Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut, İstanbul, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Meme Büyütme, Meme Küçültme, Meme Dikleştirme

Randevu Al0 (850) 811 31 96Soru Sor

Adres

Zorlu Center Levazım Mah. Koru Sk. Teras Evler T1 Daire:106  Beşiktaş, İstanbul
Prof. Dr. Aylin BİLGİN KARABULUT Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Aylin Bilgin Karabulut Kimdir?

Prof. Dr. Aylin BİLGİN KARABULUT, 23 Eylül 1963 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini 1980 yılında Üsküdar Kız Lisesi'nde bitirmiştir. Hemen ardından İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1986 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanını almıştır. 1986 - 1992 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ihtisasını tamamlamış ve burada Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olarak görev yapmaya başlamıştır. İhtisas eğitimi esnasında 1990 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde ‘Health Science of San Antonio, The University of Texas'da gözlemci olarak bulunmuştur. 

1996 yılında Brüksel, Belçika'da "1996 Vesalis Course, Microurgical Dissection of Free Flaps and Clinical Applications" kursuna katılmıştır. 1997 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde Plastic and Aesthetic Surgical Center of Maryland'de dünyaca ünlü estetik cerrah Prof. Dr. Oscar Ramirez'den endoskopik plastik cerrahi, yüz ve meme estetiği eğitimleri almıştır. Yine aynı süre zarfında 'John Hopkins University School of Medicine Baltimore'da yüz bölgesinde taze kadavra çalışmalarında bulunmuştur.

Prof. Dr. Aylin BİLGİN KARABULUT, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı'nda görev yapmaktayken 2002 yılında Doçent  Doktor ve 2009 yılında ise Profesör Doktor unvanı almıştır. Günümüzde de aynı anabilim dalında öğretim üyesi olarak faaliyetlerini sürdürmekte olan Prof. Dr. KARABULUT, Estetik Plastik Cerrahi Derneği, Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği ve Türk Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği gibi mesleki kuruluşlara üyedir.

Özellikle meme estetiği, yüz estetiği, vücut kontur estetikleri (karın, bacak, kol germe) ve genital bölge estetiği ameliyatları konusunda deneyimli bir cerrah olan Prof. Dr. Aylin BİLGİN KARABULUT'un uluslararası ve ulusal dergilerde yayınlanmış çok sayıda makalesi, yurtiçi ve yurtdışı kongre/panel konuşması ve literatüre girmiş meme ve yüz estetiği yayınları bulunmaktadır.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Meme Büyütme
 • Meme Küçültme
 • Meme Dikleştirme
 • Meme Protezi
 • Meme Estetiği

Tedaviler

 • İzsiz meme büyütme
 • Meme estetiği
 • Vajina estetiği
 • Estetik cerrahi
 • Rinoplasti (Burun Estetiği)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 31 96

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. A Bilgin Karabulut ile iletişime geçmek için kullanabileceğiniz telefon numarası: 0 (850) 811 31 96

Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut için nasıl randevu alabilirim?

Genel olarak, Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut ile 1 hafta içinde bir randevu organize edebilirsiniz. Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut Prof. Dr. Aylin BİLGİN KARABULUT Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. İzsiz meme büyütme, Meme estetiği, Vajina estetiği, Estetik cerrahi, Rinoplasti (Burun Estetiği), Burun estetiği (Rinoplasti), Vaser liposuction, Botoks enjeksiyonu, Redüksiyon mammoplasti (meme küçültme), Karın germe - abdominoplasty (tummy tuck)(liposakşın) alanlarında hizmet veriyor ve Meme Büyütme, Meme Küçültme, Meme Dikleştirme, Meme Protezi, Meme Estetiği hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. A Bilgin Karabulut ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. A Bilgin Karabulut hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Per 27 Şub
Cum 28 Şub
Cmt 29 Şub

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.