Op. Dr. Temmuz Taner

Kalp Damar Cerrahisi - Bursa
5.0

Kalp Kapağı Problemleri, Kalp Hastalıkları, Kalp Ameliyatları

“Babamın kalp kapağı problemi nedeniyle birkaç hekim görüşü aldıktan sonra internet üzerinden haberda...” Devamı

Op. Dr. Temmuz Taner

Doktor Temmuz Taner 1988 yılında dünyanın en güzel şehri dediği İzmir`de doğmuş ilk, orta ve lise öğrenimini burada tamamlamıştır. 60. Yıl Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanmıştır. 2006-2012 yılları arasında üniversite yaşamında müzik yapmış, basketbol oynamaya devam etmiş, sosyal ve kültürel organizasyonlarda yer almış, toplum hizmeti çalışmalarında kendini geliştirmiş olan Taner, intern doktorluğunun bir kısmını Erasmus değişim programı ile İspanya'da Arnau de Villanova Hastanesi’nde tamamlamıştır.


2012-2014 yıllarında Ayvalık Devlet Hastanesi acil servisinde pratisyen hekim olarak mecburi hizmetini tamamladıktan sonra Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi branşını kazanmış uzmanlığını burada tamamlamıştır. 
2019 yılında Mardin Devlet Hastanesine Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı olarak atanmış, Covid döneminde bu bölgede bir çok başarılı operasyon yapmıştır. Daha sonra Bursa Şehir Hastanesine atanmış ve burada görevine devam etmektedir.

 

Bursa Şehir Hastanesi
Doğanköy Nilüfer/Bursa
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Glue (biyolojik yapıştırıcı) tedavileri Girişimsel Anjiografik İşlemler Femoropopliteal bypass Evar (endovasküler tedavi) Endovasküler Cerrahi Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Doktor Temmuz Taner 1988 yılında dünyanın en güzel şehri dediği İzmir`de doğmuş ilk, orta ve lise öğrenimini burada tamamlamıştır. 60. Yıl Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanmıştır. 2006-2012 yılları arasında üniversite yaşamında müzik yapmış, basketbol oynamaya devam etmiş, sosyal ve kültürel organizasyonlarda yer almış, toplum hizmeti çalışmalarında kendini geliştirmiş olan Taner, intern doktorluğunun bir kısmını Erasmus değişim programı ile İspanya'da Arnau de Villanova Hastanesi’nde tamamlamıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 05.2012
Deneyim: 10 Yıl

Yayınlar

Tüm Yayınlar

İlgi Alanları

Kalp Kapağı Problemleri Kalp Hastalıkları Kalp Ameliyatları Huzursuz Bacak Sendromu Genel Kalp Damar Cerrahisi Devamı

Deneyimler

Ayvalık Devlet Hastanesi (2012 - 2014)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 44 24

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SS
Ser*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Kalp kapağı replasmanı
Bursa Şehir Hastanesi

Babamın kalp kapağı problemi nedeniyle birkaç hekim görüşü aldıktan sonra internet üzerinden haberdar olduğum - iyi ki- doktorumuzdır kendisi. Babam ve bizim için oldukça stresli ve zor olan bu süreç ne kadar iyi geçebilecekse Temmuz hocam sayesinde o kadar iyi geçti. Gerek operasyon öncesi gerek sonrası bizi asla bilgisizlik ve soru işaretleri ile yalnız bırakmadı. Her an elini hem babamın hem bizim omzumuzda hissettiren sıcaklığı ve verdiği güven için sonsuz minnet duyuyorum. Özellikle sağlıkta şiddetin kontrolsüzce arttığı günümüzde, bu kadar iyi olabilmek çok daha zordur eminim. Ama siz zoru başaransınız. Çok kez teşekkür ettik ama yetmez, buradan da etmiş olalım. Babam, annem, kardeşim ve ben bundan sonra sağlığınıza, mutluluğunuza duacıyız. Klişe olacak ama Allah anne babanızdan da razı olsun, ayağınıza taş değdirmesin. Siz hep var olun hocam.

Neş*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

Her yönü İle mükemmel bir doktor her şey için teşekkürler Temmuz bey

Neş*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

Tam anlamıyla harika bir doktor iyiki Temmuz bey bizim doktorumuz oldu

ts
Tür*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Mardin devlet hastanesinde kendisine muayene olmuştum ama taşınınca tedavim yarim kaldi. Sonra bursa da malesef olumsuz bir doktor deneyiminden sonra tesaduf bu ki hocamız bursa sehir hastanesine tayin oldu. Korkularımı kaygilarimi anladi yardimci oldu. Mesleğini severek yapan doktorlar malesef azalmışken hastanin beden sağlığıyla beraber ruhsal halini anlayabilmek meziyet. Bence bu en önemlisi korkular kaygılar ile gidiyoruz ve Temmuz hoca gercekten yardımcı oldu.

ŞA
Şab*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Her zaman parmakla gösterilecek tek kişi diye bilirim çok cana yakın sıcak kanlı hastaları ile doktor hasta ilişkisi dışında bi abi kardeş gi davranan her gittiği yerde kendini sevdiren bir kişi olarak kendisi ile gurur duyuyorum saygı ve selamlarım la mardinden selamlar saygı değer hocam

ES
Ela S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

Şehir hastanesinin stresli ortamında nadiren denk gelebileceğiniz egodan çok uzak iletişimi harika bir doktor.. İlgi alaka ve hastasına gösterdiği insani muamelenin tüm hastane hekimlerine örnek olması dileğiyle mesleğinde yolu açık olsun, teşekkür ederiz...

Arz*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

Hastamız kalp damar cerrahi bölümüne kabul edildiğinden beri ilgi ve alakasiyla güler yüzüyle her zaman yanımızda olmuş riskli bir ameliyati başarıyla sonuçlandırılmistir burdan kendisine tekrar tesekkur ederim başarılarının devamını dilerim..

Arz*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

Hastamız kalp damar cerrahi bölümüne kabul edildiğinden beri ameliyat öncesi ve sonrası her zaman destek olmuş kendi ailesi gibi ilgilenmistir gerek bilgilendirme gerekse ameliyat sürecini başarılı bir şekilde geçirmemizi Dr temmuz beye borçluyuz burdan kendisine tekrar teşekkür eder başarılarının devamını dilerim..

Onu*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Bugün, genel kontrol için kendisinden randevu aldım. İlgili ve güler yüzlüydü. Kendisine teşekkür ediyorum.

SY
Sel*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Hastamiz kalp ve damar cerrahisine Kabul edildiginden beri cokca ilgilenen bizi surekli bilgilendiren ameliyatini cok basarili gerceklestiren Doktor beye burdan tesekkurlerimizi sunuyoruz basarilarinin devamini diliyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Temmuz Taner ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Temmuz Taner için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Temmuz Taner için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Temmuz Taner ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504744424

Op. Dr. Temmuz Taner nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Temmuz Taner Bursa Şehir Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Temmuz Taner hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Temmuz Taner Kalp Damar Cerrahisi uzmanıdır. Kalp Kapağı Problemleri, Kalp Hastalıkları, Kalp Ameliyatları alanlarında hizmet veriyor ve Glue (biyolojik yapıştırıcı) tedavileri, Girişimsel Anjiografik İşlemler, Femoropopliteal bypass hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube