Prof. Dr. Adnan İşgör, İstanbul, Genel Cerrahi

Prof. Dr. Adnan İşgör

Genel Cerrahi - İstanbul

Hipertiroid, Pankreas Endokrin Tümörü, Kolonda Kitle

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Kaptan Paşa Mah. Halit Ziya Türkkan Sok. No: 19 Famas Plaza C. Blok  Şişli, İstanbul
Memorial Şişli Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Adnan İşgör Hakkında

Adnan İşgör Kimdir?

Prof. Dr. Adnan İŞGÖR, tıp eğitimini 1968 - 1975 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, ihtisasını ise 1975 - 1980 yılları arasında yine aynı fakültenin Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda yapmıştır.

Uzmanlık eğitimi sonrasından akademik ve mesleki kariyerine Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda devam etmiş olan Prof. Dr. Adnan İŞGÖR, aynı anabilim dalında 1987 yılında Doçent, 2004 yılında ise Profesör kadrosuna atanmıştır. 1991-2004 yılları arasında Şişli Etfal Eğitimi ve Araştırma Hastanesi'nde Genel Cerrahi Klinik Şefi olarak, 2004-2009 yılları arasında Haliç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü'nde öğretim üyesi olarak, 2008-2016 yılları arasında Medicalpark Göztepe Hastanesi'nde Uzman Doktor olarak, 2012-2016 yılları arasında Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde görev yapmıştır. 

Mesleki çalışmalarına 2016 yılı itibariyle Memorial Şişli Hastanesi'nde devam eden Prof. Dr. Adnan İŞGÖR, American College of Surgeons (ACS), International Surgical Society (ISS), International Association of Endocrine Surgery (IAES), Breast Surgery Intenational (BSI), İstanbul Cerrahi Derneği (İCD), Türk Cerrahi Derneği ve Endokrin Cerrahisi Derneği (ECD) üyesidir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Adnan İşgör tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Adnan İşgör kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A İşgör ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Adnan İşgör için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A İşgör şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Adnan İşgör nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Adnan İşgör Memorial Şişli Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Adnan İşgör hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Adnan İşgör Genel Cerrahi, uzmanıdır. Diyafram fıtığı cerrahisi, Laparoskopik kolesistektomi, Ercp(endoskopik retrograd kolanjio pankreotografi), Dalak hastalıklarına cerrahi yaklaşım (Laparoskopik ve açık cerrahi yöntemlerle), İşaretleme yöntemi alanlarında hizmet veriyor ve Hipertiroid, Pankreas Endokrin Tümörü, Kolonda Kitle, Anal Fissür (Makat Çatlağı), Anorektal Hastalıklar hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Adnan İşgör için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Adnan İşgör muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Adnan İşgör hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A İşgör ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Adnan İşgör hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A İşgör hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.