Prof. Dr. Ayşen Bingöl, Antalya, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Prof. Dr. Ayşen Bingöl

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi - Antalya

Alerjik Bronşit, Zaatüre, Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu (ÜSYE)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Arapsuyu Mah. Atatürk Bulvarı Tasarım Plaza No: 69 K: 3  Konyaaltı, Antalya
Prof. Dr. Ayşen BİNGÖL Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ayşen Bingöl Hakkında

Ayşen Bingöl Kimdir?

Prof. Dr. Ayşen BİNGÖL, 1990 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini, 1998 yılında ise Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı'nda tamamlamıştır.

Prof. Dr. Ayşen BİNGÖL, 1992-1998 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı'nda görev yapmıştır. 1998 yılından beri Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı'nda mesleki çalışmalarını sürdürmekte olan Prof. Dr. Ayşen BİNGÖL, 2001 yılında Çocuk Allerji İmmunoloji üst ihtisasını, 2011 yılında ise Çocuk Göğüs Hastalıkları Üst İhtisasını tamamlamıştır.

Prof. Dr. Ayşen BİNGÖL, 2003 - 2004 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Dönem IV Doğum-Çocuk Hastalıkları Staj Koordinatörlüğü, 2003 - 2006 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Merkez Laboratuvarı Danışman Klinik Öğretim Üyeliği, 2007 - 2009 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi, Tıp Fakültesi Etik Kurul Üyeliği, 2009 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastane Danışma Kurulu Üyeliği, Antalya Klinik Araştırmalar Etik Kurulu Üyeliği ve Sağlık Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkezi, Yönetim Kurulu Üyeliği gibi pek çok idari görevde bulunmuştur.

Türk Tabipler Birliği, Milli Pediatri Derneği, Türk Pediatri Kurumu Derneği, Ulusal İmmunoloji Derneği, Ulusal Allerji ve Klinik İmmunoloji Derneği, Çocuk Sağlığı Derneği ve European Academy of Allergology and Clinical Immunology gibi mesleki kuruluşlara üye olan Prof. Dr. Ayşen BİNGÖL, Antalya - Konyaaltı'nda bulunan özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.8
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

nar..unay

4 ayrı doktorun teşhis edemediği hastalığı, elimdeki kan testlerine bakarak ve hikâyemizi dinleyerek anında bildi ve tedavi etti, sayesinde 15 günlük kabusum bitti..allah uzuuun ömürler versin, bol bol şifa dağıtsın, zekasına, emeğine, bilgisine, vicdanına sağlık.. 27-11-2019

ve..VEN

İşinin ehli , bilinçli ender tabiblerden. Oldukça başarılı ve kendini geliştirmiş bir doktor.Tek bulabildiğim negatif durum ekibinin profesyonellikten uzak olması . 26-12-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ayşen Bingöl tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ayşen Bingöl kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A Bingöl ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ayşen Bingöl için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A Bingöl şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Ayşen Bingöl nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ayşen Bingöl Prof. Dr. Ayşen BİNGÖL Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ayşen Bingöl hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ayşen Bingöl Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi uzmanıdır. Alerjen immünoterapisi, Alerji değerlendirmesi ve tedavisi, Büyüme hormonu testi, Anne Sütü ve Anne Beslenmesi, Aşılama ve Bağışıklama, Besin Alerjisi Takibi, Çocuk beslenme bozuklukları, Çocukta gelişimi izleme alanlarında hizmet veriyor ve Alerjik Bronşit, Zaatüre, Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu (ÜSYE), Nezle, İştahsız Çocuk hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Ayşen Bingöl için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ayşen Bingöl muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ayşen Bingöl hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A Bingöl ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ayşen Bingöl hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A Bingöl hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.