Op. Dr. Şeyda Atabay

Göz Hastalıkları - İzmir
5.0

Göz Çevresi Estetiği (Oküloplasti), Göz Altı Torbaları, Göz Altı Morlukları

“son derece güleryüzlü yaklaşımı ve sorunara bulduğu net çözümlerle mükemmel bir doktor kesinlikle tü...” Devamı

Op. Dr. Şeyda Atabay

Op.Dr. Şeyda Atabay, 1978'de Kütahya'da dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini Isparta ve Kütahya’da tamamlayan Dr. Atabay, tıp eğitimini 1996 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne en yüksek puanla birinci olarak girerek sürdürdü ve 2002 yılında mezun olarak tıp doktoru unvanını aldı.

2002 ile 2008 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde gerçekleştirdiği göz hastalıkları ihtisasını Göz Konjonktivası Tümörleri ve Tedavisi konusunda yaptığı tez sonucu başarı ile tamamladı ve 2008 yılının Şubat ayında Göz Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı unvanını aldı.

2008 ile 2010 yılları arasında Fatsa Devlet Hastanesi Sorumlu Göz Hekimi ve Muayenehane hekimliği görevini, 2010 ile 2012 yılları arasında ortağı olduğu Akhisar Özel Doğuş Hastanesi'nde Göz Hekimliği görevini; 2012 ile 2013 yılları arasında ortağı olduğu İzmir Özel AG Avrupagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi'nde Başhekim, Mesul müdür ve Göz Hekimi görevlerini yürüttü.

Dr. Atabay'ın Göz Katarakt Cerrahisi,Eximer Laser ( Lasik-lasek) ve Kapak bozuklukları – Blefaroplasti konularında çalışmaları mevcuttur.

Stres ve bulanıklık

İyi günler hocam.Yakın zamanda sağlığımla ilgili çok stresli ve endişeli bir dönem geçirdim.Uzun yıllardır miyop ve astigmatım vardı fakat bu stresli dönem sonrası bulanık görmem giderek arttı.Ayrıca güneşe karşı daha hassaslaştı gözlerim ve Bilgisayar,cep telefonu gibi elektronik eşyalardan birşey izlerken yada okurken gözlerim odaklanamıyor sanki flu gibi geçiyor.Kontrole gittiğimde ise herşeyin normal olduğu söylendi.Tedirginliğim gitgide arttı.Çünkü 1 ay öncesine kadar daha net görebiliyorke...

Daha Fazla
Op. Dr. Şeyda Atabay

Op. Dr. Şeyda Atabay tarafından cevaplandı

Geçmiş olsun Ali Can bey , strese bağlı bu anlattığınız rahatsızlıklar olabilir , görme merkezindeki... Cevabı görmek için tıkla.

14 Ağustos 2019 tarihinde cevaplandı.

Göz kapağı çökmesi

Merhaba şeyda hanım benim sol göz kapağım inanılmaz bir şekilde içine. Çöktü bunu sebebini anlamıyorum 27yaşındayım tedavi görmem gerekiyor mu size nasıl ulaşabilir teşekkürler

Op. Dr. Şeyda Atabay

Op. Dr. Şeyda Atabay tarafından cevaplandı

Merhabalar Nesrin hanım , öncelikle geçmiş olsun. Rahatsızlığınızın sebebini tesbit etmek ve tedaviy... Cevabı görmek için tıkla.

17 Ekim 2018 tarihinde cevaplandı.

Göz kapağı simetri

Hocam iyi günler sol gözüm ve sağ gözüme göre orantısızlık var gibi karşıdan bakınca değilde öaprazdan bakıldığında bu fark çok belli oluyor sanki sağ göz kapakçığım veya gözüm biraz daha ağır ve kapalıymış gibi geliyor özellikle kafa sabit ve yanlara bakmaya çalılştığımda baş dönmesi görme bulabıklığı oluyor anlık ve sağ gözümün arkasında arada hafifi sızı ağrı hissediyorum ne önerirsiniz göz egzersizleri bunu engeller mi

Op. Dr. Şeyda Atabay

Op. Dr. Şeyda Atabay tarafından cevaplandı

Merhabalar Can bey, göz kapağındaki asimetri bozuklukları derin kas tabakalarından ya da daha üstte ... Cevabı görmek için tıkla.

