Op. Dr. Seda Tamsoy Atlıman, Ankara, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Seda Tamsoy Atlıman

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Ankara

Kısırlık / İnfertilite , Adet Düzensizliği, Endoskopik Cerrahi

Randevu Al 0 (850) 811 41 23

Doktorun Adresi

Söğütözü Caddesi,2165 Sokak No:6 Söğütözü 06520   Çankaya, Ankara
Medicana Ankara

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Seda Tamsoy Atlıman Hakkında

Seda Tamsoy Atlıman Kimdir?

Op. Dr. Seda TAMSOY ATLIMAN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2001 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 2006 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Tıp ve uzmanlık eğitimi sonrasında HRS Ankara Kadın Hastanesi, Özel Koru Sincan Hastanesi, Özel Lokman Hekim Sincan Hastanesi, Özkaya Tıp Merkezi ve Hınıs Devlet Hastanesi'nde görev yapmış olan Op. Dr. Seda TAMSOY ATLIMAN, mesleki çalışmalarına şu anda Medicana Ankara Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA DR. ZEKAI TAHIR BURAK KADIN SAGLIGI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Kısırlık / İnfertilite
 • Adet Düzensizliği
 • Endoskopik Cerrahi
 • Gebelik Takibi
 • Laparoskopik (kapalı) Cerrahi

Tedaviler

 • Laparoskopik myomektomi
 • Yumurtalık kistleri
 • Vajina estetiği
 • Spiral taktırma
 • Sezaryen doğum

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 41 23

Anlaşmalı Kurumlar

 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Seda Tamsoy Atlıman tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Seda Tamsoy Atlıman ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Seda Tamsoy Atlıman ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 41 23

Op. Dr. Seda Tamsoy Atlıman için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Seda Tamsoy Atlıman için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Seda Tamsoy Atlıman için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Seda Tamsoy Atlıman hangi kurumlar Seda Tamsoy Atlıman ile anlaşmalı?
Op. Dr. Seda Tamsoy Atlıman ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , CompuGroup Medical (CGM) , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , İMECE , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Doğa Sigorta , Unico sigorta )

Op. Dr. Seda Tamsoy Atlıman nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Seda Tamsoy Atlıman Medicana Ankara Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Seda Tamsoy Atlıman hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Seda Tamsoy Atlıman Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Laparoskopik myomektomi, Yumurtalık kistleri, Vajina estetiği, Spiral taktırma, Sezaryen doğum, Riskli gebelik takibi, Rahim alınması, myom çıkarılması ve yumurtalık çukulata kisti ameliyatları, Over kist ameliyatı, Normal (vajinal) doğum, Laparoskopik over kisti ameliyatı alanlarında hizmet veriyor ve Kısırlık / İnfertilite , Adet Düzensizliği, Endoskopik Cerrahi, Gebelik Takibi, Laparoskopik (kapalı) Cerrahi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Seda Tamsoy Atlıman için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Seda Tamsoy Atlıman muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Seda Tamsoy Atlıman muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Seda Tamsoy Atlıman hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Seda Tamsoy Atlıman hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.