Prof. Dr. Alper Gökçe

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul
5.0

İrin (iltihap), Osteoporoz, Bel Fıtığı

5.0

“Guvenilir dr isinin ehli alper hocayla taniştima memlunoldum herkeze tavsiye ederim saygilarim la...” Devamı

Prof. Dr. Alper Gökçe

Prof Dr. Alper Gökçe lisans öncesi eğitimini tamamladıktan sonra, 1992 yılında İstanbul Tıp Fakültesi Tıp Fakültesinden mezun olup, 1997 yılında da Cerrahpaşa Tıp fakültesi, Ortopedi ve Travmatoloji AD İstanbul Üniversitesi'nden uzmanlığını almıştır. 2006 yılında Board Sertifikasyonu Türk Ortopedi ve Travmatoloji Yeterlilik sınavını (TOTEK) başarıyla tamamlamıştır.

 

1992-1997 yılları arasında İstanbul Üniversitesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Ortopedi ve Travmatoloji AD. asistanlığını devam ettirirken eş zamanlı olarak 1994-1996 yıllarına El Cerrahisi Eğitimi İstanbul El ve Mikrocerrahi Merkezi tamamlamıştır. 1997-1999 Siirt'te 30 yataklı Seyyar Cerrahi Asker Hastanesi'nde, 1999-2003 sorumlu uzman olarak Medikal Park Hastanesi'nde ve 2003-2005 Ortopedi ve Travmatoloji Sorumlu Uzman olarak Özel Hayat Hastanesin'de göre yapmıştır. 

Prof Dr. Alper Gökçe; 2005 – 2007 yıllarında Yard. Doç. Dr. unvanı ile Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ortopedi ve Travmatoloji AD'de ardından  yine aynı unvanla 2007-2008 Tekirdağ'da Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalın'da görev yapmıştır. 2008 yılından bu yana Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde görevini sürdürmektedir.

Prof Dr. Alper Gökçe bugüne kadar bir çok ödüle layık görüldü. bunlardan bir kaçı şu şekildedir; 2008 yılında Türk Artroskopi Derneği'nin Veli Lök En İyi Klinik Çalışma Ödülü,  2012 yılında Omuz-Dirsek Cerrahisi Derneği'nin En iyi poster ödülü ve 2012 yılınında Türkiye Spor YaralanmalarıArtroskopi ve Diz Cerrahisi Derneği'nin Veli Lök En İyi Bilimsel Araştırma Ödülü'dür.

Aynı zamanda Prof Dr. Alper Gökçe'nin üyesi olduğu bir çok Dernek ve Kurumlar da bulunmaktadır. Cerrahpaşa Tıp. Fak. Ortopedi ve Travmatoloji Mezunları Derneği, IEL Mezunlar Derneği, Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Türk ortopedi ve Travmatoloji Derneği, Ayak ve Ayabileği Cerrahsi Derneği, Türk - Alman Sağlık Forumu, Artroplasti Derneği bunlardan bazılarıdır.

Boy uzaması

Merhabalar..sırt,bel ağrısı ve dik durma sorunu için doktora gitmiştim.Doktor sırt ve boyunda strese bağlı düzleşme olduğunu söyledi.5 aydan beri D3 ve B12 ilaç tedavisi görüyorum.Ve boy uzamasını da sorduk. 15 yaşımdan beri uzamadım.18.5 yaşımda doktorda Omurga ve bel çevresindeki röntgene bakarak çok az bir büyüme potansiyeli kaldığını söyledi.Sol el bilek grafisi çekmedi(kemik yaşı)bakmadı .Sadece omurga, bel vekalça röntgenine baktı. Beslenmeye bağlı büyüme atağını kaçırdığımı söyledi.Boy Uz...

Daha Fazla
Prof. Dr. Alper Gökçe

Prof. Dr. Alper Gökçe tarafından cevaplandı

Başka bir büyüme gelişme geriliğiniz yoksa, sendrom hastası değilseniz , anne ve babanıza oranla b... Cevabı görmek için tıkla.

25 Aralık 2021 tarihinde cevaplandı.

Işaret parmağı uzatma

Merhabalar doktor bey. İş kazası sonucu sağ işaret parmağım tırnağın olduğu boğumdan koptu. Uzatma ameliyatı yapilabirmi çok üzülüyorum tırnak için de ne yapılabilir lütfen yardımcı olun

Prof. Dr. Alper Gökçe

Prof. Dr. Alper Gökçe tarafından cevaplandı

uzatma ameliyatı yapılabilir ayaktan ele tırnak aktarılabilir. eer damar yapısı uygun ise... Cevabı görmek için tıkla.

25 Aralık 2021 tarihinde cevaplandı.

Dizkireclenmesi

Saygilar dizkireçlenmesi için kolejan onerildi benim kullanfigim glukozammin+kondriotin+msm+bosvelia ihtiva eden hap kullanıyorum gunde2 tane bu ürün etkili olurmu kireçlenmesi küçük tansiyonum9 o aralığında büyükse 14 zararı olurmu şikayetim ayağa kalkarken sağ dizimde ses geliyor dizimin sağ tarafında hafif ağrı var şişlik yok yürüyebiliyorum rahatlikla

Prof. Dr. Alper Gökçe

Prof. Dr. Alper Gökçe tarafından cevaplandı

Kullandığınız ürünler ilaç olmayıp gıda takviyesidir. Her gıda gibi vücuttaki eksikliği yerine koya... Cevabı görmek için tıkla.

12 Aralık 2021 tarihinde cevaplandı.

Prof. Dr. Alper GÖKÇE Muayenehanesi
Dikilitaş Mah. Ayazmaderesi Cad. Yeşil Çimen Sok. No: 9/1 Fulya Şişli/İstanbul
Tedaviler
Spinal artrodez Hormonal terapi Hormonal replasman terapisi Kapalı eklem aspirasyonu Laminektomi Devamı

İlgi Alanları

İrin (iltihap) Osteoporoz Bel Fıtığı Donuk Omuz Ortopedik Hastalıklar

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Cem Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Guvenilir dr isinin ehli alper hocayla taniştima memlunoldum herkeze tavsiye ederim saygilarim la hocam basarilar

ÖB
Özg*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Kendinizi cok uzgun umutsuz hissediyorsunuz belki diyerek soru yonelttiginiz profesör cok kisa surede cevap veriyor, Skolyoz tanisi konulan 4 aylik bebegimle hocami ziyaret ettik ve teshisin dogru konulmadigini ogrendik. Allah yolunuzu acik etsin sizden ve sizi yetistirenlerden razi olsun hocam.

my
Mur*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

ilgili bir doktor sorduğum sorulara açıklayıcı bilgiler verdi

NY
Nur Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

İlginiz için çok teşekkür ederim. En kısa zamanda video çekip size ileteceğim. Saygılarımla.

AB
Ahm*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

bir sürü doktora soru sordum çoğu dönmedi ama profesör ünvanındaki bir doktor gayet güzel ilgilendi.sorduğum sorulara açıklayıcı bilgiler verdi keşke bulunduğum şehirde olsaydı da ona muayene olsaydım ama bir arkadaşımla hocamızın muayenehanesine gitmeyi düşünüyoruz.konu el cerrahisi çoğu doktor da anlamıyor ne yazıkki.teşekkürler hocam...

iy
Ipe*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

konuyla ilgili ilginiz ve hassasiyetiniz için çok teşekkür ederim.

KK
Kam*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

aynı günde hemen ilgilendiği için çok teşekkür ediyorum

MA
Mur*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

harika ilgili bir doktor.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Alper Gökçe ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Alper Gökçe için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Alper Gökçe nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Alper Gökçe Prof. Dr. Alper GÖKÇE Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Alper Gökçe hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Alper Gökçe Ortopedi ve Travmatoloji uzmanıdır. İrin (iltihap), Osteoporoz, Bel Fıtığı alanlarında hizmet veriyor ve Spinal artrodez, Hormonal terapi, Hormonal replasman terapisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube