Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Meme Büyütme, Meme Küçültme, Meme Dikleştirme

Randevu Al 0 (850) 811 31 96 Soru Sor

Doktorun Adresi

Zorlu Center Levazım Mah. Koru Sk. Teras Evler T1 Daire:106  Beşiktaş, İstanbul
Prof. Dr. Aylin BİLGİN KARABULUT Muayenehanesi

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

0 (850) 811 31 96
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Aylin Bilgin Karabulut Hakkında

Aylin Bilgin Karabulut Kimdir?

Prof. Dr. Aylin BİLGİN KARABULUT, 23 Eylül 1963 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini 1980 yılında Üsküdar Kız Lisesi'nde bitirmiştir. Hemen ardından İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1986 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanını almıştır. 1986 - 1992 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ihtisasını tamamlamış ve burada Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olarak görev yapmaya başlamıştır. İhtisas eğitimi esnasında 1990 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde ‘Health Science of San Antonio, The University of Texas'da gözlemci olarak bulunmuştur. 

1996 yılında Brüksel, Belçika'da "1996 Vesalis Course, Microurgical Dissection of Free Flaps and Clinical Applications" kursuna katılmıştır. 1997 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde Plastic and Aesthetic Surgical Center of Maryland'de dünyaca ünlü estetik cerrah Prof. Dr. Oscar Ramirez'den endoskopik plastik cerrahi, yüz ve meme estetiği eğitimleri almıştır. Yine aynı süre zarfında 'John Hopkins University School of Medicine Baltimore'da yüz bölgesinde taze kadavra çalışmalarında bulunmuştur.

Prof. Dr. Aylin BİLGİN KARABULUT, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı'nda görev yapmaktayken 2002 yılında Doçent  Doktor ve 2009 yılında ise Profesör Doktor unvanı almıştır. Günümüzde de aynı anabilim dalında öğretim üyesi olarak faaliyetlerini sürdürmekte olan Prof. Dr. KARABULUT, Estetik Plastik Cerrahi Derneği, Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği ve Türk Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği gibi mesleki kuruluşlara üyedir.

Özellikle meme estetiği, yüz estetiği, vücut kontur estetikleri (karın, bacak, kol germe) ve genital bölge estetiği ameliyatları konusunda deneyimli bir cerrah olan Prof. Dr. Aylin BİLGİN KARABULUT'un uluslararası ve ulusal dergilerde yayınlanmış çok sayıda makalesi, yurtiçi ve yurtdışı kongre/panel konuşması ve literatüre girmiş meme ve yüz estetiği yayınları bulunmaktadır.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Meme Büyütme
 • Meme Küçültme
 • Meme Dikleştirme
 • Meme Protezi
 • Meme Estetiği
Tedaviler
 • İzsiz meme büyütme
 • Meme estetiği
 • Vajina estetiği
 • Estetik cerrahi
 • Rinoplasti (Burun Estetiği)
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 31 96

Aylin Bilgin Karabulut Değerlendirmeleri

Değerlendir
5 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

in..çelik
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sayın Aylın Bilgin Karabulut hocam bir yıl önce Face lift ameliyatımi gerçeklestirmisti ve çok memnun kalmıstim.4. üncü ve riskli bie ameliyat olmasina ragmen son derece başarılı bir operasyon oldu.Bir ay önce yine sorunlu ve yine 3.üncu meme ameliyatımı yine büyuk bir başarıyla gerceklestirdi.Daha bir ay olmasına ragmen dikisler neredeyse gözukmuyor.Çok ince bir dikiş tekniği var Aylin hocamin kendisine çok teşekkür ediyorum. 21-07-2021

al..n
Zamanlama
İlgi
Ortam

Aylin hanım hayatımda gördüğüm en iyi doktorlardan. İlgilisine, anlayışına hayranım. Cilt hastalığım olmasına rağmen yaptığı hic bir işlemden pişman olmadım. Iyi insanlar iyi ki var. Aylin hanım da benim için öyle oldu iyi ki var. 09-02-2021

kşen..CI
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hayatımın elimden kaymasına neden olan Lipödem belirtileri için bir cevap, bir tedavi bulmak zorundaydım.Sonunda, kapsamlı bir araştırma yaptıktan sonra,sizle kesişti yollarımız.Durumumu tedavi etmede eşi benzeri görülmemiş bilginiz, güvenirliliğiniz ve uzmanlığınız,insancıllığınız ve pozitif yaklaşımınız sayesinde ,bir gün normal yaşama döneceğime dair hayallerimi gerçekleştirdiniz.Yepyeni bir yaşam sağladınız.Ameliyat sonrasında yaşadıklarımızda, gördüğüm teknik beceri ve samimi bakım ;övgülerin ötesinde bir şey. Gerçekten "liposuction'ın gurusu" olduğunuz için,sizi bulduğum için çok çook şanslıyım.Gülbin hanımcığımla size ne kadar teşekkür etsem az.İyikimsiniz,sizi çok seviyorum ❤ Gökşen Balcı 19-12-2017

er..er

İlginiz ve kısa sürede vermiş olduğunuz cevaplar için teşekkür ederim. 17-01-2017

kay..İR

İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. 20-08-2015

5 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Aylin Bilgin Karabulut Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • 910270 deri, eksizyonel biyopsi

  Makroskopi : üzerinde 1,3x0,7 cm deri elipsi bulunan 0,6 cm derinliğinde 1 adet cilt ciltaltı doku parçası. cilt üzerinde en yakın cerrahi sınıra bitişik görünümde yüzeyden 0,4 cm kabarık 0,6 cm çaplı kirli beyaz renkli nodüler görünümde lezyon izlendi. t2p1k ta (sh) (mö/nd) patolojik tanı :... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Yağ aldırma

  Hocam merhaba göbek bölgemdeki yağları aldırmak istiyorum aynı zamanda operasyon esnasında penisimin etrafındaki kasık yağlarının alınması mümkün mü ?

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 31 96

Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut Prof. Dr. Aylin BİLGİN KARABULUT Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. İzsiz meme büyütme, Meme estetiği, Vajina estetiği, Estetik cerrahi, Rinoplasti (Burun Estetiği), Burun estetiği (Rinoplasti), Vaser liposuction, Botoks enjeksiyonu, Redüksiyon mammoplasti (meme küçültme), Karın germe - abdominoplasty (tummy tuck)(liposakşın) alanlarında hizmet veriyor ve Meme Büyütme, Meme Küçültme, Meme Dikleştirme, Meme Protezi, Meme Estetiği hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Cum 22 Eki
Cmt 23 Eki
Paz 24 Eki

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.