Op. Dr. Ruhi Güngör, İstanbul, Üroloji

Op. Dr. Ruhi Güngör

Üroloji - İstanbul

Üriner Tıkanıklık, Vezikoüretral Reflü, Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

  Esenyurt, İstanbul
Doğa Hospital

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ruhi Güngör Hakkında

Ruhi Güngör Kimdir?

Op. Dr. Ruhi GÜNGÖR, 5 Nisan 1977 tarihinde İstanbul - Bakırköy'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini İstanbul'da bitirdikten sonra 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve Üroloji Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Erzurum Horasan Devlet Hastanesi'nde mecburi hizmet yükümlülüğünü yerine getiren Op. Dr. Ruhi GÜNGÖR, Özel Yaşar Hastanesi'nde, Özel Avicenna Hastanesi'nde ve Medikal Park Bahçelievler Hastanesi'nde görev yapmıştır.

Mesleki çalışmalarına şu anda Beylikdüzü Kolan Hastanesi'nde devam eden Op. Dr. Ruhi GÜNGÖR, iyi derecede İngilizce bilmekte olup branşı ile ilgili ulusal ve uluslararası pek çok kongre, seminer ve konferansa katılmıştır.

Diploma aldığı kurum

  • ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • DİĞER

Yabancı Diller

  • İngilizce

Hobiler

  • Futbol
  • Seyahat
  • Tarih
  • Fotoğraf

Doktor Yorumları

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ai..

Ruhi Güngör hocam çok teşekkürler Penis estetiği yaptırmak isteyenler hiç tereddüt etmeden tercih edebilirler deneyimi, başarısı tartışılmaz çok cana yakın arkadaşça davranıyor kesinlikle tavsiye ederim 18-06-2020

er..in

D.r Ruhi beye çok teşekkür ederiz. 80 yaşındaki dedemin prostat problemini tedavi sürecinden sonra ameliyat ederek ortadan kaldırdı. Dedem ve anneannem her gün dua ediyor. Şimdi eskisinden çok daha iyi hissediyor. Bu tür şikayeti olan herkese tavsiye ederim. Çok ilgili ve işini iyi yapan birisidir. Hastaların yaşına , fiziksel durumlarına bakarak en uygun tavsiyelerde bulunarak bizlere çok yardımcı oldu. Şu anda cevahir avm karşısında bulunan kadıoğlu hastanesinde görev yapmaktadır. 07-11-2018

r..

Allah razı olsun çok iyi şekilde ilgilendi benimle çok tesekkurler hocam. 02-03-2016

r..

Allah razı olsun çok iyi şekilde ilgilendi benimle çok tesekkurler hocam. 02-03-2016

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Ruhi Güngör tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Ruhi Güngör kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. R Güngör ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Ruhi Güngör için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. R Güngör şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Ruhi Güngör nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Ruhi Güngör Doğa Hospital bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Ruhi Güngör hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Ruhi Güngör Üroloji, uzmanıdır. Abdominal ultrasonografi, Keratinin kan testi, Lazerle prostat cerrahisi, Perkütan böbrek cerrahisi, Eswt, Radikal prostatektomi, İdrar yolu darlıkları, İntravenöz pyelografi ( ivp ), Kadınlarda cinsel isteksizlik alanlarında hizmet veriyor ve Üriner Tıkanıklık, Vezikoüretral Reflü, Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu), Prostat Infeksiyonu, Idrar Yolları Iltihabı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Ruhi Güngör için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Ruhi Güngör muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Ruhi Güngör hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. R Güngör ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Ruhi Güngör hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. R Güngör hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.