Op. Dr. Tanju Cengiz, İstanbul, Üroloji

Op. Dr. Tanju Cengiz

Üroloji - İstanbul

Cinsel İsteksizlik (Erkek), Adölesan Varikosel (Gençlerde Varikosel), Üreter Mesane Bileşke Darlığı (Üreterovezikal Darlık)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Merdivenköy Mah. Şahika Sok. No:32  Kadıköy, İstanbul
Özel Göztepe HASTANESİ

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Tanju Cengiz Hakkında

Tanju Cengiz Kimdir?

Op. Dr. Tanju CENGİZ , Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise,Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamladıktan sonra Üroloji Uzmanı olmuştur.

Op. Dr. Tanju CENGİZ , İstanbul Kadıköy'de bulunan Özel Göztepe Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.


 

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Tanju Cengiz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Tanju Cengiz kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. T Cengiz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Tanju Cengiz için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. T Cengiz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Tanju Cengiz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Tanju Cengiz Özel Göztepe HASTANESİ bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Tanju Cengiz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Tanju Cengiz Üroloji, uzmanıdır. Ürolojik çocuk hastalıkları tedavisi, Eswt, İntravenöz ürografi, Lazerle prostat cerrahisi, Böbrek tümörü tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Cinsel İsteksizlik (Erkek), Adölesan Varikosel (Gençlerde Varikosel), Üreter Mesane Bileşke Darlığı (Üreterovezikal Darlık), Utangaç Testis (Retraktil Testis), Flexable Üreteroskopi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Tanju Cengiz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Tanju Cengiz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Tanju Cengiz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. T Cengiz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Tanju Cengiz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. T Cengiz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.