Op. Dr. Yaşar Murat Vardar, İstanbul, Genel Cerrahi

Op. Dr. Yaşar Murat Vardar

Genel Cerrahi - İstanbul

Polip, Hirschsprung, Bağırsak Tıkanması

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

  Fatih, İstanbul
haseki eğitim araştırma hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Yaşar Murat Vardar Hakkında

Yaşar Murat Vardar Kimdir?

Op. Dr. Yaşar Murat Vardar, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Yaşar Murat Vardar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Yaşar Murat Vardar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Yaşar Murat Vardar kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. Y Vardar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Yaşar Murat Vardar için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Y Vardar şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Yaşar Murat Vardar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Yaşar Murat Vardar haseki eğitim araştırma hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Yaşar Murat Vardar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Yaşar Murat Vardar Genel Cerrahi, uzmanıdır. Sürrenal (böbrek üstü bezi cerrahisi) Laparoskopik ve açık cerrahi yöntemlerle, Gaita testleri dışkı testleri, Laparoskopik safra kesesi ameliyatı, Yemek Borusu(Özofagus) Kanseri alanlarında hizmet veriyor ve Polip, Hirschsprung, Bağırsak Tıkanması, ERCP, Migren hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Yaşar Murat Vardar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Yaşar Murat Vardar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Yaşar Murat Vardar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. Y Vardar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Yaşar Murat Vardar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Y Vardar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.