Op. Dr. Serkan Seçici

Kalp Damar Cerrahisi, Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi - Bursa
5.0

Aort Kapağı Hastalıkları, Aort Kapağı Hastalıkları, Aort Koarktasyonu

5.0

“Allah herkese böyle işinin ehli cana yakın insancıl doktorlar nasip etsin. İşinin ehli mesleki kariy...” Devamı

Op. Dr. Serkan Seçici

Op. Dr. Serkan Seçici, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp Damar Cerrahisi Anabilim Dalı'nda (2005-2011) tamamlayarak Kalp Damar Cerrahisi uzmanı olmuştur.

Şifa Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Kalp Cerrahisi BD (2013-2015) Yan Dal Uzmanlığını da tamamlayarak Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı olmuştur.


Op. Dr. Serkan Seçici, mesleki çalışmalarına Medicana Bursa Hastanesi'nde devam etmektedir.

Medicana Bursa Hastanesi
Odunluk Mah. İzmir Yolu Cad. No:41 Nilüfer/Bursa
Hizmetler
Kalp kapakçığı değişimi Ross ameliyatı Ross ameliyatı Yenidoğan kalp ameliyatları Yenidoğan kalp ameliyatları Devamı

İlgi Alanları

Aort Kapağı Hastalıkları Aort Kapağı Hastalıkları Aort Koarktasyonu Aort Yetmezliği Aort Yetmezliği Devamı

Deneyimler

Medicana Bursa Hastanesi (2020 - Devam ediyor)
Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi (2015 - 2020)
Savunma Taburu Gebze, Tabip Astgm (2004 - 2005)
Bartın, Pratisyen Hekim (2003 - 2004)
Malatya Devlet Hastanesi (2001 - 2013)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
MK
MEH*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Pediyatrik kardiyovasküler ameliyatlar
Medicana Bursa Hastanesi

Allah herkese böyle işinin ehli cana yakın insancıl doktorlar nasip etsin. İşinin ehli mesleki kariyeri başarılı ameliyatlarıyla çocuklarımıza yaşamlarına müdahale eden siz ve değerli bilim insanlarına ne kadar teşekkür etsek azdır. Doğuştan kalp kapakçığı açık olan kızımın 3. yılımız 6 şar aylık kontrolümüzde doktorumuz Bursa Medicana Hastanesi Çocuk Kardiyoloji Uzmanı Seyyit Bahaettin Öncü tarafından ameliyat olması gerektiği yönündeydi biz aile olarak kararımızı verdik Çocuk Cerrahımız Serkan Seçici hocamla detayları görüşerek 13.04.2022 de ameliyatımızı olduk. Başarılı geçen operasyonumuz ardından kızımın 2. gün ayağa kalkıp koridorlarda koşması anlatılmaz bir duygu Hastane yönetimine hemşirelerimize doktorlarımıza özellikle bir kez daha teşekkür ediyorum ilgi alakalarından dolayı Allah yolunuzu açık etsin başarılarınızın devamını diliyorum Trabzon'dan saygı ve selamlar...

Zeh*** ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

Onbir yaşındaki kızımın ASD si olduğunu öğrendiğimize de çok korkmustuk.ALLAH iyi ki karşımıza Dr Serkan SEÇİCİ beyi çıkardı.Kizimizin neyi olduğunu nasıl bı yol izlememiz gerektiğini çok güzel anlattı.Aklimizdaki tüm soru işaretlerine cevap oldu.Kizimda doktor amcasını çok sevdi.Ameliyatindan 2 gün sonra taburcu olduk.Her yeni güne dahada iyi olarak uyanıyor.Medicana Bursa Hastanesi'ne çoook teşekkür ederiz.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
av
Aya*** V***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

Serkan Bey ile gebelik sürecinde karşılaştık ve iyi ki Rabbim karşıma çıkardı o dönem de sesi ile tesellisi ile bilgilendirmesi ile beni motive etmişti Bebeğim doğum dan 3 gün sonra önce Allah in izni ile sonra da Serkan beyin sihirli ellerin den BAT ameliyatı olarak şifa buldu Herşey için çok teşekkür ederim 🙏 Sizin gibi doktorlar hep var olması dileğiyle... Hiç tereddüt etmeden gidebileceğiniz bir doktor 😇

Yorum randevu sonrasında eklendi.
MS
Mer*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Yenidoğan kalp ameliyatları
Medicana Bursa Hastanesi

