Op. Dr. Tahir Gökhan Haytoğlu

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul
5.0

Liposuction, Rinoplasti, Meme Büyütme

“Gökhan Bey ve ekibi çok sıcakkanlı ve güler yüzlü. Kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. Gökhan b...” Devamı

Op. Dr. Tahir Gökhan Haytoğlu

Op. Dr. Tahir Gökhan Haytoğlu, 1982 yılında Hatay’da dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Hatay’da tamamlamasının ardından tıp eğitimine 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladı. Dr. Haytoğlu, 2004 yılında Washington University Orthopaedic Research Lab., St. Louis, USA‘da araştırmalara katıldı.

2006 yılında mezun olarak tıp doktoru ünvanını alan Dr. Haytoğlu, TUS'da derece alarak ihtisasını İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ABD’da  sürdürdü. 2010 yılında ABD’ de USMLE sınavlarını başarıyla tamamlayan Dr. Haytoğlu, ECFMG sertifikası almaya hak kazandı ve o yıl Case Western Reserve  University, Cleveland’ da estetik yüz ve burun cerrahisi ile migren cerrahisinin dünyaca tanınmış isimlerinden olan Dr. Guyuron ile çalışma şansını elde etti. Bu süreçte ise yine kraniofasial cerrahi alanında dünyaca meşhur isimlerden olan Dr. McCarthy ile Cleveland Clinic’ te kadavra çalışmalarına katıldı. Dr. Haytoğlu, ihtisasını, sıçanlar üzerinde yağ enjeksiyonunun kafatası defektlerine etkisini inceleyerek uzmanlık tezi ile tamamladı ve bu çalışması İngiltere’de European Microscopy Congress (EMC2012), Manchester’ da bildiri olarak sunuldu.

Dr. Haytoğlu, mecburi hizmetini 2012 yılında Kırklareli Devlet Hastanesi’nde tamamladı ve ardından 2014 yılında İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çalıştı. Aynı yıl El Paso Cosmetic Surgery, Texas, ABD’ de dünyanın sayılı isimlerinden Dr. Sozer’ in yanında özel ilgi alanı olan Post-Bariatrik Cerrahi- Body Contouring alanında eğitim aldı.

Dr.Haytoğlu’ nun ulusal ve uluslararası yayıNlanan birçok makalesi ve sözlü sunum yapılan posterleri bulunmakta olup alanında gerçekleşen son yenilikleri takip etmek amacıyla her yıl ulusal ve uluslararası kongre ve sempozyumlara düzenli şekilde katılım sağlamaktadır.

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Merkezi
Teşvikiye Cad. Seven Apt. No: 18 Kat: 2 D: 2 Nişantaşı Şişli/İstanbul
Hizmetler
Altın İğne tedavisi Vaser liposuction Vücut şekillendirme Labioplasti Göz kapağı germe Devamı
İmkanlar
Wi-fi Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Op. Dr. Tahir Gökhan Haytoğlu, 1982 yılında Hatay’da dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Hatay’da tamamlamasının ardından tıp eğitimine 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladı. Dr. Haytoğlu, 2004 yılında Washington University Orthopaedic Research Lab., St. Louis, USA‘da araştırmalara katıldı. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 04.2020
Deneyim: 2 Yıl

İlgi Alanları

Liposuction Rinoplasti Meme Büyütme Meme Küçültme Abdominoplasti Devamı

Deneyimler

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Merkezi (2020 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 26 83

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
NT
N. T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Gökhan Bey ve ekibi çok sıcakkanlı ve güler yüzlü. Kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. Gökhan beye botoks ve dolgu yaptırdım. İşinde çok iyi bir doktor. Titizlikle yapıyor. Gökhan bey ve ekibine çok teşekkür ederim.

MA
Met*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Uzun yıllardır ayna karşısında rahatsız olduğum için cesaretimi topladım ve kepçe kulak ameliyatı olmaya karar verdim.Oldukça başarılı bir ameliyat ve ameliyat sonrası dönemi geçirdim.Doktorumdan çok memnun kaldım.

DD
Der*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

yakın bir arkadaşım tavsiyesi üzerine gökhan bey kliniğine ulaştım..Aklımda hep sorularda vardı. Acaba ameliyat sonrası nasıl olacak, istediğim şekilde ve doğal bir görünüm olacak mı gibi düşüncelerim vardı. Gökhan beyin mütevazi yaklaşımı hem ameliyat öncesi korkularımı yendi, hem de daha sonra yaptıracağım küçük uygulamaların da cesaretini aldım...şuan 1 sene oldu ameliyat geçeli gökhan beye ve sevgili ekibine çok teşekkür ediyorum...

Nil*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Yüzünüz veya vücudunuza uygulanan işlemin doğal görünümlü ve ağrısız bir şekilde olmasını istiyorsanız doğru adres kesinlikle Gökhan Haytoğlu! Ben doktorumu asla değiştirmem:) ve herkese şiddetle öneririm. ??

şy
şen*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Merhaba.. Yıllardır düşündüğüm ama bir türlü cesaret edemediğim göğüs küçültme ameliyati için Gökhan beyle görüştüm.Muayenedeki ilgisi, güler yüzü ve bilgisi ile hemen ameliyat olmaya karar verdim.Ameliyatim sorunsuz gecti.(öyle abartildigi gibi ağrılar olmuyor)şuan 6.ayimdayim boyun agrilarim ve sırt ağrılarim geçtı.Bence bu yükü daha fazla taşimayin..Gökhan bey ve ekibine cok teşekkürler..

DY
Dem*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

2 Tane burnum daha olsa tercihim yine Gökhan Bey olurdu. Ben aşırı takıntılı ve huysuz bir insanım özünde ve şimdiye dek hiç estetik yaptırmayı düşünmedim ta kiii Gökhan Bey ile tanışana dek. Yaklaşık olarak 3 ay önce Gökhan Bey kız kardeşime Burun Estetiği yaptı ve tüm süreçte kız kardeşimin yanındaydım ve sonuç o kadar güzeldi ki şimdiye dek hiç estetik yaptırmayı düşünmemiş ve düşünmeyecek olan ben burun estetiği yaptırmaya karar verdim. Başta kendi adıma çok fazla kararsız kaldım ameliyat gününe kadar da sürdü sonuçta dönüşü olmayacak bir şey yapacaktım ve süreçten de korkuyordum açıkçası ama her şey o kadar güzel ve sorunsuz oldu ki en çok korktuğum ağrılı günler di ve benim hiç ağrım yada bana acı veren bir durumum olmadı hassas bir tenim olduğu için sadece biraz morarma oldu o kadar ve fotoğrafta görüldüğü üzere ameliyat dan sonraki 12. günümdeyim ve çok mutluyum tüm samimiyetimle söylüyorum Gökhan Bey'e gözünüz kapalı içiniz rahat bir şekilde gidebilirsiniz biz artık tüm sülale olarak haftada bir kendisine gidiyoruz bu arada ilk Botoks uygulamam da yine Gökhan Bey tarafından yapıldı ve ondan da çok memnun kaldım Gökhan Bey Ailenizin Doktoru :) Kendinizi bu kadar da rahat hissedebiliyorsunuz. Kendisine bir kez daha beni bu kadar değiştirdiği ve güzelleştirdiği için teşekkür ederim..

AA
Ayş*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Iki doğum ve kilolar sonucu, meme şeklim çok bozulmuştu. Yıllardır istediğim ama ameliyattan korktuğum için erteliyordum. Gökhan bey daha önce ablamın ve yeğenimin burnunu yapmıştı. Bu sebeple tanımıştım kendisini. Artık mayo bikini giyemez hale gelmiştim göğüslerimin sarkması sebebiyle. Ani bir kararla 3 ay önce Gökhan beye geldim ve ameliyat tarihi aldım. Gergin girdiğim ameliyattan acısız ve mutlu bir şekilde çıktım. Hiçbir sorun yaşamadım. Istanbul dışında yaşıyorum ve ameliyattan 1 gün sonra 2 saatlik yolculukla evime geri döndüm. Sonuçtan çok memnunum. Keşke daha önce yaptırsaydım diyorum şimdi. Güler yüz, nezaket ve sonsuz sabırları için Dr. Gökhan beye ve ekibine çook teşekkürler. Ertelemeyin! Hayat kısa. Hemen güzel göğüslere kavuşun.

FB
Fat*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Bir arkadaş tavsiyesi ile Gökhan bey ile tanışma imkanım oldu. Hem kendisi hem de güzel bir ekibe sahip Güler yüzlü karşılama ile kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. Botoks uygulaması yaptırdım ve istediğim sonucu aldım şimdi sırada istediğim diğer uygulamalar için yakın zamanda tekrar gideceğim.

NL
Nal*** L***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Göbeğimdeki yağlardan cokkkk şiyayetciydim şimdi o kadar mutluyum ki anlatamam cok samimi söylüyorum yürüyüşüm bile değişti mutluyum kot pantolon rahatlıkla giyebiliyorum yaşasın bir bayanın kendine verebileceği en Hediye

OU
Olg*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Selamun Aleykum . Hayırlı çalışmalar herkeze Ben 26 yaşındayım , Erkeğim . İstanbul / Maltepe'de yaşıyorum Burnumda kırık ve et şikayetimin verdiği nefes ve görüntü sıkıntısı için Op.Dr.Tahir Gökhan HAYTOĞLU'na gittim ameliyatımı 25.05.2017 'de yaptı. Ağrı , sızı bunlar olmadı . Sadece çizgi şeklinde minik bir morluk ve ardından gelen şişlik oldu şişliğin gelmesiyle gözlerimin şişik kısımları sarılaştı morluk zaten yoktu neredeyse oda hemen geçti ayrıca natural bir burun yaptı ve sıkıntılarıda giderdi. Burunum ben estetiğim diye bağırmıyor , naturalliğini korudu ameliyatı yaparken . *DOKTORU NASIL BULDUM ? Açıkcası ben daha önce farklı bir doktora kepçe kulak ameliyatı oldum , sonra o doktorun burun ameliyatlarına baktım kötü yorum gördüm korktum burun bu yüzün tam ortasında oradan vazgeçtim . İnternette bir bayan video paylaşmış burnu estetik desen anlayamayacağım kadar çok natural şiş olduğu halde bile tertemiz duruyordu ve nasıl ameliyat olduğunu anlattıkça benimde kafamda hangi doktora gitmem gerektiği şekillendi.Bende anlayacağınız bir bayanın çekmiş olduğu burun estetiği konulu videosundan buldum . AMELİYAT ADIM ADIM İzlediğim videodan asistanın numarasını buldum. Randevu aldım .Görüşme vakti geldi gittik .Heyecan zirvede tabi hep istediğim bir ameliyatı olacağım . Güler yüz , ilgi , alaka çok hoş karşıladılar ofisindeki çalışanlar minik şirin renkli bir yeri var . Sıramız geldi içeri girdik sohbet ettik ne gibi şikayetimin olduğunu sordu anlattım .Beni muayene etti ve burnumda et olduğunu bile bilmiyordum hemen teşhis etti burunda tüm bozulmuş yerleri tek tek tespit etti . Yapılması gerekeni söyledi olabilecek her şeyi anlattı ... Ameliyatın Acıbadem Hastanesinde olacağını söyledi.Yanına gidene kadar orada ameliyat edileceğimi de bilmiyordum söyleyince sevindim .Türkiye'nin en iyi özel hastanelerinden orada da ilgi alaka müthiş.Ameliyat vakti geldi Hastaneye gittik tabi ameliyat tarihinizi iyi ayarlamanız lazım en az ameliyat olacağınız boş tarihinizi 2 ay önceden muayene olun rezerve edin sıkıntı çekmeyin malum siz tek ameliyat olmuyorsunuz . Ameliyat için hazırladılar beni , ameliyattan önce Gökhan Bey geldi sohbet ettik ameliyathaneye indi. Bizde sıramızı beklemeye başladık ve daha sonra vakit geldi çattı ameliyata indik . Gözlerimi açtım ameliyat bitmiş gözümde şişlik yok morarma yok şaşırdım . Buz uyguluyoruz falan bir gece hastanede kaldık öğlen geldi Gökhan Bey taburcu olacağımızı 3 gün sonrada tarih verdi gel tamponları çıkartalım dedi . Hastaneden taburcu oldum buz uygulamasını hastaneden çıkmadan bir kaç saat önce kesmiştim yolda da haliyle buz uygulamadım gözümün altında hafif çizgi şeklinde morluk belirdi şişmeye de eve giderken başladı. Yalnız ameliyattan çıktım o halde bile kendimi mutlu hissediyordum şiş burun sadece ucu gözüküyor top şeklinde o kadar hoşuma gitmişti ki . ^.^ Pazartesi oldu tampon çıkartma günü gittim tamponları çıkartmaya bu arada şişlikler nerede ise bitti gözümün altı sadece sarı , morluk zaten dediğim gibi bende nereyse hiç olmadı zaten . Tamponları çıkartmaya giderken halamın kızını da götürdüm onunda burnunda sıkıntı vardı.Oda Muayene oldu . Tamponlar acımadan çıktı şaşırdım . 25.05.2017 ameliyat oldum şuan 04.06.2017 ve ağrı sızı morluk şişlik hiç biri yok . Burnumun alçısı yarın çıkacak . Ameliyat öncesi söylediği her kelimeyi ameliyat esnasında burna uygulaması , güler yüzü , arkadaş gibi samimi olması beni etkiledi bu yüzden burnunuzda kırık et vesaire şikayetiniz varsa Op.Dr.Tahir Gökhan HAYTOĞLU'na gitmenizi tavsiye ederim.Şimdiden herkeze geçmiş olsun .Doktoru beğendim aklımda bir kaç ameliyat daha var bakalım nasip olursa bu doktorda olma ihtimalim yüksek memnun kaldım . ( Burununda herhangi bir şikayeti olmayan sadece görsellik olsun diye. Biraz ucunu kaldırayım biraz kıvrım olsun diye ameliyat ettirmek isteyen arkadaşlarımız eğer varsa. İslam dininde fıtrata müdahale etmeye gireceğinden günahtır . Kırıktır düzeltirsin bu çok farklı bir olay kıkırdak yamulur kemik bozulur doktor toparlar ;) Ameliyat Sonrası namaz kılmak isteyenler öne eğilemeyeceğinden sandalyesiz komple oturup bacakları uzatarak ameliyat sonrası da rahatlıkla namaz kılabilirler .Burnunuzdaki alçı su geçirmez yüzünüzü sakince su ile yıkayabilirsiniz namaz abdestinde burna su çekmek farzlardan değil sünnetlerden olduğundan ağıza burna su vermesenizde olur .Rukü kısmında az eğilir . Secdede biraz daha çok gövdenizi başınızla beraber eğebilirsiniz . Acıbadem Hastanesinde B3'de mescid var veya seccade alın gidin hastaneye arkadaşlar odalar zaten tek kişilik istediğiniz gibi rahat edebilirsiniz . Boy abdesti alırken burna su vermek lazım fakat arkadaşlar doktorunuza danışın kaç gün süreyle buruna su vermeyin diyorsa o kadar gün burna su vermeden sadece ağıza su vererip burun kısmını es geçerek boy abdestinizide alabilirsiniz . Hasta olduğunuz için oda :) Şimdiden herkeze geçmiş olsun ) Özelden Mesaj atanlara fotoğraflarımı paylaşabilirim aklınızdaki soru işaretleri cevap bulabilir .

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Tahir Gökhan Haytoğlu ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Tahir Gökhan Haytoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Tahir Gökhan Haytoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Tahir Gökhan Haytoğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508112683

Op. Dr. Tahir Gökhan Haytoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Tahir Gökhan Haytoğlu Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Tahir Gökhan Haytoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Tahir Gökhan Haytoğlu Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanıdır. Liposuction, Rinoplasti, Meme Büyütme alanlarında hizmet veriyor ve Altın İğne tedavisi, Vaser liposuction, Vücut şekillendirme hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 811 26 83

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube