Prof. Dr. Ali İlker Filiz

Genel Cerrahi - İstanbul
5.0

Memeden Kitle Eksizyonu, Mamografi, Mastalji (Memede Ağrı)

5.0

“İşini aşkla yapan bir hekim. Gerek hastaları ile olan ilgisi gerekse cerrahi başarısı ile kesinlikle...” Devamı

Prof. Dr. Ali İlker Filiz

Prof. Dr. Ali İlker Filiz, Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde başladığı lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Gata Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda tamamlayıp Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Prof. Dr. Ali İlker Filiz, Başkent Üniversitesi Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Instagram: @prof.dr.aliilkerfiliz

Başkent Üniversitesi Hastanesi
Altunizade, Kısıklı Cd, Oymacı Sk. No:7, 34662 Üsküdar/İstanbul
Hizmetler
Simple mastektomi Meme mr'ı Memenin Onkoplastik Cerrahisi Modifiye radikal mastektomi Onkolojik Cerrahi Devamı

İlgi Alanları

Memeden Kitle Eksizyonu Mamografi Mastalji (Memede Ağrı) Meme Apsesi (Mastit) Meme Başı Akıntısı Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AC
Arz*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

İşini aşkla yapan bir hekim. Gerek hastaları ile olan ilgisi gerekse cerrahi başarısı ile kesinlikle gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Sizi çok seviyorum hocam İyi ki varsınız...

HD
Han*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce

Dr.Ali İlker Filiz’e tavsiye uzerine mememde bulunan kitle için muayene olmaya gittim. İçinde bulundugum durumu bana anlaşılır bir şekilde izah etti ve surecim boyunca yanimizda olarak bize guven verdi. Tedavi ve iyilesme surecinde doktorunuza guveniyor olmak gerçekten cok onemli. Kendisine pozitif iletişiminden ,ilgi ve alakasindan dolayi teşekkür ederim.

dk
Den*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Doktor beye memede bulunan kitle ile ilgili muayene oldum. Muayene ve tetkiklerim boyunca oldukça ilgiliydi. Her türlü soruma anlaşılır cevaplarıyla süreci rahatlıkla geçirmemi sağladı. kendisine teşekkür eder, rahatsızlığı olan herkese gönül rahatlığı ile Ali İlker beye muayene olmalarını tavsiye ederim.

SA
Sel*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Güvenerek kendinizi emanet edebileceğiniz bir hekim.Kardeşimin ameliyatında gösterdiği ilgi ve alaka için sonsuz teşekkürler.

İK
İlk*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Hasta değilim ama hasta yakını olarak memnuniyetimi belirtecek kelime bulamıyorum. Hekimlik on numara harika. İşinin ehli derler ya... Bir beyefendi nasıl olur diye sorsalar Ali İlker Filiz gibi olursa olur derim. Sanki hastalığını, tedavi sürecini dinlemiyorsun da şifa buluyorsun gibi tedavi sürecini anlatıyor. Bilgilendirme de soru sormana gerek kalmıyor. Ayrıntılı bir şekilde, çizimle kolayca anlaşılır nasıl ifade edecekse ediyor ve siz anlıyorsunuz. Allah kendisinden binlerce kez razı olsun. Elleri dert görmesin. Nice hastalara şifa olsun. Onun o gülen gül yüzü nice dertleri unutturur. Hocam herşey için binlerce kez teşekkür ederim. Kardeşime verdiğiniz şifa, ilgi ve alakanız için sonsuz teşekkürler. İyi ki ama iyi ki varsınız. Sağolun. Ailecek duacınız olduk.

AE
Ali E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

Prof. Dr. Ali İlker Filiz, tavsiye üzerine değil, özgeçmişine bakarak ve güvenerek başvurduğum yetkin ve hastasına saygıyla yaklaşan bir hekim, aynı zamanda son derece nazik, sabırlı ve alçakgönüllü bir insandır. Mesleki yetkinliği ve deneyimine duyduğum güven, teşhis-tedavi sürecinde en küçük olasılığı bile hesaba katan titizliği sayesinde artarak devam etmiştir. Yaptığı başarılı operasyon ve şifa veren elleri için kendisine ve ekibine teşekkür ederim.

ET
Esr*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

Ali İlker hocamla triodektomi ameliyatım için görüştüm. Çok endişeli ve korkularım yüzünden ameliyatımı tam 10 ay ertelemiştim. Ali İlker hocamla görüşmemiz neticesinde bana vermiş olduğu güvenle ve içten yaklaşımıyla tüm kaygılarım ve korkularımı geriye bırakıp tiroidektomi ameliyatımı oldum. O kadar rahat postop sonrası geçirdim ki hiç ağrım bile olmadı. Ameliyat öncesi ve sonrasında tüm sorularımı içtenliği ile cevaplayıp beni çok rahatlattı. İşini derin titizlikle ve özverili bir şekilde yürüten çok kaliteli bir Prof. Hekimdir .

GA
Gül*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

Ali Bey ile yaklaşık 6 yıl önce bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bir yakınımın rahatsızlığı sebebiyle tanışmıştık. Yakınımın tedavisi sırasında hem hasta olarak yakınımın, hem de hasta yakını olarak benim tüm güvenimi kazanmış bir doktordur. Yakınımın tedavisi sonrasında Ali Bey benim de doktorum oldu. Hastaları ile ailesinin bir ferdi ile nasıl ilgileniyorsa, hiçbir hastasını ayırt etmeden aynı hassaslıkta, ilgi, özen ve nezaket ile ilgilenir. Hasta ve hasta yakınlarının ruhundan, endişelerinden çok iyi anlar. Hastalarını en iyi şekilde dinler, hastalarının tüm sorularını en detaylı şekilde yanıtlar. Tüm sorularınız için her zaman kendisine ulaşabilirsiniz. Bilgisi, tecrübesi, titizliği ve ilgisi ile tedavi sürecinizi güven ortamı içinde geçirmenizi sağlayan hem mükemmel bir doktor, hem de çok çok iyi bir insandır.

SC
S C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ali İlker Filiz ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Ali İlker Filiz için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Ali İlker Filiz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Ali İlker Filiz Başkent Üniversitesi Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Ali İlker Filiz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Ali İlker Filiz Genel Cerrahi uzmanıdır. Memeden Kitle Eksizyonu, Mamografi, Mastalji (Memede Ağrı) alanlarında hizmet veriyor ve Simple mastektomi, Meme mr'ı, Memenin Onkoplastik Cerrahisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube