Op. Dr. Şenay Yılmaz, İstanbul, Göz Hastalıkları

Op. Dr. Şenay Yılmaz

Göz Hastalıkları - İstanbul

Göz Kapağı, Diabetik Retinopati, Arpacık

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Nispetiye Cad.Yanarsu sk. No:1 Etiler  Beşiktaş, İstanbul
Dünya Göz Hastanesi- Etiler

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Şenay Yılmaz Hakkında

Şenay Yılmaz Kimdir?

Op. Dr. Şenay Yılmaz, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Şenay Yılmaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Şenay Yılmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Şenay Yılmaz kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. � Yılmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Şenay Yılmaz için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. � Yılmaz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Şenay Yılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Şenay Yılmaz Dünya Göz Hastanesi- Etiler bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Şenay Yılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Şenay Yılmaz Göz Hastalıkları, uzmanıdır. Glokom muayenesi, Makula ödemi, Kornea topografisi, Göz kapağı estetiği, Prp tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Göz Kapağı, Diabetik Retinopati, Arpacık, Göz Siniri Hasarı, Makula Dejeneresansı (Sarı Nokta Hastalığı) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Şenay Yılmaz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Şenay Yılmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Şenay Yılmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. � Yılmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Şenay Yılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. � Yılmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.