Op. Dr. Şahap İnmez

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Ankara
5.0

Doğum Kontrol, Yüksek Riskli Gebelikler, Vajinal Enfeksiyonlar

5.0

“hamile kalamayınca kendisini bir tanıdık aracılığı ile buldum iyi ki de buldum. Şahap hocayıi kelime...” Devamı

Op. Dr. Şahap İnmez

Op. Dr. Şahap İNMEZ, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise aynı fakülte'de yaparak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Mecburi hizmetini Kahramanmarai Devlet Hastanesi'nde yapmış, Sivas Devlet Hastanesi, Ankara Gazi Mk Hastanesi gibi bir çok kurumda görev almış olan Op. Dr. Şahap İNMEZ, Eshre campus workshop. Gynecologic Endoscopy, Androgen Excess Society PCOS current Concepts Treatment and Ovulation Indoction, Tanısal ve Operatif Histerokopsi, Turkish Perinatology Society, In Early Pregnoncy Ultrasound, Hacettepe Üniversitesi kaynaklı Sağlık Bakanlığı onaylı Tüp Bebek Uygulama(ÜYT) sertifikası, Certificate of Attendance IVF 2005 gibi bir çok eğitim programını başarıyla tamamlamış ve sertifika sahibidir.

Op. Dr. Şahap İNMEZ, mesleki çalışmalarına Ankara'da bulunan Özel Muayenehanesi'nde devam etmektedir.

 

Op. Dr. Şahap İnmez Muayenehanesi
Tunalı Hilmi Cad. No: 112/12 Kavaklıdere Çankaya/Ankara
Hizmetler
Düşük Gebe takibi Gebelik muayenesi Kısırlık tedavisi Kızlık zarı dikimi (himenoplasti) Devamı

İlgi Alanları

Doğum Kontrol Yüksek Riskli Gebelikler Vajinal Enfeksiyonlar Vajinal Akıntı, kaşıntı Vajina Estetik Ameliyatları Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
DK
Dem*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

hamile kalamayınca kendisini bir tanıdık aracılığı ile buldum iyi ki de buldum. Şahap hocayıi kelimelerle anlatmak sanırım biraz zor, tanımanız gerekiyor. En azından bir kere gidin, zaten muayenehanesinden çıktığınızda size verdiği güveni fark edip yolunuza onunla devam etmek isteyeceksiniz. Bize her şeyden önce bir abi oldu. Çıktığımız zorlu yolda elimizi hiç bırakmadı.hamile kalabilmem için öncelikle psikolojik olarak rahatlattı ve bunu yaparken farkına bile varmadım şimdi her kontrole gidip oglumu gördüğümde anlıyorum. Sonrasında ise gerekli tıbbi müdahaleleri yaptı, asla gereksiz işlemler ve ilaçlarla boğmadı. Hamile kaldığım da ise her soruma ve endişeme sabırla cevap verdi. Her konuda detaylı bilgilendirdi.. Mesleğini severek yapan. insanı insan olduğu için kucaklayan, egodan uzak, sizi anlayan birisini arıyorsanız kesinlikle şahap hoca ve yanındaki güler yüzlü hanımefendi suan gebeliğimde sizinle beraber oldugum için sanslı hissediyorum iyi varsınız güzel insanlar bize ısık oldugunuz için annelik babalik dugusunu bize tatdırdıgınız için ???

MU
Mav*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Çok kibar nazik ve bilgili bir beyefendi, bir arkadaş vesilesiyle gittim, pişman değilim. Yıllardır gidip geliyorum boşunaymış kimse bir teşhis koyamadı ama Şahap bey direk nokta atışı yaptı bundan sonra tedavi surecimde de Şahap beyle ilerlecegim. Ayrıca yanındaki hemşire abla da çok tatlı ilgili bir bayan :)

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Yağ*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Yazılacak çok kelimeler var ama kısa ve öz söylemek gerekirse işini büyük bir titizlikle yapan güler yüzlü babacan bir insan Şahap hocam iyiki sizi tanımışım.hastasıyla arkadaş baba kız olan güzel yürekli insan iyiki.varsınız. Ve son olarak şunu söylemem gerek Şahap hocamla birlikte çalışan güzel kalpli hanımefendiye tşk ederim elimi hiç bırakmadığın için ablacım, tam bir ekip çalışması tatlı dilli güler yüzlü insanlar. Aklınızda hiç şüphe kalmadan çalacagınız ilk kapı Şahap hocamın kapısı olsun güven ve huzur dolu bir ortam ve insanlar...

FD
Fat*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

43 yaşındayım bir bebeğim var bebeğime kardeş istedik hocalara gittim tüp bebek tedavisi olmam gerektiğini söylediler Şahap Hocama geldim sağ olsun ilaç tedavisi verdi ve hamile kaldım herkese de tavsiye edeceğim her şey için teşekkür ediyorum.

EK
Eme*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Rabbim bizi şahap hocam la karşılaştırdığı icin binlerce şükürler olsun 3 yıldır evliyim bi türlü çocuğumuz olmuyordu polikistik ower hastasıydım recayi paputcuya gittim ama şahap hocam gibi ilgilenmedi ve tedavin ilk ayindada bize güzel haberi verdi şahap hocam bir mucize ve bize 3 yıllık hasreti dindir rabbim isteyen herkese versin eğer bir doktorda arıyorsanız ilk aklınıza şahap hocamız gelsin onun kadar içden ilgili babacan ve işinide bu kadar seven bi doktor görmedim rabbim doktorumuza uzun ömür versinki daha çok ailenin yüzünü güldürsün.....