26 Nisan 2018 tarihinde cevaplandı.

Op. Dr. Şeyda Atabay Muayenehanesi
Manas Bulvarı Adalet Mah. Folkart Towers B Kule No: 39 Kat: 22 Daire: 2210 Bayraklı/İzmir
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Anti VEGF, intravitreal enjeksiyon tedavileri Intralase - lasik Glokom ameliyatı Glokom cerrahisi Korneal ring (kornea içi halka) Devamı
İmkanlar
Wi-fi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Op.Dr. Şeyda Atabay, 1978'de Kütahya'da dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini Isparta ve Kütahya’da tamamlayan Dr. Atabay, tıp eğitimini 1996 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne en yüksek puanla birinci olarak girerek sürdürdü ve 2002 yılında mezun olarak tıp doktoru unvanını aldı. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

EGE ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Göz Çevresi Estetiği (Oküloplasti) Göz Altı Torbaları Göz Altı Morlukları Miyopluk Kontakt Lens Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 36 34

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
YB
Yıl*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

son derece güleryüzlü yaklaşımı ve sorunara bulduğu net çözümlerle mükemmel bir doktor kesinlikle tüm hastalara tavsiye ediyorum

zk
Zey*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Bugüne kadar tanıdığım en iyi hekimlerden .Annemin katarakt operasyonunu çok başarlı bir şekilde gerçekleştirdi.kendisine teşekkür ediyorum.eskisinden çok daha iyi görmekte. herkese tavsiye ederim.

CK
Can*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Çok memnun kaldım herkse tavsiye ederim. Çok memnun kaldım özellikle belirtmek isterim.İşinin ehli eli çok hafif ve çok samimi güler yüzlü.

ŞY
Şan*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Öncelikle ŞEYDA ATABAY hocamıza tesekur ediyorum .Gözünde hasar bırakacak denen metal parçasını 40 saniye gibi bir sürede gözümden tamamen aldı hiç incitmeden elleriniz dert görmesin hocam sayenizde gözüm eskisi gibi 4k görüyor,ve çok iyi bir insan .

YB
Yıl*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

şeyda hanıma 4 yıldır hem oğlum hemde kendim için gidiyorum .Son derece güelryüzlü samimi ve yakın davranarak özellikle oğlum çok rahat bir şekilde göz muayenemize gidebiliyoruz ayrıca göz konusunda mükemmel uzman bir doktor yaptığı tedavilerle gözlerimi çok sağlıklı hissediyorum tamamen hastalarını düşünen çok ince bir doktor .Bu nedenle kesinlikle tavsiye ediyorum

Sez*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

İzmir'e gelişimizle birlikte güven duygusunu hissettirecek bir çok yeni insanlarla yolumuzun kesişeceği duygusunu hiç kaybetmedim, hep inandım. Yılların yaşattığı güzel çizgilerimi kaybetmeden hafifletecek sihirli elleri ararken instagramda birden karşıma çıkıverdiniz. Ben dermatolog hayalleri kurarken siz göz hekimi olarak o sayfalardan güven duygusunu bana göndermiştiniz. Güler yüzünüz, sihirli elleriniz beni çok çok mutlu ediyor. Yolunuz hep açık olsun. Sizi çok seviyorum.

Den*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Güzel bayanların bulunduğu pozitif enerji dolu bir yerdeyim. İyinin iyisi derler ya. Ben Şeyda Atabay diyorum. İyi ki gelmişim, iyi ki tanımışım. Sevgiler.

G.
Göz*** .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Sıcak karşılama, müthiş ilgi, samimiyet içtenlik ve huzur. Buraya geldiğimde hissettiğim duygular bunlar. Her şey için çok teşekkür ederim. Siz olmasanız güvenip bu işlemleri yaptıramazdım. İyi ki varsınız. Güler yüzünüz hiç solmasın, enerjiniz bitmesin.

NC
Nes*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Sevgili doktorum sizinle iyi ki tanıştık güvenilir güler yüzlü işinin en iyilerinden bir tanesi yaptığınız botoks - dolgu ve gençlik serumları tek kelime ile harika oldu. Ellerinize sağlık sevgiler size kocaman teşekkürler.

NA
Nag*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Canım doktorum Şeyda Atabay size çok minnettarım. Gitmediğim yer kalmadı hiç birinden fayda gçrmedim ama siz bambaşkasınız hayatım değişti resmen. Sadece 3 prp yaptırdım inanılmaz cildimdeki değişim. Ayrıca göz altı morluklarımda vardı hemde yumruk yemiş gibi tabi ki Şeyda hanımın sihirli elleriyle onlarda gitti. Kendisindenç ok çok memnunum ve çok seviyorum her şey için çok teşekkür ederim.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Şeyda Atabay ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Şeyda Atabay için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Şeyda Atabay için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Şeyda Atabay ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508113634

Op. Dr. Şeyda Atabay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Şeyda Atabay Op. Dr. Şeyda Atabay Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Şeyda Atabay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Şeyda Atabay Göz Hastalıkları uzmanıdır. Göz Çevresi Estetiği (Oküloplasti), Göz Altı Torbaları, Göz Altı Morlukları alanlarında hizmet veriyor ve Anti VEGF, intravitreal enjeksiyon tedavileri, Intralase - lasik, Glokom ameliyatı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube