Prof. Dr. Akın Kapubağlı, İzmir, Ortopedi ve Travmatoloji

Prof. Dr. Akın Kapubağlı

Ortopedi ve Travmatoloji - İzmir

Artroz, Kalça Kırıkları, Pes Ekinovarus

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Şair Eşref Bulv. Meydan 2 Apt. No: 35 K:1 D:2  Konak, İzmir
Prof. Dr.Akın KAPUBAĞLI Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Akın Kapubağlı Hakkında

Akın Kapubağlı Kimdir?

Prof. Dr. Akın KAPUBAĞLI,  1952 yılında doğmuştur. Muğla Yatağan’ın Eski Hisar köyünde ilk ve ortaokul, İzmir Atatürk Lisesi’nde lise eğitimini tamamlamıştır. 1977 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuş ve tıp doktoru unvanı almıştır. Daha sonra mecburi hizmet yükümlülüklerini tamamlayarak yine Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi Kliniği’nde asistanlık eğitimine başlamıştır. 1990 yılında Yardımcı Doçent, 1992 yılında Doçent, 1998 yılında ise Profesör olmuştur.

Almanya Berlin Frein Üniversitesi’nde 6 ay süresince Çocuk Ortopedisi ve Omurga Cerrahisi üzerine eğitim almıştır. 1992 yılında Amerika University South California'da 3 ay süresince bilimsel çalışmalarda ve incelemelerde bulunmuştur. Yurda dönüşte Ege Üniversitesi Ortopedi Ve Travmatoloji Anabilim Dalı’nda ayrı bir seksiyon olarak Pediatrik Ortopedi birimini kurmuştur. Üniversiteden ayrılıncaya kadar Pediatrik Ortopedi biriminin başkanlığını sürdürmüştür. Aynı zaman zarfında 2 dönem Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı Başkanlığı görevini yürütmüştür.

Prof. Dr. Akın KAPUBAĞLI, 2010 yılında kendi isteğiyle üniversiteden ayrılmıştır ve bu tarihten günümüze kendi kurmuş olduğu ortopedi merkezinde çalışmalarına devam etmektedir.

Yurtiçi ve yurtdışında 100'e yakın yayınlanmış değişik kongrelerde sunulmuş bilimsel sunum ve makaleleri mevcuttur. Yurtiçi basın organlarında sağlıkla ilgili birçok yayını bulunmaktadır. Pediatrik Ortopedi Derneği, Türk Ortopedi ve Travmatoloji Derneği, SICOT Türkiye Seksiyonu gibi mesleki kuruluşlara üyelikleri mevcuttur.

Diploma aldığı kurum
  • EGE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
  • EGE ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
  • Artroz
  • Kalça Kırıkları
  • Pes Ekinovarus
  • Kalça Kireçlenmesi (Koksartroz)
Tedaviler
  • Bel - Boyun Fıtığı
  • Eklem cerrahisi
  • Ön çapraz bağ bağların ameliyatı
  • Ayak Bileği Cerrahisi

Doktor Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

azan..ban
Zamanlama
İlgi
Ortam

Teşekkür ediyorum doktorum tavsiye ediyorum birçok kişi ye memnun bana teşekkür ediyorlar 27-11-2020

ns..�urtçu

İzmir'deki umulmadık soğukta buzdan kayarak ayağı kırılan eşim Lale YOĞURTÇU'yu başarılı bir ameliyat ile kısa sürede ayağa kaldıran, tedavi edip iyileştiren Prof.Dr. AKIN KAPUBAĞLI'ya sonsuz teşekkürlerimi sunarım. İyi ki varsınız , iyi ki sizler gibi değerli doktorlarımız var. Şans YOĞURTÇU 19-02-2017

U..MEZ

Tek kelimeyle mukemmel otesi bir doktor meslegini etik ve ahlaki degerlere gore yapan gozunuz kapali guvenebileceginiz bir doktor onun sayesinde 2 yasindaki oglum bir baska doktorun yanlis tedavisinden kurtuldu ona minnettarim kimse ona gitmeden baska doktora doktor demesin herkes doktor olabilir ama bir AKIN KAPUBAĞLI olamaz 05-12-2016

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Akın Kapubağlı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.