Biz gebelik sürecinde bebeğimizde vsd +aort koarktasyon olduğunu öğrendik. Tedbirli olmak amacıyla yaptığımız araştırmalar sonucu Serkan Beyi bulduk. Sonrasında tüm planlarımızı tekrar revize ettik. Medicana Bursa hastanesi böyle bir hekim bünyesinde olduğu için ,biz bebeği kalp problemi olan ebeveynler de böyle bir doktorumuz olduğu için çok şanslıyız. Çok şükür Serkan Beyin sihirli elleri sayesinde bebeğimiz sağlığına kavuştu. 25 günlükken ameliyatımızı olduk . 9.gün evimizdeydik. Biz size ne kadar dua etsek yetmez belki ama yine de binlerce kez Allah sizden ve kdc yoğun bakım personelinden razı olsun. Ben bebeğimi görmeye gittiğimde yoğun bakımda yan tarafta yatan bir bebeğe nasıl şefkatle davrandığını görünce gözlerim yaşardı. Üstelik bebek uyutuluyorken. O yüzden dilerim hiçbir bebeğin herhangi bir rahatsızlığı olmasın ama kalple ilgili bir rahatsızlığı olursa ilk aklınıza gelen Serkan Seçici olsun ki bebeğiniz iyi ,sizin de içiniz rahat olsun... Ben buradan bir kez daha kendisine çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız hocam. Ekibinize de size sevgiler...

Yorum randevu sonrasında eklendi.
mk
Mer*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

.

mk
Mer*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

Bursa medicana da doğum yapmam bebeğimim down sendromlu ve kalp rahatsızlığı ile doğmasıyla yollarımız Serkan beyle kesişti. Başarılı bir ameliyat zorlu geçen yoğun bakım süreci ve mutlu son.. Serkan bey ve ekibine çok teşekkür ederim emeğinize sağlık bu yolda doğru anlayışlı işin ehli insanlarla karşılaşmak çok zor biz şanslı taraf olduk başta sağlık diliyorum ama kalple ilgili çocuğunuzun sorunu varsa ilk başvurulması gereken cerrah diyebilirim Serkan bey için.. sonsuz teşekkürler..

UA
Ulv*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

Oğlumuz 10 günlük iken aort koarktasyonu teşhisi konuldu acil ameliyat gerekiyordu doktorumuz serkan hocam ameliyattan başka bir şansımız olmadığını ve riskinin de büyük olduğunu belirtti ameliyatın daha başarılı geçmesi için zarar gören iç organların güçlenmesi ve vücut direncinin artması için yoğun bakımda tedavisi sürdü ameliyata hazır hale geldikten sonra serkan hocamız çok başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi çok şükür bebeğimizi sağlıkla kucağımıza aldık Serkan hocamızın sayesinde. İlgisi ve alakası her bir detayı en ince ayrıntısına kadar anlatışı işinde çok başarılı doktorumuz SERKAN SEÇİCİ iyi ki yollarımız sizinle kesişmiş minik oğlumun büyük kahramanı size çok minnettarız. Başta siz olmak üzere güler yüzlü ilgili ve anlayışlı yoğun bakım ekibine, hemşirelerimize ve Bursa Medicana hastanesine sonsuz teşekkürler iyiki varsınız.

SA
Sen*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

Serkan bey ile kızımız 37 günlük iken tanıştık doktor evren semizel hanımın sayesinde.. büyük arter transpozisyonu tanısı kondu.geç kalınmış bir ameliyat olduğu söylenmişti.bu kadar uzun süre yaşaması mucize denildi.serkan bey ameliyatımızı gerçekleştirdi.Allah razı olsun kızımız sağlığına kavuştu.doktorumuzun samimiyetine emeklerine ilgisine desteğine çok ama çok teşekkür ederiz çok yardımcı oldu bize ameliyat öncesi ve sonrası yenidoğan yoğun bakımında ki hemşire abileri ve ablaları öyle güzel bakıp ilgilendiler ki her birinin emeğine sağlık hastane ve tüm çalışanlarından Allah binlerce kez razı olsun.Serkan beyi Allah çıkardı karşımıza hakkını ödeyemeyiz.Allah eksikliğinizi göstermesin gözü kapalı yavrularımızı teslim edeceğimiz nadir doktorlardan..herşey için tekrar teşekkür ederiz.

Has*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Serkan seçici op Dr kalp damar cerrahi super bir hoca çok iyi Allah Razi olsun

Has*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Çalışanından uzman doktorlara herşey super

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Serkan Seçici ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Serkan Seçici için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Serkan Seçici nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Serkan Seçici Medicana Bursa Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Serkan Seçici hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Serkan Seçici Kalp Damar Cerrahisi, Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi uzmanıdır. Aort Kapağı Hastalıkları, Aort Kapağı Hastalıkları, Aort Koarktasyonu alanlarında hizmet veriyor ve Kalp kapakçığı değişimi, Ross ameliyatı, Ross ameliyatı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube