Prof. Dr. Alper Gökçe, İstanbul, Ortopedi ve Travmatoloji

Prof. Dr. Alper Gökçe

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

İrin (iltihap), Osteoporoz, Bel Fıtığı

Takvim talep etSoru Sor

Doktorun Adresi

Dikilitaş Mah. Ayazmaderesi Cad. Yeşil Çimen Sok. No: 9/1 Fulya  Şişli, İstanbul
Prof. Dr. Alper GÖKÇE Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Alper Gökçe Hakkında

Alper Gökçe Kimdir?

Prof Dr. Alper Gökçe lisans öncesi eğitimini tamamladıktan sonra, 1992 yılında İstanbul Tıp Fakültesi Tıp Fakültesinden mezun olup, 1997 yılında da Cerrahpaşa Tıp fakültesi, Ortopedi ve Travmatoloji AD İstanbul Üniversitesi'nden uzmanlığını almıştır. 2006 yılında Board Sertifikasyonu Türk Ortopedi ve Travmatoloji Yeterlilik sınavını (TOTEK) başarıyla tamamlamıştır.

 

1992-1997 yılları arasında İstanbul Üniversitesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Ortopedi ve Travmatoloji AD. asistanlığını devam ettirirken eş zamanlı olarak 1994-1996 yıllarına El Cerrahisi Eğitimi İstanbul El ve Mikrocerrahi Merkezi tamamlamıştır. 1997-1999 Siirt'te 30 yataklı Seyyar Cerrahi Asker Hastanesi'nde, 1999-2003 sorumlu uzman olarak Medikal Park Hastanesi'nde ve 2003-2005 Ortopedi ve Travmatoloji Sorumlu Uzman olarak Özel Hayat Hastanesin'de göre yapmıştır. 

Prof Dr. Alper Gökçe; 2005 – 2007 yıllarında Yard. Doç. Dr. unvanı ile Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ortopedi ve Travmatoloji AD'de ardından  yine aynı unvanla 2007-2008 Tekirdağ'da Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalın'da görev yapmıştır. 2008 yılından bu yana Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde görevini sürdürmektedir.

Prof Dr. Alper Gökçe bugüne kadar bir çok ödüle layık görüldü. bunlardan bir kaçı şu şekildedir; 2008 yılında Türk Artroskopi Derneği'nin Veli Lök En İyi Klinik Çalışma Ödülü,  2012 yılında Omuz-Dirsek Cerrahisi Derneği'nin En iyi poster ödülü ve 2012 yılınında Türkiye Spor YaralanmalarıArtroskopi ve Diz Cerrahisi Derneği'nin Veli Lök En İyi Bilimsel Araştırma Ödülü'dür.

Aynı zamanda Prof Dr. Alper Gökçe'nin üyesi olduğu bir çok Dernek ve Kurumlar da bulunmaktadır. Cerrahpaşa Tıp. Fak. Ortopedi ve Travmatoloji Mezunları Derneği, IEL Mezunlar Derneği, Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Türk ortopedi ve Travmatoloji Derneği, Ayak ve Ayabileği Cerrahsi Derneği, Türk - Alman Sağlık Forumu, Artroplasti Derneği bunlardan bazılarıdır.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce
 • Almanca

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Sol aya ağrısı

  Merhaba hocam 2 yada 3 sene önce bir halı saha maçında sol diz arka çapraz bağlarında dejenerasyon oluştu. egzersiz verilerek düzeleceğini söylediler ve jel verdiler. daha sonra 2 yada 3 ay önce ortopedi dr gidip sıkıntılı ayağımda ağrıların devam etmesi dolasıyla tekrardan gittim . mr ve röntg... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Alper Gökçe

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Talar kubbede medialde 17x5 mm boyutunda osteokondral lezyon izlendi grade-2

  Hocam merhabalar.16 yaşındayım.5 yaşında eklem romatizması ve mitral kapak yetmezliği teşhisi konuldu.5 yaşından beri 3 haftada 1 kez olacak şekilde deposilin 1.2 iğne kullanıyorum.son 2 aydır sol bacağımda çok şiddetle ağrı var. bir hafta önceki ilaçlı mr sonucum: sol ayak bileği tibiotalar ekle... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Alper Gökçe

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Alper Gökçe kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A Gökçe ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Alper Gökçe için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A Gökçe şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Alper Gökçe nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Alper Gökçe Prof. Dr. Alper GÖKÇE Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Alper Gökçe hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Alper Gökçe Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Spinal artrodez, Hormonal terapi, Hormonal replasman terapisi, Kapalı eklem aspirasyonu, Laminektomi alanlarında hizmet veriyor ve İrin (iltihap), Osteoporoz, Bel Fıtığı, Donuk Omuz, Ortopedik Hastalıklar hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Alper Gökçe için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Alper Gökçe muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Alper Gökçe hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A Gökçe ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Alper Gökçe hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A Gökçe hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.