Prof. Dr. Abdullah Sağlam, İstanbul, Genel Cerrahi

Prof. Dr. Abdullah Sağlam

Genel Cerrahi - İstanbul

Cerrahi İnfeksiyonlar, Yara Iyileşmesi Ve Bakımı, Cerrahi Hastalarda Beslenme

Randevu Al 0 (850) 811 34 79Soru Sor

Doktorun Adresi

Bağdat Cad. No: 284/22 Canoğlu Apt. Caddebostan  Kadıköy, İstanbul
Prof. Dr. Abdullah SAĞLAM Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Abdullah Sağlam Hakkında

Abdullah Sağlam Kimdir?

Prof. Dr. Abdullah SAĞLAM, 1954 yılında Konya'nın Seydişehir ilçesinde doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1978 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1983 yılında ise Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

1988 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Öğretim Üyesi olarak görev yapmaya başlamıştır. 1991 yılında Doçent Doktor, 1997 yılında ise Profesör Doktor olmuştur. 1990 yılında İngiltere Nottingham City Hospital'da, 1993 yılında Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia'da Albert Einstein Hospital'da ve Pittsburg'da University of Pittsburg'da çalışmıştır.

Prof. Dr. Abdullah SAĞLAM, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yönetim kurulu üyeliği, acil servis başkanlığı, deneysel ve kilinik araştırma başkan yardımcılığı gibi idari görevlerde de bulunmuştur. Ayrıca "Deneysel ve Klinik Araştırma Derneği'ni kurmuş ve derneğin başkanlığını yürütmüştür.

1999 yılında üniversitedeki görevinden ayrılarak Sağlık Bakanlığı Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Baştabiplik yapmaya başlamış olan Prof. Dr. Abdullah SAĞLAM, mesleki çalışmalarına özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Cerrahi İnfeksiyonlar
 • Yara Iyileşmesi Ve Bakımı
 • Cerrahi Hastalarda Beslenme
 • Organ Nakli
 • Ameliyat Sonrası Komplikasyonlar

Tedaviler

 • Abdominal ultrasonografi
 • Paratiroidektomi
 • Tiroid cerrahisi
 • Meme koruyucu cerrahi
 • Laparoskopik fıtık tedavisi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 34 79

Doktor Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 20-12-2016

ek..an

Gerçek anlamda tanrı nin insanları koruması misyonunu yüklediği ve buna göre beceriler ile donattigi bir değerli hoca olduğunu düşünüyorum , hem bilimsel hem duygusal anlamda çok değerli bir hekim 08-04-2016

in..it

Memnunum 12-05-2015

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Abdullah Sağlam tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Anal fissür

  Hocam merhaba iyi günler. kronik anal fissür tedavisinde cerrahi yöntem olarak hangi yöntemi kullanıyorsunuz? cevabınız için şimdiden teşekkürler.

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Abdullah Sağlam

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Troid biyopsi sonucu

  Hocam biyopsi sonucum ; troid sağ lob ince iğne aspirasyon biyopsisi ; yayma önemi belirsiz follikuler lezyon: hiperselluler nitelikli yaymalarda birkaç alanda nükleer groove varlığı mevcuttur. bu sonuc ne demektir teşekkür ler

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Abdullah Sağlam

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Abdullah Sağlam ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Abdullah Sağlam ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 34 79

Prof. Dr. Abdullah Sağlam için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Abdullah Sağlam için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Abdullah Sağlam için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Abdullah Sağlam nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Abdullah Sağlam Prof. Dr. Abdullah SAĞLAM Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Abdullah Sağlam hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Abdullah Sağlam Genel Cerrahi, uzmanıdır. Abdominal ultrasonografi, Paratiroidektomi, Tiroid cerrahisi, Meme koruyucu cerrahi, Laparoskopik fıtık tedavisi, Apendektomi, Gaita testleri dışkı testleri, Pankreas cerrahisi, İleal interpozisyon, Anal Fissür Tanı Ve Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Cerrahi İnfeksiyonlar, Yara Iyileşmesi Ve Bakımı, Cerrahi Hastalarda Beslenme, Organ Nakli, Ameliyat Sonrası Komplikasyonlar hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Abdullah Sağlam için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Abdullah Sağlam muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Abdullah Sağlam muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Abdullah Sağlam hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Abdullah Sağlam hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al


.