Prof. Dr. A. Celal İplikçioğlu, İstanbul, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Prof. Dr. A. Celal İplikçioğlu

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul

Kraniotomi, Laserasyon Onarımı, Lezyonektomi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

A. Celal İplikçioğlu Hakkında

A. Celal İplikçioğlu Kimdir?

Prof. Dr. A. Celal İplikçioğlu, Beyin ve Sinir Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. A. Celal İplikçioğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. A. Celal İplikçioğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. A. Celal İplikçioğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A İplikçioğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. A. Celal İplikçioğlu için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A İplikçioğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. A. Celal İplikçioğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. A. Celal İplikçioğlu bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. A. Celal İplikçioğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. A. Celal İplikçioğlu Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Epiduroskopi, Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Boyun fitiği cerrahisi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Mikrodiskektomi alanlarında hizmet veriyor ve Kraniotomi, Laserasyon Onarımı, Lezyonektomi, Nörolojik Hastalıklar, Beyinde Damar Tıkanıklığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. A. Celal İplikçioğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. A. Celal İplikçioğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. A. Celal İplikçioğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A İplikçioğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. A. Celal İplikçioğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A İplikçioğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.