Prof. Dr. Ahmet Akgül, İstanbul, Kalp Damar Cerrahisi

Prof. Dr. Ahmet Akgül

Kalp Damar Cerrahisi - İstanbul

Kalp Sıkışması, Iskemik Kalp Hastalığı, Ventriküler Septal Defekt

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

beyazıt  Fatih, İstanbul
İstanbul Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ahmet Akgül Hakkında

Ahmet Akgül Kimdir?

Prof. Dr. Ahmet Akgül, Kalp Damar Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Ahmet Akgül, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ahmet Akgül tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ahmet Akgül kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A Akgül ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ahmet Akgül için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A Akgül şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Ahmet Akgül nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ahmet Akgül İstanbul Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ahmet Akgül hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ahmet Akgül Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır. Perkütan translüminal koroner anjiyoplasti (ptka), Perkütan komissürotomi, Mitral kapak tamiri, Koroner by-pass ameliyatı, Çalışan kalpte koroner bypass cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Kalp Sıkışması, Iskemik Kalp Hastalığı, Ventriküler Septal Defekt, Koroner Arter Hastalığı, Aort Yetmezliği hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Ahmet Akgül için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ahmet Akgül muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ahmet Akgül hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A Akgül ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ahmet Akgül hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A Akgül hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.