BY
Büş*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Şahap Hocam bir mucize. Başka bir doktorun (ki bu doktor uzun yıllardır takibimi yapan doktordu) yaklaşık 1 yıl süren başarısız yumurtlama tedavisinin ardından, tüp bebekten baska şansınız yok demesi üzerine kuzenimin eşinin çok uzun ısrarları üzerine Şahap Hocam ile tanıştık. O kadar umutsuz gitmiştik ama Şahap Hocam güneş gibi doğdu içimize :) hemen tedaviye başladık. Daha önce uygulanan tedavinin eksik ve yanlis olduğunu söyledi hocam ve tamamen farkli bir tedavi uyguladık. Tedaviye 29 aralikta başladık. 28 ocakta aşılama yaptık 10 şubatta hamile oldugumu bugün de ikiz olduklarini müjdeledi Şahap Hocam :) ilgisi alakası bilgisi tecrubesi babacan tavırları ile Şahap Hocam sahip olabileceğimiz en iyi doktor. Polikistik over sorunu kısırlık sorunu olan tüp bebek tedavisi gören anne adaylarına ısrarla tavsiye ediyorum. Lütfen bir kere mutlaka gidin Şahap Hocama. Zaten sonrasında ayrılmak istemeyeceksiniz.

ya
Yak*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Merhabalar ben Zeynep Aydın ilk gebeliğimde bebeğimi 16 haftalıkken kaybettim ve aradan dört ay geçtikten sonra tekrar hamile kaldım arkadaşımın tavsiyesi üzerine Şahap Beye gittim. Muayenede rahim ağzı açıklığı tespiti koydu ve ilk bebeğimi bu sebepten dolayı kaybettiğimi söyledi. Ameliyatla rahim ağzıma dikiş atıldı ve 9 ay sonunda çocuğumu kucağıma aldım.Gerek şahap Bey olsun gerek ekibi olsun son derece bilgili ve alakalı insanlar olup kendilerine ne kadar teşekkür etsem az olur Allah Şahap İnmez hocamdan razı olsun.

SG
Sev*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Hamileliğimin 5. Ayına kadar Şahap hocam ile muhteşem bir gebelik süreci geçirdim. Daha sonrasında taşınma sebebi ile farklı bir ile geldim. Ama elimden gelse şuan 1 saniye düşünmeden şahap hocamın yanına giderim. Güleryüzlü ilgili kafamızda hiçbir zaman soru işareti bırakmadı. Her kontrölde yanından mutlu ve memnun ayrıldık. Hiç düşünmeden gidebileceğiniz bir doktor. Hatta bir doktordan ziyade baba gibi şefkatli arkadaş gibi yakın ve en önemlisi bi bunlar kadar vicdanlı.

Nec*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Şahapbeyilehamileliğimdetanıştım.Bununiçinnekadarşükretsemazdır.10yılöncebaşkabirhastanedegeçirdiğimsezaryandoğumileilgilisöyleyebileceğimiyiolanhiçbirşeyyok.Şahapbeysayesindeyıllarsonrahemnefesmiramahemdesaglımakavuştum.%100gönülrahatlığıylatavsiyeedebileceğimişindeçokiyiolanbiruzman.Gerekişigerekinsanlıkolarakherbakımdanzenginbirkişi.AllahaşükürlerolsunkiŞahapbeygibigüvenilirişinihakkıylayapanbirdoktorunvarlığıipekailesiolarakbizehuzurveriyor...İşininehliolanböylesinedeğerlidoktorlaratüminsanlığınçokihtiyacıvar.KendisineAllah'tanhayırlıuzunömürlerdiliyorumsağlığımayıllarsonrasayesindekavuştuğumiçinnekadarteşekküretsemazdır.

NK
Nur*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Merhabalar.. Yasadigim bir dusuk ve bir ameliyatdan sonra tesadufen sahap hocamla tanistim. Gittigim farkli bir doktorum vardi fakat kendisiyle tanisir tanismaz koydugu teshis ve verdigi bilgilerden sonra deneyimi ve guleryuzu nedeniyle bir daha birakamadim.onca doktora gitmeme ragmen kimsenin soylemedigi bilgileri vermesi etkileyiciydi. Su anda hamileyim ve hocam sayesinde dusuk riskimde azaldi. Yani sizlere tavsiyem kesinlikle hic dusunmeden gozukapali guveneceginiz deneyim kalite guleryuzu bulabileceginiz bir adres. Iyiki tanimisim sizi degerli hocam sizin gibi eşsiz insanlarin hayatimizdan eksilmemesi dilegi ile...

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Şahap İnmez ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Şahap İnmez için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Şahap İnmez nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Şahap İnmez Op. Dr. Şahap İnmez Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Şahap İnmez hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Şahap İnmez Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Doğum Kontrol, Yüksek Riskli Gebelikler, Vajinal Enfeksiyonlar alanlarında hizmet veriyor ve Düşük, Gebe takibi, Gebelik muayenesi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube