Prof. Dr. Ayşen Bingöl, Antalya, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Prof. Dr. Ayşen Bingöl

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi - Antalya

Alerjik Bronşit, Zaatüre, Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu (ÜSYE)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Arapsuyu Mah. Atatürk Bulvarı Tasarım Plaza No: 69 K: 3  Konyaaltı, Antalya
Prof. Dr. Ayşen BİNGÖL Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ayşen Bingöl Hakkında

Ayşen Bingöl Kimdir?

Prof. Dr. Ayşen BİNGÖL, 1990 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini, 1998 yılında ise Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı'nda tamamlamıştır.

Prof. Dr. Ayşen BİNGÖL, 1992-1998 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı'nda görev yapmıştır. 1998 yılından beri Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı'nda mesleki çalışmalarını sürdürmekte olan Prof. Dr. Ayşen BİNGÖL, 2001 yılında Çocuk Allerji İmmunoloji üst ihtisasını, 2011 yılında ise Çocuk Göğüs Hastalıkları Üst İhtisasını tamamlamıştır.

Prof. Dr. Ayşen BİNGÖL, 2003 - 2004 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Dönem IV Doğum-Çocuk Hastalıkları Staj Koordinatörlüğü, 2003 - 2006 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Merkez Laboratuvarı Danışman Klinik Öğretim Üyeliği, 2007 - 2009 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi, Tıp Fakültesi Etik Kurul Üyeliği, 2009 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastane Danışma Kurulu Üyeliği, Antalya Klinik Araştırmalar Etik Kurulu Üyeliği ve Sağlık Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkezi, Yönetim Kurulu Üyeliği gibi pek çok idari görevde bulunmuştur.

Türk Tabipler Birliği, Milli Pediatri Derneği, Türk Pediatri Kurumu Derneği, Ulusal İmmunoloji Derneği, Ulusal Allerji ve Klinik İmmunoloji Derneği, Çocuk Sağlığı Derneği ve European Academy of Allergology and Clinical Immunology gibi mesleki kuruluşlara üye olan Prof. Dr. Ayşen BİNGÖL, Antalya - Konyaaltı'nda bulunan özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • EGE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • EGE ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Alerjik Bronşit
 • Zaatüre
 • Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu (ÜSYE)
 • Nezle
 • İştahsız Çocuk
Tedaviler
 • Alerjen immünoterapisi
 • Alerji değerlendirmesi ve tedavisi
 • Büyüme hormonu testi
 • Anne Sütü ve Anne Beslenmesi
 • Aşılama ve Bağışıklama

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.8)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

nar..unay
Zamanlama
İlgi
Ortam

4 ayrı doktorun teşhis edemediği hastalığı, elimdeki kan testlerine bakarak ve hikâyemizi dinleyerek anında bildi ve tedavi etti, sayesinde 15 günlük kabusum bitti..allah uzuuun ömürler versin, bol bol şifa dağıtsın, zekasına, emeğine, bilgisine, vicdanına sağlık.. 27-11-2019

ve..VEN
Zamanlama
İlgi
Ortam

İşinin ehli , bilinçli ender tabiblerden. Oldukça başarılı ve kendini geliştirmiş bir doktor.Tek bulabildiğim negatif durum ekibinin profesyonellikten uzak olması . 26-12-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ayşen Bingöl tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Merhaba ayşen hanım, hamileliğimin 32.haftasında doğum yaptım.bebeğimin so

  Merhaba ayşen hanım, hamileliğimin 32.haftasında doğum yaptım.bebeğimin solunum sıkıntısı yaşadığından 25 gündür solunum cihazına bağlı olarak küvezde yatırmaktadırlar.%20 sini makineden alıyormuş oksijenin bu oranın az olduğunu ve makineden çıkartmaya çalıştıklarını sölediler dün denemişler ancak... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ayşen Bingöl

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Iyi geceler hocam 2,5 yaşındaki kızım yaklaşık 2 aydır öksürüyor. doktora

  Iyi geceler hocam 2,5 yaşındaki kızım yaklaşık 2 aydır öksürüyor. doktora götürdüğümüzde çocuğumuz aşırı derecede ağladığı ve sakinleştirici dahi etki etmediği için tam bir muayene yapamıyor doktorlarımız. kızımın görünürde herhangi bir rahatsızlığı yok, beslenme problemi yok, gelişim problemi yok.... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ayşen Bingöl

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.