Op. Dr. Selim Muğrabi, İstanbul, Ortopedi ve Travmatoloji

Op. Dr. Selim Muğrabi

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Başparmak Çıkıntısı (Halluks Valgus), Çekiç Parmak Sorunu, Ayak Bileği Kıkırdak Lezyonları

Randevu Al 0 (850) 811 31 67

Doktorun Adresi

Teşvikiye Hakkı Yeten cad. Terrace Fulya Center Blok:1.No:19 K:15 D:89 Nişantaşı  Şişli, İstanbul
Fulya Ayak Cerrahisi Sağlık Hizmetleri

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Selim Muğrabi Hakkında

Selim Muğrabi Kimdir?

Op. Dr. Selim MUĞRABİ, 1970 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğreniminin ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Haydarpaşa Numune Hastanesi'nde yapmış ve Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı olmuştur. Uzmanlık eğitimi sonrasında ayak ve ayak bileği cerrahisi üzerine ABD'nin Idaho şehrinde spor yaralanmaları, diyabetik ayak ve ayak bakımı üzerine çeşitli kurs ve eğitimler almıştır. 

2003-2004 yılları arasında New York Hospital for Special Surgery'de 'halluks valgus' ve 'tibialis posterior tendon yetersizliği' konularında çalışmalar yapmış olan Op. Dr. Selim MUĞRABİ, 2007 yılı Ocak ayına kadar İstanbul Cerrahi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji departmanında ayak-ayak bileği problemleri üzerine başarılı çalışmalar yapmıştır.

Türk Ortopedi ve Travmatoloji Derneği, Türk Ayak-Ayak Bileği Cerrahisi Derneği ve Amerika Ayak-Ayak Bileği Cerrahisi Derneği gibi mesleki kuruluşlara üye olan Op. Dr. Selim MUĞRABİ, mesleki çalışmalarına Fulya Ayak Cerrahisi Sağlık Hizmetleri'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL HAYDARPASA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA

İlgilendiği Hastalıklar

 • Başparmak Çıkıntısı (Halluks Valgus)
 • Çekiç Parmak Sorunu
 • Ayak Bileği Kıkırdak Lezyonları
 • Yürüme Analizi
 • Kemik Ve Yumuşak Doku Iyileşmesi

Tedaviler

 • Elde eklem replasmanı
 • Omuz - dirsek cerrahisi
 • Kalça kırığı ameliyatları
 • Eklem protezleri
 • Eklem cerrahisi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 31 67

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

la ..nko

Op. Dr. Selim Mugrabinin Önce kendisinin sonra ekibinin son derece mükemmel ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim 10-04-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
an ..�oğlu

Çok ilgili ve çok açıklayıcı sonuca giden bir uzman doktor ayak problemlerinin çözümü için Selim beyi tavsiye ederim 10-04-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Selim Muğrabi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Selim Muğrabi ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Selim Muğrabi ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 31 67

Op. Dr. Selim Muğrabi için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Selim Muğrabi için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Selim Muğrabi için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Selim Muğrabi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Selim Muğrabi Fulya Ayak Cerrahisi Sağlık Hizmetleri Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Selim Muğrabi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Selim Muğrabi Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Elde eklem replasmanı, Omuz - dirsek cerrahisi, Kalça kırığı ameliyatları, Eklem protezleri, Eklem cerrahisi, Diz Cerrahisi, Diz bağı yaralanmaları, Dirsek artroskopisi, Ayak bileği artroskopisi, Batık tırnak tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Başparmak Çıkıntısı (Halluks Valgus), Çekiç Parmak Sorunu, Ayak Bileği Kıkırdak Lezyonları, Yürüme Analizi, Kemik Ve Yumuşak Doku Iyileşmesi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Selim Muğrabi için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Selim Muğrabi muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Selim Muğrabi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Selim Muğrabi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Selim Muğrabi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.