Prof. Dr. Ali Kemal Erdemoğlu

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), Algoloji (Noroloji) - Ankara

Baş Ağrısı, Migren, EEG

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Neorama İş Merkezi 13 / A Kat : 12 No : 57 Yaşam Caddesi Söğütözü  Çankaya, Ankara
Prof Dr Ali Kemal Erdemoğlu- Beyin Sinir ve Kas Hastalıkları-Ağrı Tedavisi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Ali Kemal Erdemoğlu Hakkında

Ali Kemal Erdemoğlu Kimdir?

Prof. Dr. Ali Kemal ERDEMOĞLU, tıp eğitimini 1992 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 1998 yılında Nöroloji Uzmanı olmuştur. Aynı anabilim dalında 2006 yılında Doçentlik, 2015 yılında ise Profesörlük kadrosuna atanmıştır.

 Uzmanlık eğitimi sonrasında 1998- 2010 yılları arasında Kırıkkale Üniversitesi Nöroloji Anabilim Dalı'nda ve 2012-2015 yılları arasında Acıbadem Sağlık Grubu'nda, 2016 yılından beri Özel Koru Ankara Hastanesi'nde görev yapmış olan Prof. Dr. Ali Kemal ERDEMOĞLU, mesleki çalışmalarına Özel muayenehanesi'nde devam etmektedir. 

Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Baş Ağrısı
 • Migren
 • EEG
 • EMG (Elektromiyografi )
 • Vertigo (Baş Dönmesi)
Tedaviler
 • Periferik sinir cerrahisi (karpal tünel sendromu, kübital tünel sendromu)
 • Fizik tedavi ve rehabilitasyon
 • İntramuscular stimülasyon Tedavi
 • Kinezyoloji (uygulamalı)
 • Kognitif Terapi
Fotoğraflar
Anlaşmalı Kurumlar
 • Acıbadem Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Axa Sigorta

Ali Kemal Erdemoğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ga..ak
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bu hastaneyi tercih etmemizdeki en büyük etken Ali Kemal hocadır. Alanında ülkenin en iyi doktorlarından birisi olduğu tartışmasız. Bunun yanında hasta doktor ilişkisi, hastaya yaklaşımı, hastasına psikolojik olarak verdiği desteğe zaten her zaman tesekkür ediyoruz. Annemi tekerlekli sandalyeye den kaldırıp eski sağlığına kavuşturan hocamıza minnettarız. Aynı şekilde yönlendirdiğimiz birçok yakınımızıda eski sağlığına kavuşturdu. Bu hastanenin en büyük şansı bünyesinde Ali Kemal hocayı bulundurmasıdır. Av. Dalga Koçak 08-05-2019

Prof. Dr. Ali Kemal Erdemoğlu

- 10.11.2019

Çok teşekkür ederim. Bu güzel yorumlarınız benim en büyük gücüm enerjim.

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ali Kemal Erdemoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Ali Kemal Erdemoğlu Makaleleri

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ali Kemal Erdemoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A Erdemoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ali Kemal Erdemoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A Erdemoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ali Kemal Erdemoğlu ile anlaşmalı?
Ali Kemal Erdemoğlu ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Allianz Sigorta , Axa Sigorta )

Prof. Dr. Ali Kemal Erdemoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ali Kemal Erdemoğlu Prof Dr Ali Kemal Erdemoğlu- Beyin Sinir ve Kas Hastalıkları-Ağrı Tedavisi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ali Kemal Erdemoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ali Kemal Erdemoğlu Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), ,Algoloji (Noroloji) uzmanıdır. Periferik sinir cerrahisi (karpal tünel sendromu, kübital tünel sendromu), Fizik tedavi ve rehabilitasyon, İntramuscular stimülasyon Tedavi, Kinezyoloji (uygulamalı), Kognitif Terapi, Kök hücre tedavisi, Kuyruk Sokumu Ağrısı, Microsistem Akupunktur (MAPS), Nöral Terapi, Nöroproloterapi alanlarında hizmet veriyor ve Baş Ağrısı, Migren, EEG, EMG (Elektromiyografi ), Vertigo (Baş Dönmesi) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Ali Kemal Erdemoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ali Kemal Erdemoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ali Kemal Erdemoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A Erdemoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ali Kemal Erdemoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A Erdemoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.