Op. Dr. Umut Yaka

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul
4.9

Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt), Bel Ağrısı, Beyincik Sarkması

4.9

“Umut bey hastasiyla hem cok ilgili, hemde konusunda gercek anlamda bir uzman.. Gozunuz kapali olarak...” Devamı

Op. Dr. Umut Yaka

Op. Dr. Umut YAKA, 1977 yılında Muğla'da doğmuştur. 1994 yılında İstanbul Pertevniyal Lisesi’nde lisans öncesi eğitimini tamamlamıştır.

Daha sonra İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu tıp eğitimini 2000 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2009 yılında, Nöroşirürji eğitimi ve uygulamalarının dünya tıbbı ile eşdeğer yürütüldüğü ve bünyesinde değerli hocaları barındıran İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöröşirürji Kliniği'nde ihtisas eğitimini tamamlamıştır.

2009 - 2011 yılları arasında zorunlu hizmet yükümlülüğünü yapmak için görevlendirildiği Mardin Nusaybin Devlet Hastanesi'nde, Beyin ve Sinir Hastalıkları Cerrahisi Uzmanlığı ve başhekimlik görevini birlikte yürütmüştür.

Op. Dr. Umut YAKA'nın katılmış olduğu, ulusal ve uluslararası olmak üzere 10 ayrı kursun yanı sıra, uluslararası hakemli dergilerde yayımlanmış 4 adet, ulusal bilimsel toplantılarda sunulmuş ve bildiri kitaplarında basılmış 27 adet makale ve bildirisi bulunmaktadır.

Türk Nöroşirurji Derneği, Sinir Sistemi Cerrahisi Derneği, Türk Omurga Derneği ve Türk Beyin Damar Hastalıkları Derneği üyesi olan Op. Dr. Umut YAKA, Medipol Mega Üniversite Hastanesi'nde mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Op. Dr. Umut YAKA Muayenehanesi
Teşvikiye Mahallesi Hakkı Yeten Caddesi Fulya Terrace Center-1 Multimed Fulya (M2 katı) Şişli/İstanbul
Hizmetler
Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi Epiduroskopi Mikrodiskektomi Devamı

Hakkında

Op. Dr. Umut YAKA, 1977 yılında Muğla'da doğmuştur. 1994 yılında İstanbul Pertevniyal Lisesi’nde lisans öncesi eğitimini tamamlamıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt) Bel Ağrısı Beyincik Sarkması Lomber Kitle Menenjiom Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.9

Zamanlama

4.9

İlgi

4.9

Ortam

4.9
ÖT
Özn*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Umut bey hastasiyla hem cok ilgili, hemde konusunda gercek anlamda bir uzman.. Gozunuz kapali olarak kendinizi ve sevdiklerinizi emanet edebilirsiniz. Annemin bel ameliyatini buyuk bir titizlikle gerceklestirdi,ellerinize saglik Umut hocam.

sc
Sel*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Beni sağlığıma kavuşturduğunuz için çok teşekkürler ellerinize sağlık. Nurkan hanım ve tüm ekibinize de sicak ilgileri için çok teşekkürler.

sc
Sel*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Beni sağlığıma kavuşturduğunuz için çok teşekkürler ellerinize sağlık. Nurkan hanım ve tüm ekibinize de sicak ilgileri için çok teşekkürler.

sc
Sel*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

uzun süredir cevabini aradığımız sorunumuza; Sn Umut Yaka tarafından teşhis edilip başarılı bir operasyonla sağlığımıza kavuşmamızı sağladığı için, bu süreçte kendisi, tüm ekibi ve Nurkan hanım tarafından gördüğümüz yakın ve sıcak ilgileri için çok teşekkür ederiz. Selma Ceylan

NP
Nur*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Ekim 2018 de tansiyon yüksekliği sebebi ile 1 hafta boyunca gittiği hastanelerden dil altı verilerek geri çevrilen sak yani beyin kanamasi geciren annemi umut hocama götürdüm.tani koyması saniyeler içinde oldu.Gerek yatisimizda gerekse aylarca süren tedavi surecimiz de her aradığımda ulaştığım.sabirla dinleyen insani ozelliklerini kaybetmemiş bir hekim.saolun varolun hocam.ömür boyu minnettarız size..

HA
Has*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

2017 yılında bel ağrısı şikayetiyle doktor arayışına girdim. Sonra bir arkadaşım tavsiyesi üzerine Umut Hocadan randevu aldım. Tabi öncesinde biraz araştırma yaptım ve bu esnada tüm yorumları dikkate alarak doğru hocayı bulduğumu farkettim. Umut Hocanın isteği üzerine MR filmi çektim. Daha sonra muayene oldum bana klinikte MR filmini gösterip detaylı bilgi verdi. Yapmış olduğu muayeneden sonra Ameliyata gerek kalmadan özel bir teknikle tedavi oldum. Hocanın tavsiye ettiği şekilde hareket ettim. Bir hafta içerisinde Bel ağrım kesildi. Kesinlikle şuan çok rahatım, sporuma devam ediyorum ve hiç bir şikayetim ağrım kalmadı. Umut hoca ve ekibine göstermiş oldukları güler yüz, ilgi ve samimiyetlerinden ötürü çok çok teşekkür ederim. Allah razı olsun Hocam.

Op. Dr. Umut Yaka
Op. Dr. Umut Yaka 4 Ekim 2021
Nazik ve güzel yorumunuz için teşekkür ederim.
RB
Rei*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Anneannemin şiddetli bel ve bacak ağrıları nedeniyle bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Umut hocama gittik. Öncelikle çok güler yüzlü insanı hastalığı hakkında en ince ayrıntısına kadar bilgilendiren çok dikkatli bir hekim.Bel fıtığı tanısı koyarak mikrocerrahi yöntemiyle ameliyat ettiği Anneanem bütün ağrılarından kurtuldu.Allah razı olsun hocam sizden,iyiki varsınız...

EG
Emr*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Umut YAKA, mükemmel bir hekim. İyi ki kendisini tanımışım.Umarım herşey gönlünce olur..

EG
Emr*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Sizinle tanışmıș olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum.mesleğinize olan büyük özveriniz, hastaya olan yaklaşımınız beni çok etkiledi. Umarım her hastaya sizin gibi Umut dolu doktor ile karşılaşmak nasip olur.Başarılar..

ZD
Zey*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

İyiki varsınız. Sizin gibi değerli bir hekime ameliyat olduğum için çok mutluyum. Allah size hayırlı ve sağlıklı ömürler versin. 30.01.2016

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Umut Yaka ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Umut Yaka için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Umut Yaka nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Umut Yaka Op. Dr. Umut YAKA Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Umut Yaka hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Umut Yaka Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanıdır. Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt), Bel Ağrısı, Beyincik Sarkması alanlarında hizmet veriyor ve Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Epiduroskopi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube