Prof. Dr. Akın Kapubağlı, İzmir, Ortopedi ve Travmatoloji

Prof. Dr. Akın Kapubağlı

Ortopedi ve Travmatoloji - İzmir

Artroz, Kalça Kırıkları, Pes Ekinovarus

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Şair Eşref Bulv. Meydan 2 Apt. No: 35 K:1 D:2  Konak, İzmir
Prof. Dr.Akın KAPUBAĞLI Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Akın Kapubağlı Hakkında

Akın Kapubağlı Kimdir?

Prof. Dr. Akın KAPUBAĞLI,  1952 yılında doğmuştur. Muğla Yatağan’ın Eski Hisar köyünde ilk ve ortaokul, İzmir Atatürk Lisesi’nde lise eğitimini tamamlamıştır. 1977 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuş ve tıp doktoru unvanı almıştır. Daha sonra mecburi hizmet yükümlülüklerini tamamlayarak yine Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi Kliniği’nde asistanlık eğitimine başlamıştır. 1990 yılında Yardımcı Doçent, 1992 yılında Doçent, 1998 yılında ise Profesör olmuştur.

Almanya Berlin Frein Üniversitesi’nde 6 ay süresince Çocuk Ortopedisi ve Omurga Cerrahisi üzerine eğitim almıştır. 1992 yılında Amerika University South California'da 3 ay süresince bilimsel çalışmalarda ve incelemelerde bulunmuştur. Yurda dönüşte Ege Üniversitesi Ortopedi Ve Travmatoloji Anabilim Dalı’nda ayrı bir seksiyon olarak Pediatrik Ortopedi birimini kurmuştur. Üniversiteden ayrılıncaya kadar Pediatrik Ortopedi biriminin başkanlığını sürdürmüştür. Aynı zaman zarfında 2 dönem Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı Başkanlığı görevini yürütmüştür.

Prof. Dr. Akın KAPUBAĞLI, 2010 yılında kendi isteğiyle üniversiteden ayrılmıştır ve bu tarihten günümüze kendi kurmuş olduğu ortopedi merkezinde çalışmalarına devam etmektedir.

Yurtiçi ve yurtdışında 100'e yakın yayınlanmış değişik kongrelerde sunulmuş bilimsel sunum ve makaleleri mevcuttur. Yurtiçi basın organlarında sağlıkla ilgili birçok yayını bulunmaktadır. Pediatrik Ortopedi Derneği, Türk Ortopedi ve Travmatoloji Derneği, SICOT Türkiye Seksiyonu gibi mesleki kuruluşlara üyelikleri mevcuttur.

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ns..�urtçu

İzmir'deki umulmadık soğukta buzdan kayarak ayağı kırılan eşim Lale YOĞURTÇU'yu başarılı bir ameliyat ile kısa sürede ayağa kaldıran, tedavi edip iyileştiren Prof.Dr. AKIN KAPUBAĞLI'ya sonsuz teşekkürlerimi sunarım. İyi ki varsınız , iyi ki sizler gibi değerli doktorlarımız var. Şans YOĞURTÇU 19-02-2017

U..MEZ

Tek kelimeyle mukemmel otesi bir doktor meslegini etik ve ahlaki degerlere gore yapan gozunuz kapali guvenebileceginiz bir doktor onun sayesinde 2 yasindaki oglum bir baska doktorun yanlis tedavisinden kurtuldu ona minnettarim kimse ona gitmeden baska doktora doktor demesin herkes doktor olabilir ama bir AKIN KAPUBAĞLI olamaz 05-12-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Akın Kapubağlı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Akın Kapubağlı kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A Kapubağlı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Akın Kapubağlı için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A Kapubağlı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Akın Kapubağlı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Akın Kapubağlı Prof. Dr.Akın KAPUBAĞLI Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Akın Kapubağlı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Akın Kapubağlı Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Bel - Boyun Fıtığı, Eklem cerrahisi, Ön çapraz bağ bağların ameliyatı, Ayak Bileği Cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Artroz, Kalça Kırıkları, Pes Ekinovarus, Kalça Kireçlenmesi (Koksartroz) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Akın Kapubağlı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Akın Kapubağlı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Akın Kapubağlı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A Kapubağlı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Akın Kapubağlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A Kapubağlı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.