Op. Dr. Yusuf Orhan Uçal, İstanbul, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Op. Dr. Yusuf Orhan Uçal

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İstanbul

Rinoplasti, SeptoRinoplasti, Nazal Valv Yetmezliği

Takvim talep et

Doktorun Adresi

Küçükbakkalköy Mh. Dudullu Cd. No:23-25B Brandium Residence R2 Blok **** ****  Ataşehir, İstanbul
Op.Dr. Yusuf Orhan Uçal Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Yusuf Orhan Uçal Hakkında

Yusuf Orhan Uçal Kimdir?

Op. Dr. Yusuf Orhan Uçal, tıp eğitimini Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları ihtisasını ise İstanbul Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamladı. Tıbbi eğitimini yurtdışında da sürdüren Dr. Uçal, Avusturya'nın Graz şehrinde Medical University of Graz'da Ear,Nose, Throat, Department of Phoniatrics, Speech and Swallowing üzerine çalışmalar gerçekleştirdi. Dr. Uçal, ses bozukluklarını daha yakından gözlemlemek cerrahi ve terapi tekniklerini geliştirmek amacıyla 2013 yılında dünyada Ses Alanının önde gelen isimlerinden Prof. Dr. Gerhard Friedrich ve PD Dr. Markus Gugatschka ile Graz/Avusturya'da birlikte çalışma imkanı buldu.

Dr. Uçal, 2009 yılında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden Hipotez Poster Yarışması'nda  İkincilik Ödülü  (Use of Memantine in the Treatment of Sudden Hearing Loss), 2013 yılında i  2013 yılı En İyi Klinik Araştırma Nobel Tıp Kitabevi Özel Ödülü (Tedaviye Dirençli Alerjik Rinitte Psikiyatrik Analiz ve Antidepresan Kullanımının Semptomlar Üzerine Etkisinin Değerlendirilmesi; Yusuf Orhan Uçal, Uslu Coşkun B, Yıldırım Ö,Bakım B, Sözen E, Tansuker HD, Talayhan G) aldı.

Dr. Uçal'ın mesleki ilgi alanları arasında, Rinoplasti (Burun Estetiği), Laringoloji ve Foniatri (Ses Hastalıkları Tanı ve Tedavisi), Pediatrik KBB (Çocuklarda Geniz Eti, Bademcik, Uyku Apnesi ve Horlama), Erişkin Uyku Apnesi ve Horlama Tanı-Tedavisi yer almaktadır.

Şuanda yurtiçi ve yurtdışında katıldığı 30'dan fazla kurs/toplantı ve uluslararası/ulusal hakemli dergilerde yayınlanan 20'ye yakın makalesi bulunmaktadır.

Dr. Uçal, Yüz Plastik Cerrahi Derneği, İstanbul Tabip Odası,Türk Kulak Burun Boğaz Baş ve Boyun Cerrahisi Derneği, Sürekli Eğitim ve Bilimsel Araştırmalar Derneği, Ses, Konuşma ve Yutma Bozukluları Derneği üyesidir. Özel ilgi alanları arasında Medikal İllüstrasyon, Adobe Photoshop, Adobe Premiere, Cyberlink Powerdirector 10.0, Wordpress, Web Tasarımı, Profesyonel Video Düzenleme ve Montaj, Fotoğrafçılık ve Medikal Fotoğrafçılık yer almaktadır.

Diploma aldığı kurum

 • ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL SISLI ETFAL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Son Cevapladığı Sorular

 • Hocam size ihtiyavım var

  Hocam güzel insan teşekkür ederim hocam çok özür dilerim bizim kimimiz kimsemiz yok yani doktor ne derse ona uyuyoruz soru dahi soramıyoruz.hocam yalvarım bana cevap verin evliliğime yansıyor artık bu sorunum.dişim için kanal tedavisi görüyordum o ara grip geçirdim ve elime çene altında bezeler geld... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Yusuf Orhan Uçal

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Lenf nodülü

  Yaklaşık 1,5 aydır boyunda tek taraflı yutkunmayla gelen ağrım var,tam kan sayımı, sedimentasyon, crp testleri yapıldı normal çıktı. antibiyotik (cipro) ve antihistaminik (crebros) kullandım fakat sonuç değişmedi ve boyun usg si çekildi. sonucunda; sol üst juguler zincirde 5,5x20,5mm, sağ üst jugüle... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Yusuf Orhan Uçal

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Yusuf Orhan Uçal kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. Y Uçal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Yusuf Orhan Uçal için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Y Uçal şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Yusuf Orhan Uçal ile anlaşmalı?
Yusuf Orhan Uçal ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , YapıKredi Sigorta , Ege(Euro) Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , SGK , Türkiye İş Bankası , Şekerbank , Vakıfbank , TC Merkez Bankası , TBMM ESBANK İNTER PARTNER ASİSTANS CGM , TÜRKİYE ANKARA SİGORTA A.Ş. , Ziraat Bankası , Garanti Bankası , Zurich Sigorta , Generali Sigorta )

Op. Dr. Yusuf Orhan Uçal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Yusuf Orhan Uçal Op.Dr. Yusuf Orhan Uçal Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Yusuf Orhan Uçal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Yusuf Orhan Uçal Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Septum perforasyon onarımı, Radyofrekans uygulamaları, Kulak tüpü takılması, Laringoskopi, Timpanotomi, Somnoplasti, Horlama cerrahisi, Kulak estetiği, Orta kulak ameliyatı, Otoplasti alanlarında hizmet veriyor ve Rinoplasti, SeptoRinoplasti, Nazal Valv Yetmezliği, Fonksiyonel Endoskopik Sinüs Cerrahisi, Bademcik Ve Genizeti hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Yusuf Orhan Uçal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Yusuf Orhan Uçal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Yusuf Orhan Uçal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. Y Uçal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Yusuf Orhan Uçal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Y Uçal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.