneği, Türk Üroloji Derneği ve Üroonkoloji Derneği üyesi olan Dr. Akduman bu derneklerde yönetim kurulu üyeliği ve prostat kanseri çalışma grubu sekreterlikleri yaptı.

Halen Avrupa Üroloji Board’u Türkiye delegesi olan Dr. Akduman Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı’nda öğretim üyesi olarak çalışmaktadır. Prof. Dr.Bülent Akduman,mesleki çalışmalarına ayrıca Özel Muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Prof.Dr Bülent Akduman Özel Muayenehanesi
10 Temmuz Mah. Acılık Cad. No:11 Kat:5 (Belediye Çokkatlı Otopark Yanı) Merkez/Zonguldak
En Yakın Uygunluk
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr.Bülent Akduman, 1970 yılında Ankara’da doğmuştur. Ankara’da Kavaklıdere İlkokulu ve Mimar Kemal Lisesi’nin ortaokul bölümünü bitirdikten sonra 1987 yılında Kayseri Fen Lisesi’nden mezun oldu. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Prostat Büyümesi Varikosel Ürolojik Tümörler Üriner Sistem Taşları (Böbrek Ve İdrar Yolları Taşı) Üreter (İdrar Yolları ) Taşları URS Ve RIRC Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 04 84

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SE
Saf*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

İlimizde ünvan alan doktorlar şehrimizden ayrılıyor fakat ünvan alıp profesörlük mertebesine ulaşan değerli hocam 21,22 yıldan beri zonguldak ve çevre illerden gelen hastalarımıza, gerek bilgisi gerek güler yüz ve mütevaziliği ile hizmet veriyor.Hocamizin varlığı hastalarımız ve dostları olarak şanslı olduğumuzu hissediyorum. Teşekkürler hocam

Yorum randevu sonrasında eklendi.
KY
Ker*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Herşey on numara beş Yıldız

Yorum randevu sonrasında eklendi.
EB
Emr*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Doktorumuz Bülent AKDUMAN başarılı bir şekilde oğlumun böbrek taşlarını başarılı bir şekilde almıştır doktorumuzdan çok güzel ilgiyle Ameliyatını yapmıştır ALLAH RAZI OLSUN.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
GS
Gön*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Hocamızla mobius sendromlu miyotonik distrafisi olan özel bi kız çocuğum var ve kızımı hocama getirdim ve memnun kaldım ilgisi alakası ve güler yüzü ve kızımın hastalığına rağmen durumunu çözmesi konusunda çok yardımcı oldu herkese tavsiye ediyorum ve hocama çok teşekkür ederim..♥️

Yorum randevu sonrasında eklendi.
GA
Gül*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

İlgi ve bilgilendirme ve doğru teşhis çok iyi...

Yorum randevu sonrasında eklendi.
ZA
Zey*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Doktor bey ile rahmetli babamın hastalığı sürecinde tanıştık. Çok ilgili ve alakalı .Aynı zamanda hasta ve yakınlarına yaklaşımıda çok samimi ve içten. Bilgisine de çok güvendik karşılığını da gördük . Doktorumuza sonsuz teşekkürler.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
SK
Sak*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Mükemmmel bir doktor görevini tam olarak yapıyor ilgili hassas. Alâkalı.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
GD
Gül*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

İşinde çok başarılı...

Yorum randevu sonrasında eklendi.
ŞG
Şad*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Yorum randevu sonrasında eklendi.
MD
Mer*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Mükemmel bir doktor.Misafirperverliği doktorluğu mükemmel.Alanında profesyonel bir doktor.Tavsiye ederim

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Bülent Akduman ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Bülent Akduman için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Bülent Akduman için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Bülent Akduman ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504740484

Prof. Dr. Bülent Akduman nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Bülent Akduman Prof.Dr Bülent Akduman Özel Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Bülent Akduman hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Bülent Akduman Üroloji uzmanıdır. Prostat Büyümesi, Varikosel, Ürolojik Tümörler alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube