Prof. Dr. Alihan Derincek

Ortopedi ve Travmatoloji - Adana
5.0

Endoskopik Bel Fıtığı, Endoskopik (kapalı) Bel Fıtığı ve Dar Kanal Ameliyatı, Bel Ağrısı

“Bir trafik kazasız sonrasından oluşan kırık İçin gittim. Hasta’ya yaklaşımı, sorulan bütün sorul...” Devamı

Prof. Dr. Alihan Derincek

Prof. Dr. Alihan DERİNCEK, 10 Nisan 1974 tarihinde Antakya’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1991 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1997 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1998 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yapmış ve 2003 yılında Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur. 2003-2005 yılları arasında ABD - Minnesota'da Hennepin Medical Center’da ve Twin Cities Spine Center’da omurga hastalıkları konusunda Research Fellow olarak çalışmalar yapmıştır. Bu süreç içerisinde omurga biyomekaniği ve omurga hastalıkları konusunda çeşitli projelerde görev almış ve bilimsel çalışmalara katılım sağlamıştır.

2005 yılında Türkiye’ye dönüşü ile birlikte Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda Öğretim Görevlisi olarak akademik çalışmalarına başlayan Prof. Dr. Alihan DERİNCEK, aynı anabilim dalında 2008 yılında Yardımcı Doçent, 2011 yılında ise Doçent Doktor, 2017 Yılında Profesör Doktor unvanlarının sahibi olmuştur.

Türk Ortopedi ve Travmatoloji ve Türk Omurga Derneği üyesi olan Prof. Dr. Alihan DERİNCEK, mesleki çalışmalarına şu anda  Ortogrup Klinigi'nde devam etmektedir.

Ortogrup Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği
Central Plaza, Hurmalı Mah.Kurtuluş Cad. No 39, Kat.3/34 Seyhan/Adana
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Kalça kırığı ameliyatları Kırık ve burkulmalarda sabitleme ve alçıya alma Kırık cerrahisi - tedavisi Kıkırdak ve kök hücre tedavisi Kemik iliği biyopsisi Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Alihan DERİNCEK, 10 Nisan 1974 tarihinde Antakya’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1991 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1997 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1998 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yapmış ve 2003 yılında Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur. 2003-2005 yılları arasında ABD - Minnesota'da Hennepin Medical Center’da ve Twin Cities Spine Center’da omurga hastalıkları konusunda Research Fellow olarak çalışmalar yapmıştır. Bu süreç içerisinde omurga biyomekaniği ve omurga hastalıkları konusunda çeşitli projelerde görev almış ve bilimsel çalışmalara katılım sağlamıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Endoskopik Bel Fıtığı Endoskopik (kapalı) Bel Fıtığı ve Dar Kanal Ameliyatı Bel Ağrısı Bel Kayması Kifoskolyoz Devamı

Hobiler

BASKETBOL ENDURO MOTORSİKLET MÜZİK Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 04 94

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
KO
Kem*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Bir trafik kazasız sonrasından oluşan kırık İçin gittim. Hasta’ya yaklaşımı, sorulan bütün sorulara net açıklamalar yapması. Bütün alternatif tedavi yöntemlerini anlatması. Konusuna Hakimiyet ve hangi tedavinin nasıl sonuçlar verebileceği konusunda açıklama yapması. En önemlisi de mesleki etik ilkelerine bağlılığı. Önceliğin hastasını, sağlığına kavuşturmak olması, tedavi sonrasında takip etmesi ve sizi telefondan araması muhteşem.

AK
Ayn*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Alihan Hocam ile 2015 tarihinde geçirdiğim ağır trafik kazası sonucunda yaşadığım ildeki doktorların aracılığıyla tanıdım. Kaza sonucunda çok parçalı kırıklar, doku kaybı, sinir kopması, kaburga kırığı, açık kırık ve hatırlayamadığım bir sürü sıkıntıya rağmen önce hayatımı sonra kolumu kurtaran sayın hocam ve çalışma arkadaşlarına sonsuz teşekürler...

GB
Gok*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Sayın Derincek hastasına güven veren ilgili ve alanında çok başaralı olması sebebiyle 6 hafta önce öçb ameliyatım için kendisini tercih ettim şuan da çok iyiyim kendisi hastalarıyla çok ilgili ve alanında çok başaralı herkese tavsiye ederim geçmiş olsun teşekkürler..

FP
Fat*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Hayatıma yaptığı dokunuşlarla bana tekrar can verdi.Çok mükkemmel bir insan ayrıyetten çok iyi bir doktor mesleğine olan sevgisi başarısının sırrı olmalı ben iyiki Alihan hoca gibi doktor ile karşılaşmışım diyorum ameliyatım ve sonrasında büyük ilgi ve sevgisi için çok teşekkür ederim

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Alihan Derincek ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Alihan Derincek için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Alihan Derincek için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Alihan Derincek ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504740494

Prof. Dr. Alihan Derincek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Alihan Derincek Ortogrup Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Alihan Derincek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Alihan Derincek Ortopedi ve Travmatoloji uzmanıdır. Endoskopik Bel Fıtığı, Endoskopik (kapalı) Bel Fıtığı ve Dar Kanal Ameliyatı, Bel Ağrısı alanlarında hizmet veriyor ve Kalça kırığı ameliyatları, Kırık ve burkulmalarda sabitleme ve alçıya alma, Kırık cerrahisi - tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube