Prof. Dr. Alihan Derincek

Ortopedi ve Travmatoloji - Adana

Skolyoz, Endoskopik (kapalı) Bel Fıtığı ve Dar Kanal Ameliyatı, Endoskopik Bel Fıtığı

Randevu Al 0 (850) 433 38 18

Doktorun Adresi

Central Plaza, Hurmalı Mah.Kurtuluş Cad. No 39, Kat.3/34  Seyhan, Adana
Ortogrup Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Alihan Derincek Hakkında

Alihan Derincek Kimdir?

Prof. Dr. Alihan DERİNCEK, 10 Nisan 1974 tarihinde Antakya’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1991 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1997 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1998 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yapmış ve 2003 yılında Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur. 2003-2005 yılları arasında ABD - Minnesota'da Hennepin Medical Center’da ve Twin Cities Spine Center’da omurga hastalıkları konusunda Research Fellow olarak çalışmalar yapmıştır. Bu süreç içerisinde omurga biyomekaniği ve omurga hastalıkları konusunda çeşitli projelerde görev almış ve bilimsel çalışmalara katılım sağlamıştır.

2005 yılında Türkiye’ye dönüşü ile birlikte Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda Öğretim Görevlisi olarak akademik çalışmalarına başlayan Prof. Dr. Alihan DERİNCEK, aynı anabilim dalında 2008 yılında Yardımcı Doçent, 2011 yılında ise Doçent Doktor, 2017 Yılında Profesör Doktor unvanlarının sahibi olmuştur.

Türk Ortopedi ve Travmatoloji ve Türk Omurga Derneği üyesi olan Prof. Dr. Alihan DERİNCEK, mesleki çalışmalarına şu anda  Ortogrup Klinigi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • GAZİ ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Skolyoz
 • Endoskopik (kapalı) Bel Fıtığı ve Dar Kanal Ameliyatı
 • Endoskopik Bel Fıtığı
 • Bel Ağrısı
 • Gonartroz (dizde kireçlenme, sıvı kaybı)
Tedaviler
 • Menisektomi
 • Artroskopik akromioplasti
 • Kifoplasti
 • Aproskopik topuk dikeni cerrahisi
 • Omuz ameliyatı
Fotoğraflar
Hobiler
 • BASKETBOL
 • ENDURO MOTORSİKLET
 • MÜZİK
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 18

Alihan Derincek Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

al..BAŞ
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bir trafik kazasız sonrasından oluşan kırık İçin gittim. Hasta’ya yaklaşımı, sorulan bütün sorulara net açıklamalar yapması. Bütün alternatif tedavi yöntemlerini anlatması. Konusuna Hakimiyet ve hangi tedavinin nasıl sonuçlar verebileceği konusunda açıklama yapması. En önemlisi de mesleki etik ilkelerine bağlılığı. Önceliğin hastasını, sağlığına kavuşturmak olması, tedavi sonrasında takip etmesi ve sizi telefondan araması muhteşem. 07-08-2021

ur..vas
Zamanlama
İlgi
Ortam

Alihan Hocam ile 2015 tarihinde geçirdiğim ağır trafik kazası sonucunda yaşadığım ildeki doktorların aracılığıyla tanıdım. Kaza sonucunda çok parçalı kırıklar, doku kaybı, sinir kopması, kaburga kırığı, açık kırık ve hatırlayamadığım bir sürü sıkıntıya rağmen önce hayatımı sonra kolumu kurtaran sayın hocam ve çalışma arkadaşlarına sonsuz teşekürler... 22-12-2020

han..kurt
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sayın Derincek hastasına güven veren ilgili ve alanında çok başaralı olması sebebiyle 6 hafta önce öçb ameliyatım için kendisini tercih ettim şuan da çok iyiyim kendisi hastalarıyla çok ilgili ve alanında çok başaralı herkese tavsiye ederim geçmiş olsun teşekkürler.. 11-03-2019

ma..ay

Hayatıma yaptığı dokunuşlarla bana tekrar can verdi.Çok mükkemmel bir insan ayrıyetten çok iyi bir doktor mesleğine olan sevgisi başarısının sırrı olmalı ben iyiki Alihan hoca gibi doktor ile karşılaşmışım diyorum ameliyatım ve sonrasında büyük ilgi ve sevgisi için çok teşekkür ederim 27-08-2017

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Alihan Derincek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Alihan Derincek Cevapladığı Sorular

 • Ön çapraz bağ yırtık

  Merhaba hocam 2 ay önce halı sahada dizim döndü ve acı içinde yerde kaldım aradan 1 ay sonra bu sefer koşarken aynı şekilde bi acı oldu ve mr çektirdim doktor ödem ve yırtık var dedi ödem için ilaç verdi ama yırtık için birşey demedi sadece yırtık var dedi acaba kısmi yırtık olduğundanmı ?

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Alihan Derincek

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Mr sonucum

  Diz ekle içinde t1a yüksel intelsevi sıvı artışı izlenmekte olup hemorojiye bağlıdır eksantör mekanizma normaldir tibia eminemsi düzeyinde non deplase parçalı kırık vardır kırık fragmanlaran birinin ön çapraz bağ ile ilişkili olduğu izlenmektedir bu fragmanda belirgin bi deplasman yoktur arka çapr... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Alihan Derincek

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Alihan Derincek ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Alihan Derincek ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 38 18

Prof. Dr. Alihan Derincek için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Alihan Derincek için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Alihan Derincek için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Alihan Derincek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Alihan Derincek Ortogrup Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Alihan Derincek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Alihan Derincek Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Menisektomi, Artroskopik akromioplasti, Kifoplasti, Aproskopik topuk dikeni cerrahisi, Omuz ameliyatı, Halluks amputasyonu, Nonkoroner damarın cerrahi olmayan revaskülarizasyon, Total diz protezi ameliyatları, Bel cerrahisi(minimal invaziv lomber spinal füzyon), Kortizon enjeksiyonu alanlarında hizmet veriyor ve Skolyoz, Endoskopik (kapalı) Bel Fıtığı ve Dar Kanal Ameliyatı, Endoskopik Bel Fıtığı, Bel Ağrısı, Gonartroz (dizde kireçlenme, sıvı kaybı) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Alihan Derincek için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Alihan Derincek muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Alihan Derincek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Alihan Derincek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Alihan Derincek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al


.