Prof. Dr. Ahmet Tutuş

Nükleer Tıp - Kayseri

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Köşk, Talas Blv., 38030 Melikgazi/Kayseri  Kayseri
Erciyes Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ahmet Tutuş Hakkında

Ahmet Tutuş Kimdir?

Prof. Dr. Ahmet Tutuş, Nükleer Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Ahmet Tutuş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ahmet Tutuş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ahmet Tutuş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ahmet Tutuş kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A Tutuş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ahmet Tutuş için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A Tutuş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ahmet Tutuş ile anlaşmalı?
Ahmet Tutuş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Ahmet Tutuş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ahmet Tutuş Erciyes Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ahmet Tutuş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ahmet Tutuş Nükleer Tıp, uzmanıdır.

Prof. Dr. Ahmet Tutuş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ahmet Tutuş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ahmet Tutuş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A Tutuş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ahmet Tutuş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A Tutuş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.