Prof. Dr. Asuman SEVİN

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Ankara

Göğüs Estetiği, Rinoplasti, Botoks Ve Dolgu

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

1071 ANKARA PLAZA Kızılırmak Mahallesi 1443.Cadde No:25 B Blok **** **** ÇUKURAMBAR  Çankaya, Ankara
PROF.DR ASUMAN SEVİN MUAYENEHANESİ

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Asuman SEVİN Hakkında

Asuman SEVİN Kimdir?

Doç. Dr. Birgül Asuman SEVİN, lise öğrenimini 1984 yılında Trabzon Affan Kitapçıoğlu Lisesi'nde bitirdikten sonra 1984 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1990 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 1999 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2012 yılında kadar Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapmış olan Doç. Dr. Birgül Asuman SEVİN, mesleki çalışmalarına şu anda Özel Koru Ankara Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Göğüs Estetiği
 • Rinoplasti
 • Botoks Ve Dolgu
 • Abdominoplasti
 • Cilt Hastalıkları
Tedaviler
 • Serbest fleple onarım
 • Kaş kaldırma kozmetik cerrahisi
 • Leke tedavisi
 • Dermabrazyon
 • Bariatrik cerrahi
Fotoğraflar

Asuman SEVİN Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sevgili Hocamız Aralık 2019 da meme büyütme ve kol germe ameliyatlarımı yaptı. Çok kilo verdikten sonra kollarımdaki yarasa kol görüntüsü beni inanılmaz derecede rahatsız ediyor fakat bir türlü cesaret edemiyordum. Bir sürü plastik cerrahla görüşmeme rağmen asla karar verememiştim. Hocamıza daha muayene olur olmaz ameliyat günümü belirledik. O kadar Güler yüzlü, dürüst ve anaç ki o dakikadan sonra en ufak bir şüphe duymadan kendimi onun ellerine bıraktım. Ameliyatın ertesi günü hastaneden çıktım. 1. Haftadan itibaren sosyal hayatıma kaldığım yerden devam ettim. Böyle güven veren, başarılı, insanı ses tonuyla dahi rahatlatan, her soruma sabırla her saatte cevap veren mütevazi bir cerrahla karşılaştığım için şanslıyım. 19-06-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Asuman SEVİN tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Asuman SEVİN Makaleleri

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Asuman SEVİN kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A SEVİN ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Asuman SEVİN için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A SEVİN şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Asuman SEVİN nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Asuman SEVİN PROF.DR ASUMAN SEVİN MUAYENEHANESİ bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Asuman SEVİN hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Asuman SEVİN Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. Serbest fleple onarım, Kaş kaldırma kozmetik cerrahisi, Leke tedavisi, Dermabrazyon, Bariatrik cerrahi, Koltuk altı terlemesi, Post-bariatrik cerrahi, Boyun germe(kozmetik cerrahi), Prp yüz gençleştirme, Çene estetiği alanlarında hizmet veriyor ve Göğüs Estetiği, Rinoplasti, Botoks Ve Dolgu, Abdominoplasti, Cilt Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Asuman SEVİN için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Asuman SEVİN muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Asuman SEVİN hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A SEVİN ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Asuman SEVİN hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A SEVİN hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.