Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul
5.0

Dudak Estetiği, Genital Estetik, Rinoplasti

“Prof.Dr.Aylin Bilgin KARABULUT, Asistanı ve ekibi; sizlere ne kadar teşekkür etsek az, dua da sınır...” Devamı

Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut

Prof. Dr. Aylin BİLGİN KARABULUT, 23 Eylül 1963 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini 1980 yılında Üsküdar Kız Lisesi'nde bitirmiştir. Hemen ardından İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1986 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanını almıştır. 1986 - 1992 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ihtisasını tamamlamış ve burada Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olarak görev yapmaya başlamıştır. İhtisas eğitimi esnasında 1990 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde ‘Health Science of San Antonio, The University of Texas'da gözlemci olarak bulunmuştur. 

1996 yılında Brüksel, Belçika'da "1996 Vesalis Course, Microurgical Dissection of Free Flaps and Clinical Applications" kursuna katılmıştır. 1997 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde Plastic and Aesthetic Surgical Center of Maryland'de dünyaca ünlü estetik cerrah Prof. Dr. Oscar Ramirez'den endoskopik plastik cerrahi, yüz ve meme estetiği eğitimleri almıştır. Yine aynı süre zarfında 'John Hopkins University School of Medicine Baltimore'da yüz bölgesinde taze kadavra çalışmalarında bulunmuştur.

Prof. Dr. Aylin BİLGİN KARABULUT, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı'nda görev yapmaktayken 2002 yılında Doçent  Doktor ve 2009 yılında ise Profesör Doktor unvanı almıştır. Günümüzde de aynı anabilim dalında öğretim üyesi olarak faaliyetlerini sürdürmekte olan Prof. Dr. KARABULUT, Estetik Plastik Cerrahi Derneği, Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği ve Türk Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği gibi mesleki kuruluşlara üyedir.

Özellikle meme estetiği, yüz estetiği, vücut kontur estetikleri (karın, bacak, kol germe) ve genital bölge estetiği ameliyatları konusunda deneyimli bir cerrah olan Prof. Dr. Aylin BİLGİN KARABULUT'un uluslararası ve ulusal dergilerde yayınlanmış çok sayıda makalesi, yurtiçi ve yurtdışı kongre/panel konuşması ve literatüre girmiş meme ve yüz estetiği yayınları bulunmaktadır.

Prof. Dr. Aylin BİLGİN KARABULUT Muayenehanesi
Zorlu Center Levazım Mah. Koru Sk. Teras Evler T1 Daire:106 Beşiktaş/İstanbul
Hizmetler
İzsiz meme büyütme Meme estetiği Vajina estetiği Estetik cerrahi Rinoplasti (burun estetiği) Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Aylin BİLGİN KARABULUT, 23 Eylül 1963 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini 1980 yılında Üsküdar Kız Lisesi'nde bitirmiştir. Hemen ardından İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1986 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanını almıştır. 1986 - 1992 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ihtisasını tamamlamış ve burada Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olarak görev yapmaya başlamıştır. İhtisas eğitimi esnasında 1990 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde ‘Health Science of San Antonio, The University of Texas'da gözlemci olarak bulunmuştur.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.1986
Deneyim: 37 Yıl

İlgi Alanları

Dudak Estetiği Genital Estetik Rinoplasti Yara İzi Tedavisi (Skar Revizyonu) Botoks Ve Dolgu Devamı

Deneyimler

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi (1986 - 1992)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 31 96

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

4.9
EK
Esr*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Prof.Dr.Aylin Bilgin KARABULUT, Asistanı ve ekibi; sizlere ne kadar teşekkür etsek az, dua da sınırsız. Beş yıl önce Ankara’da başka bir hekim tarafından kızımızın göğüs küçültme ameliyatı maalesef başarısızlıkla sonuçlanmıştı. Ve belki de ikinci bir operasyon imkansız dı; ki Aylin Hoca ile tanışana kadar. Nihayetinde imkansızı gerçekleştirdi ve kızımızın hayallerini gerçeğe dönüştürüverdi.Ameliyat öncesi alakaları inanın tarifi imkansız, sonrasını ise yazmakla anlatamayız. Ve şu an kontrolleri sık aralıklar ile yapmakta, her an İstanbul dışında olmamıza rağmen yanıbaşımızda bizimle beraber. Tereddütsüz tercihiniz olmayı hak eden Türkiye’de ki tek estetik doktoru. Allah cc sizlere sağlık versin ki derman bekleyen hastalarımız şifa bulsunlar Sn.Hocam. Şahsınıza ve kıymetli asistanınıza içten teşekkürler.

ST
Sev*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Sayın Aylın Bilgin Karabulut hocam bir yıl önce Face lift ameliyatımi gerçeklestirmisti ve çok memnun kalmıstim.4. üncü ve riskli bie ameliyat olmasina ragmen son derece başarılı bir operasyon oldu.Bir ay önce yine sorunlu ve yine 3.üncu meme ameliyatımı yine büyuk bir başarıyla gerceklestirdi.Daha bir ay olmasına ragmen dikisler neredeyse gözukmuyor.Çok ince bir dikiş tekniği var Aylin hocamin kendisine çok teşekkür ediyorum.

MA
Mer*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Aylin hanım hayatımda gördüğüm en iyi doktorlardan. İlgilisine, anlayışına hayranım. Cilt hastalığım olmasına rağmen yaptığı hic bir işlemden pişman olmadım. Iyi insanlar iyi ki var. Aylin hanım da benim için öyle oldu iyi ki var.

GB
Gök*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Hayatımın elimden kaymasına neden olan Lipödem belirtileri için bir cevap, bir tedavi bulmak zorundaydım.Sonunda, kapsamlı bir araştırma yaptıktan sonra,sizle kesişti yollarımız.Durumumu tedavi etmede eşi benzeri görülmemiş bilginiz, güvenirliliğiniz ve uzmanlığınız,insancıllığınız ve pozitif yaklaşımınız sayesinde ,bir gün normal yaşama döneceğime dair hayallerimi gerçekleştirdiniz.Yepyeni bir yaşam sağladınız.Ameliyat sonrasında yaşadıklarımızda, gördüğüm teknik beceri ve samimi bakım ;övgülerin ötesinde bir şey. Gerçekten "liposuction'ın gurusu" olduğunuz için,sizi bulduğum için çok çook şanslıyım.Gülbin hanımcığımla size ne kadar teşekkür etsem az.İyikimsiniz,sizi çok seviyorum ❤ Gökşen Balcı

kk
Kad*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

İlginiz ve kısa sürede vermiş olduğunuz cevaplar için teşekkür ederim.

BD
Ber*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508113196

Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut Prof. Dr. Aylin BİLGİN KARABULUT Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanıdır. Dudak Estetiği, Genital Estetik, Rinoplasti alanlarında hizmet veriyor ve İzsiz meme büyütme, Meme estetiği, Vajina estetiği hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 811 31 96

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube