Op. Dr. Uzay Yıldırım

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Ankara
5.0

Cinsel Terapi, Yumurtalık Kisti ve tümörleri, Yumurtalık Kanseri

5.0

“Uzay beye cok teşekkûr edıyorum okadar cok korkuyordum benı işlem sırasında bile cok rahatlattı iyik...” Devamı

Op. Dr. Uzay Yıldırım

Op. Dr. Uzay YILDIRIM, 1969 yılında Sivas’ta doğmuştur. Tıp eğitimini, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 1992 yılında tamamlayarak tıp doktoru ünvanı almıştır. İstanbul Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde ihtisas eğitimini tamamlayarak 1997 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Op. Dr. Uzay YILDIRIM, 1998-1999 yılları arasında Tatvan'da vatani görevini yerine getirmiştir. Hemen ardından o dönemki adıyla Abant İzzet Baysal Üniversitesi Düzce Tıp Fakültesi'nde yardımcı doçent olarak görev yapmaya başlamış, 3 yıla yakın süre boyunca burada görev yapmıştır. 2002-2012 yılları arasında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, 2012-2015 yılları arasında Etlik Zübeyde Hanım Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ve sonrasında kısa bir dönem Memorial Ankara Hastanesinde uzman doktor olarak çalışmıştır. 

Op.Dr.Uzay Yıldırım, halen özel muayenehanesinde çalışmaktadır.

Mesleki hayatı boyunca “kısırlık tedavisi, tüp bebek, gebelik takibi, doğum, jinekolojik, ürojinekolojik, onkolojik, laparoskopik ve histeroskopik ameliyatlar" gibi kadın doğum hekimliğinin her alanında çalışmış olan Op.Dr.Uzay YILDIRIM, son dönemlerde giderek yaygınlaşan genital estetik alanında da deneyime sahiptir. çok sayıda ulusal ve uluslararası kongreye katılmış, pek çok bilimsel çalışmada yer almıştır. Kendisinin, uluslararası dergilerde yayınlanmış 2 adet, ulusal dergilerde yayınlanmış 8 adet makalesi, Türkçe yayınlanmış kitaplarda 3 adet chapterı, ulusal dergilerde yayınlanmış 5 adet derleme, 1 adet vaka takdimi ve uluslararası kongrelerde1 adet, ulusal kongrelerde sunulmuş 11 adet bildirisi bulunmaktadır.

Op.Dr.Uzay YILDIRIM, Türkiye Jinekoloji ve Obstetri Derneği (TJOD), Türkiye Üreme Sağlığı ve İnfertilite Derneği (TSRM), Jinekolojik Endoskopi Derneği (JED) ve Türk Ürojinekoloji ve Pelvik Rekonstrüktif Cerrahi Derneği üyesidir.

Op. Dr. Uzay Yıldırım Muayenehanesi
Kızılırmak mahallesi 1456. cadde İnci apt. 1/7 Çankaya/Ankara
Hizmetler
Riskli gebelik takibi Klitoral tedavi Labioplasti (iç dudak estetiği) Laparoskopik Over Kisti Ameliyatı Laparoskopik tüp ligasyonu Devamı

Hakkında

Op. Dr. Uzay YILDIRIM, 1969 yılında Sivas’ta doğmuştur. Tıp eğitimini, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 1992 yılında tamamlayarak tıp doktoru ünvanı almıştır. İstanbul Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde ihtisas eğitimini tamamlayarak 1997 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

EGE ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

Ekibim

Sinem Arısoy

Nil Ağören

İlgi Alanları

Cinsel Terapi Yumurtalık Kisti ve tümörleri Yumurtalık Kanseri Yapışık Ve Önde Gelen Plasenta Vulva Kanseri Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
EK
Ebr*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Dilatasyon ve kürtaj
Op. Dr. Uzay Yıldırım Muayenehanesi

Uzay beye cok teşekkûr edıyorum okadar cok korkuyordum benı işlem sırasında bile cok rahatlattı iyiki uzay beyi tercih etmişim hiç bir ağrim bile olmadı nasıl bittiğini bile anlamadim kendisi ve ekıbıne sonsuz teşekkûr edıyorum şiddetle tavsiye ederim artık tek adresim uzay bey olcak işini hakkıncana yapıyor allah razı olsun rabbim sağlıklı uzun ômûrler versin 🙏

AA
Ayb*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Gebe takibi
Op. Dr. Uzay Yıldırım Muayenehanesi

Hamileliğimin başından sonuna kadar gözüm kapalı güvendim Uzay Hocama, doğumdan sonra da ne kadar doğru bir karar verdiğimi görmüş oldum. Ablam, Uzay Hocamın cerrahi başarısını yine bir doktor yakınımızın tavsiyesiyle bildiği için kendisini tercih etmişti. Ablam sayesinde de benim yolum kesişti kendisiyle. İyi ki kesişmiş, sezaryen sonrası çok hızlı bir şekilde toparlandım sayesinde. Ayrıca, mesleki başarısının yanında, güzel enerjisi ve iletişim becerileriyle hamilelik gibi hassas bir dönemde psikolojik olarak içimi çok rahatlattı. Doğum yapalı 4 ay oldu, hayatımın en özel sürecine şahit oldukları ve bunu bütün içtenlikleriyle yaptıkları için kendisi ve çalışanlarını hep yüzümde bir gülümsemeyle anıyorum. Bir kez daha anne olmak istersem, hiçbir tereddüt etmeden yine yola Uzay Hocamla devam etmek isterim. İyi ki varsınız Uzay Hocam.

sC
Sem*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Uzay hocama degerli cevaplari icin tesekkur ederim

ek
El.*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

ben almanyadan geldim ve hep dokdurlardan korkmusumdur ama dokdurum sayesinde hic bi gram korkum olmadi ve size ole iyi davraniyorlar cok deger veriyorlar kendimi orda güvende hissediyorum ve hersey icin tsk ediyorum iyiki varsiniz . 🥰😘

GB
Gam*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Uzay hocamin herseyden once ictenligi güleryüzü sanki aileden biri gibi olması benim ve esimin ne kadar doğru bir karar verdiğimizi daha yolun basında anlamamızı sağladı . Dogum denildiginde o kadar korkuyordum ki ama bana ilk muayeneye gittigimiz andan itibaren surekli guven vermesi asiri motive etmesi benim korkularimi geride birakti. Hayatımızın en onemli en guzel anlarinin yasanacagi bu surecte 7/24 arayabildigim bikmadan usanmadan sorularımıza ayni sabirla ve titizlikle yanit veren bir doktora denk gelmek her hamileye nasip olmuyor sanirim🤲 Tereddutsuz bir kere daha ayni ani yasasam gözüm kapali tekrar gidecegim ve herkese seve seve onerebilecegim şahane bir ekipsiniz. Herşey için cok teşekkürler Uzay bey ve ekibi😊Sizi seviyoruz😊

Op. Dr. Uzay Yıldırım
Op. Dr. Uzay Yıldırım 21 Ağustos 2020
Merhaba Gamze, çok teşekkürler, biz de ekip olarak sizleri seviyoruz. Sana, Cem'e ve Kuzey'e sevgiler...
N. Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Öncelikle içinizde şüphe kalarak bir şey olmasın. Cidden başarılı bir operasyon. Hiç bir şey hissetmeden kısa sürede kendinize gelip hayatınıza devam edebiliyorsunuz. Tekrardan bütün ekibine teşekkür ederim saygılar sunarım.

Op. Dr. Uzay Yıldırım
Op. Dr. Uzay Yıldırım 21 Ağustos 2020
saygılar bizden.
FE
Fil*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Bir rahatsızlığım nedeniyle Uzay Bey'e geldim. İşlerimin güzel geçmesi yanı sıra kendi ve ekibnin samimi oluşları ilgi ve alakalarından dolayı .çoook teşekkür ederim. Umduğumdandaha iyi geçti. Eğer bir gün tekrar bir işlem uygulanacaksa tek adresim Uzay Bey olacaktır. Uzay Bey ve ekibine teşekkür ederim.

Op. Dr. Uzay Yıldırım
Op. Dr. Uzay Yıldırım 21 Ağustos 2020
Filiz hanım, bu güzel iltifatlar için teşekkür ederim. Sağlıklı günler dilerim.
SB
S. B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Merhaba ben Uzay Bey'e bir operasyon için geldim. Bilgi almak için aradığım günden bugüne benimle çok ilgilendi. Operasyon sonrasında da oldukça rahatlattı. Kendisini ve çalışanlarını bu konu da tebrik ederim. Oldukça temiz ve tertipli bir muayene salonu ve güler yüzlü çalışanları ile kendisi de dahil olmak üzere çok başarılı ve güzel bir doktor. İleri de çocuk sahibi olmak istediğimde şartlar el verirse kendisine kesinlikle geleceğim. Teşekkürlerimi arz ederim.

Op. Dr. Uzay Yıldırım
Op. Dr. Uzay Yıldırım 21 Ağustos 2020
ben teşekkür ederim, sağlıklı günlerde görüşmek üzere...
HA
Haz*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Bana 3 yıl önce 26 yaşındayken meme kanseri teşhisi konuldu ve yumurtalarımı dondurmak için 2 günüm vardı. O kadar yoğun olmalarına rağmen yüksek bir empatiyle benimle ilgilendiler. 3 yıl oldu ve ben hala Uzay Beyin güzel kalbini unutmadım. Gönülden teşekkür ederim. Çok kıymetlisiniz.

Op. Dr. Uzay Yıldırım
Op. Dr. Uzay Yıldırım 13 Mart 2019
Hazal merhaba, ne güzel şeyler yazmışsın, çok teşekkür ederim. Umarım iyisin, umarım her şey yolunda...
SB
Son*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Ben Songül Bostancı uzun tedavi sonucu doktorumuz Uzay Yıldırım sayesinde evlad sahibi olduk. Çok teşekkürlerimizi sunarız iyi ki tanıdık iyi ki hayatımıza girdi doktorumuz Uzay Yıldırım beye çok minnettarız. Rabbim yolumnuzu açık etsin sizinle hayata gözlerini açan kerem oğlumuz sonsuz teşekkürlerini ve sevgilerini sunar.

Op. Dr. Uzay Yıldırım
Op. Dr. Uzay Yıldırım 21 Ağustos 2020
Songül'cüm çok teşekkür ederim. Sizleri seviyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Uzay Yıldırım ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Uzay Yıldırım için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Uzay Yıldırım nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Uzay Yıldırım Op. Dr. Uzay Yıldırım Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Uzay Yıldırım hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Uzay Yıldırım Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Cinsel Terapi, Yumurtalık Kisti ve tümörleri, Yumurtalık Kanseri alanlarında hizmet veriyor ve Riskli gebelik takibi, Klitoral tedavi, Labioplasti (iç dudak estetiği) hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube